فرودگاه بین المللی بنگلور – Majestic & Magnificent


را فرودگاه بین المللی کمپگودا بنگلور او ستاره درخشانی بود که هوانوردی غیرنظامی را به ارتفاعات جدیدی در هند سوق داد. این وبلاگ درباره لذت پرواز و تأثیر عظیمی است که فرودگاه بنگلور بر زندگی ساکنان کارناتاکا داشته است.

پرواز همیشه سرگرم کننده بوده است. هیچ کس اولین تجربه پرواز خود را فراموش نمی کند. زیرا برای اکثر مردم هیجان انگیزترین و مفرح ترین لحظه است. برای اینکه یک هواپیما از زمین خارج شود و به هوا منتقل شود، تلاش و انرژی بسیار زیادی لازم است. برخاستن از پرواز همیشه یک تجربه هیجان انگیز است. یک هواپیمای بزرگ برای فرار از گرانش زمین و اوج گرفتن در هوا، در یک باند فرودگاه کوچک به سرعت بالا می شتابد.

سفر هوایی، فقط برای افراد ثروتمند و دارای ارتباط خوب. با این حال، سفر هوایی دیگر برای افراد ثروتمند یا بانفوذ یک کالای تجملی نیست. توسعه اقتصادی در هند رویاهای زندگی بهتر را از جوان تا پیر به وجود آورده است. هوانوردی هندی که از این موضوع بهره می برد، در ۳۰ سال گذشته شاهد رشد اقتصادی شگفت انگیزی بوده است. سرخپوستان با گونگ هو پرواز کردند. گرفتن یک سفر کاری در همان روز، گرفتن تعطیلات یک هفته ای به سرزمینی دور، عادی شد.

آرزوها و جاه طلبی های طبقه متوسط ​​ثروتمند هند، هوانوردی غیرنظامی را به ارتفاعات جدیدی سوق داده است. هند در حال حاضر نهمین بازار بزرگ هواپیمایی کشوری و یکی از بازارهای هواپیمایی غیرنظامی در حال رشد در جهان است. انتظار می رود که اپراتورهای تور هند تا سال ۲۰۲۴ اندازه ناوگان خود را به بیش از ۱۲۰۰ هواپیما افزایش دهند. انتظار می رود تا سال ۲۰۳۷ به بیش از ۵۲۰ میلیون مسافر خدمات رسانی کنند. فرودگاه بنگلور تنها پس از دهلی و بمبئی در ترافیک مسافر با بیش از ۳۳ میلیون مسافر در سال ۲۰۱۹.

افسانه کیمبه جودا

را فرودگاه بین المللی بنگلور این نام به افتخار کمپه گودا گرفته شده است و یکی از فرماندهان امپراتوری ویجایاناگارا بود. Kempe Gowda یک رویاپرداز بود که یک شهر بزرگ آینده نگر را تصور می کرد. او در برنامه ریزی و ساختن قلعه ها، اردوگاه ها، آب انبارها و معابد نقش بسزایی داشت تا مردم با هر حرفه و حرفه ای بتوانند در آنها زندگی و رشد کنند. در سال ۲۰۱۳ دولت هند فرودگاه شهر را به افتخار پدر بنیانگذار آن نامگذاری کرد فرودگاه بین المللی کمپگودا.

فرودگاه بین المللی کمپگودا

توسعه اقتصادی یک شهر اغلب با توسعه زیرساخت ها همراه است. فرودگاه ها نه تنها به توسعه شهر بلکه مناطق اطراف نیز کمک می کنند. را فرودگاه بنگلور این چراغ راه رونق و توسعه اقتصادی برای شهر بنگلور بود. به عنوان یک توانمند عمل کرده و به جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی کمک کرده است.

این امر به طور غیرمستقیم منجر به ایجاد خوشه های اقتصادی شد که رشد را در مناطق اطراف تسهیل می کند. برای آمار، فرودگاه بین المللی بنگلور این درآمد کل بیش از ۶۰۰ کرور روپیه در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ گزارش کرد. را فرودگاه بنگلور اشتغال ایجاد کرد و به افزایش درآمد دولت در قالب مالیات کمک کرد. در همین حال، تلاش کرد تا با انتقال سریع تجهیزات پزشکی به هر نقطه از جهان، کمک های بشردوستانه را ارائه کند.

را فرودگاه بین المللی کمپگودا این یک تأسیسات فوق مدرن است که در مساحتی به وسعت ۱۶۰۰ هکتار است. در Devanahalli، ۳۰ کیلومتری شمال بنگلور واقع شده است. این شرکت در سال ۲۰۰۸ فعالیت خود را برای کاهش ازدحام در فرودگاه بنگلور هال آغاز کرد. این فرودگاه از دو باند تشکیل شده است که پروازهای داخلی و خارجی را انجام می دهد. ایستگاه دوم هنوز در مراحل اولیه ساخت است و باعث سهولت تردد به ساختمان اول خواهد شد. این فرودگاه همچنین دارای سه ترمینال بار است. دهکده کارگو کلیه عملیات باربری به فرودگاه و از آن را بهبود می بخشد.

پروازهای داخلی در فرودگاه بنگلور

فرودگاه بنگلور به مرکزی برای سفرهای داخلی در هند تبدیل شده است. خطوط هوایی مانند Air India، Indigo، Spicejet و Vistara از اینجا فعالیت می کنند. با پروازهای روزانه به احمدآباد، منگلور، پاتنا، پوندیچری، بمبئی، دهلی، کلکته، حیدرآباد، ویساخاپاتنام و غیره.

پروازهای بین المللی در فرودگاه بنگلور.

چندین شرکت هواپیمایی بین المللی مانند ایرفرانس، بریتیش ایرویز، امارات و اتحاد مدتی است که آسمان هند را تماشا می کنند. فرودگاه بنگلور پروازهای طولانی مدت به مقاصدی دوردست مانند سیاتل، لندن هیترو، پاریس شارل دوگل، دبی، آمستردام، سنگاپور و کوالالامپور دارد.

امکانات در فرودگاه بین المللی بنگلور

را فرودگاه بین المللی کمپگودا این یک مرکز لوکس پیشرفته است که تعدادی از بهترین سالن های فرودگاه را در خود جای داده است. پیشرفته ترین امکانات را می توان با بهترین فرودگاه های دنیا مقایسه کرد. در اینجا امکاناتی وجود دارد که مسافران ممکن است دوست داشته باشند.

۱. فروشگاه بدون مالیات بنگلور

فروشگاه‌های معاف از مالیات که در سالن‌های ورودی و خروجی بین‌المللی فعالیت می‌کنند، مجموعه‌ای بی‌نظیر از برندهای داخلی و بین‌المللی را ارائه می‌دهند. مسافران بین المللی می توانند بیش از ۱۰۰۰۰ محصول را در این فروشگاه ها خریداری کنند. در حالی که اقلامی از لوازم آرایشی، عطر، شکلات، مشروبات الکلی و غیره متغیر است.

۲. پارکینگ فرودگاه بنگلور

امکانات پارکینگ فرودگاه بنگلور نیازهای پارکینگ بازدیدکنندگان و مسافران را برآورده می کند. بازدیدکنندگانی که برای بردن عزیزان خود می آیند یا آنها را در فرودگاه پیاده می کنند می توانند از پارکینگ فرودگاه استفاده کنند. مسافران مکرر در صورت بازگشت در همان روز می توانند برای ساعات طولانی تری از امکانات پارکینگ استفاده کنند. هزینه های پارک بیش از ۲۴ ساعت معمولاً هزینه های بیشتری را به همراه دارد.

۳. سالن فرودگاه بین المللی بنگلور

سالن فرودگاه بنگلور مناطق مشخصی را برای مسافران داخلی و خارجی ارائه می دهد. سالن‌ها فضای نشیمن با طراحی خوبی را ارائه می‌دهند که آسایش و راحتی را برای استراحت و استراحت فراهم می‌کند.

۴. تجربه آشپزی

پیشخوان های غذا در فرودگاه بنگلور غذاهای لذیذ و خوشمزه ای سرو می کنند تا ذائقه همه مسافران را سیر کند. برخی از پیشخوان‌های غذا که می‌توانید چک کنید عبارتند از: Café Coffee Day، ۷ Tawas، Bar 380، KFC، Krispy Crème Donuts، و Taste of India.

۵. ایستگاه های شارژ وای فای و موبایل

مسافران می توانند از امکانات وای فای رایگان، نقاط شارژ قابل حمل و کمدهای شخصی در فرودگاه استفاده کنند.

۶. باجه های ارز

فرودگاه بنگلور مجهز به خدمات ارزی برای مسافران رفت و آمد به فرودگاه است. چهار پیشخوان ۲۴/۷، ۳۶۵ روز در سال کار می کنند. صرافی خدماتی مانند اسکناس ارز مقصد، چک مسافرتی و بیمه نامه مسافرتی را ارائه می دهد.

کارت های تماس بین المللی و محلی و کارت های پیش پرداخت چند ارزی برای فارکس. اتباع خارجی که وارد هند می شوند این امکان را دارند که روپیه هند را با ارزهای خارجی مبادله کنند. سایر امکانات عبارتند از کارت های اعتباری، خرید کارت های تلفن محلی و استفاده از تسهیلات انتقال پول به داخل.

اتصال فرودگاه به و از فرودگاه بین المللی

فرودگاه بین المللی بنگلور تقریباً ۳۵ کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد. این به معنای یک ساعت سفر به فرودگاه و بازگشت است. دسترسی به فرودگاه با تاکسی، حمل و نقل عمومی و راه آهن امکان پذیر است.

۱. حمل و نقل عمومی

شرکت حمل و نقل متروپولیتن بنگلور (BMTC) سرویس اتوبوس فوق مدرن ولوو “Vajra Vayu” را اداره می کند. در حالی که بیش از ۲۳ مکان استراتژیک برای انتخاب وجود دارد، عملیات از ترمینال اتوبوس Kempegowda محبوب ترین هستند. خدمات فرودگاهی از ترمینال اتوبوس Kempegowda در طول روز در فواصل ۲۰-۳۰ دقیقه انجام می شود.

۲. ریل اتصال

راه آهن جنوب غربی سه جفت خدمات DEMU را در بخش فرودگاه بنگلور آغاز کرده است. این خدمات از ایستگاه راه آهن شهر بنگلور تا پایانه فرودگاه بین المللی Kempegowda در Yelahanka شروع می شود. قطار شش روز در هفته بدون هیچ سرویسی در یکشنبه ها حرکت می کند.

قیمت بلیط قطار ۳۰ روپیه است. مسافران باید از ایستگاه قطار فرودگاه به فرودگاه که هزینه آن ۱۰ روپیه است، از سرویس شاتل استفاده کنند. این تسهیلات به بیش از ۲۵۰۰۰ نفر شاغل در فرودگاه و امکانات مجاور آن کمک کرده است.

پایداری و مراقبت از محیط زیست.

فرودگاه بین‌المللی بنگلور با برنامه‌ریزی و اجرای چندین طرح سازگار با محیط‌زیست، سهم خود را برای محیط زیست انجام می‌دهد. مدتی است که کار بر روی یک باغ در فضای باز با برنامه ریزی دقیق در فرودگاه در حال انجام است. باغ آینده که با تکمیل ایستگاه ۲ ظاهر می شود جالب خواهد بود.

چمن ها دارای گیاهان منحصر به فرد، نمونه های اصلی درختان، درختان گلدار و درختچه ها خواهند بود. فرودگاه همچنین اقداماتی را برای اطمینان از اینکه سطح آب های زیرزمینی این تاسیسات کاهش نمی یابد، انجام داده است. آب باران تخلیه شده از ترمینال های فرودگاه در مخازن ذخیره سازی زیرزمینی بزرگ ذخیره می شود تا در کارخانه های تصفیه آب برای استفاده مجدد تصفیه شود.

طرح های دیگر شامل توسعه حوضچه های جمع آوری آب باران از فضای باز تقریباً ۷۰ هکتاری در تأسیسات فرودگاه است. یک واحد تولید برق خورشیدی با ظرفیت ۵۰ میلیون واحد در سال راه اندازی شده است. برخی از تلاش های غیرقابل تجدید شامل جایگزینی بیش از ۴۰۰ لامپ بخار سدیم با روشنایی LED است.

Chateau Sanctuary – پناهگاه شگفت انگیز آیورودا در بنگلور

بنگلور به دلیل تبدیل شدن به قطبی برای نوآوری در خدمات مراقبت های بهداشتی، بیوتکنولوژی و نرم افزار شهرت دارد. یکی از ذینفعان افزایش تقاضا برای گردشگری پزشکی است. این شهر دارای آب و هوای سالم با فضاهای سبز، پارک ها و خیابان های پر درخت است.

مسافران بین المللی می توانند از بسیاری از امکانات مراقبت های بهداشتی که در سرتاسر شهر بنگلور گسترده شده اند، استفاده کنند. کلینیک های فوق تخصصی و امکانات پزشکی برای فیزیوتراپی و آیورودا راه حل های درمانی موثر و مقرون به صرفه ای را برای مسافران ارائه می دهند.

Shathayu Ayurveda Retreat یکی از استراحتگاه های برتر مراقبت های بهداشتی است که به دور از شلوغی و شلوغی کلان شهر بنگلور واقع شده است. این هتل تنها در ۲۰ کیلومتری فرودگاه بین المللی بنگالورو واقع شده است. Shathayu خدمات بهداشتی جامعی را ارائه می دهد که از جنبه های روحی، جسمی، روحی، اجتماعی و سبک زندگی مراجعان ساکن در مرکز مراقبت می کند. برنامه سلامتی ما با تجربه به دست آمده از بیش از ۱۲۰ سال تمرین آیورودا برای پنج نسل طراحی شده است.

استراحتگاه شاتایو آیورودا از سه طرف توسط تپه ها با یک دریاچه دائمی در طرف دیگر احاطه شده است که محیطی ایده آل برای شارژ مجدد، بازیابی و انرژی مجدد ایجاد می کند. ما برنامه های سلامتی خود را مطابق با نیازهای خاص مشتری سفارشی می کنیم. شاتایو در مدیریت وزن، مدیریت درد و سم زدایی تخصص دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسیاری از بسته های سلامتی که Shathayu ارائه می دهد، لطفاً روی پیوند اینجا کلیک کنید.

مراقبت های تخصصی شتاهایو برای بیماری های مزمن مانند میگرن، آسم، پسوریازیس، بیماری پارکینسون و دیابت با بازخورد مثبت مشتریانی که تحت درمان با ما قرار گرفته اند، به خوبی دریافت شده است. امکانات ما با ادغام سنتی و مدرن با دقت طراحی شده است. مسافران همچنین می توانند به یکی از ۱۲ کلینیک شاتایو که درمان های برتر آیورودا در بنگلور را ارائه می دهند مراجعه کنند.

مرکز استراحت شاتایو مجهز به امکانات رفاهی مطابق با استانداردهای بین المللی مانند سالن یوگا، آمفی تئاتر و باغ پزشکی و معنوی است. درمان با هم، زندگی کاملتر با شاتایو و تجربه زندگی خوب. لطفا از وب سایت ما به آدرس https://shathayuretreat.com/ دیدن کنید یا به ما ایمیل بزنید [email protected].

یک تجربه واقعی فرودگاه بنگلور….

را فرودگاه بین المللی کمپگودا، بنگلور برنده جایزه Skytrax شد. جایزه بهترین فرودگاه منطقه ای در هند و آسیای مرکزی در سال ۲۰۲۰. این امر با خدمات کلاس جهانی امکان پذیر شده است. تلاش او برای کمک به نجات سیاره بسیار مورد تحسین قرار گرفته است. این جایزه گواهی بر استانداردهای بالای تعیین شده توسط فرودگاه با ارائه خدمات یکپارچه است.

خدمات اینجا از ورود، ورود، ترانسفر، خرید، امنیت، مهاجرت و خروج در دروازه در بالای لیست قرار داشتند. ترک فرودگاه برای یکی از عزیزان می تواند به عشق عشقی دامن بزند، در حالی که ورود یکی از عزیزان به فرودگاه به تقویت پیوندهای عشقی کمک می کند. اجازه دهید فرودگاه ها موانع نفرت را بشکنند و رفاقت را برای سال های آینده گسترش دهند.

آخرین خداحافظی در فرودگاه باعث شد بفهمند که چقدر دیوانه عاشق یکدیگر هستند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر