فعالیت ۸۰ اردوی تابستانی سازمان دانش آموزی آذربایجان شرقی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهاندر گفتگوی علیزاده هم همینطور برو وی به خبرنگار مهری گفت: سازمان دانش آموزی در راستای اهداف هر بسته تحول دانش است فرا گرفتن نقش اجتماعی که عینیت بخشیدن به حوزه اجتماعی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان سازمان است، فعالیت ها و برنامه های متنوعی را با دو نام جشنواره تابستانی شاد و جشنواره انجام می دهد. پایگاه های تابستانی سازمان .

وی ادامه داد: جشنواره اوقات خوش برای ادامه نهضت تولید محتوا در فضای مجازی شبکه شاد و شناسایی و ارتقای استعدادهای دانش آموزان در سازمان از اول تیرماه تا ۳ شهریورماه برگزار می شود. توانایی های آنها

رئیس سازمان دانش آموزی استان افزود: دانش آموزان پیشرو، اعضای مجموعه ها، اعضای شورای دانش آموزی و خبرنگاران دانشجویی پانا آنها می توانند در مراسم ها و جشن های شعر و شور معروف فارسی شرکت کنند.

علیزاده گفت: دانش‌آموزان و معلمان پیشرو نیز می‌توانند کار خود را در زمینه دانش و مهارت‌های سازمانی مدیران در زمینه‌های زیستگاه در طبیعت، جهت‌یابی حیات وحش، مسیریابی ببینند. جستجو کردن و کارت خوانی در طبیعت، خود کمکی و دیگر کمک، محیط زیست، بازی، سرگرمی های بومی و محلی، مهارت های اجتماعی، خلاقیت و ابتکارات و پیشگامان دوم انقلاب و تمدن نوین اسلامی، طرز فکر، همدلی، همکاری، گروه های تشویقی، سرودهای اردویی، فریادهای شادی، اوریگامی و بازی های فکری در فیلم های آموزشی، مستند، جنبش گرافیک، انیمیشن، سرود اردو و اشعار را به دبیرخانه جشنواره منطقه ای یا منطقه ای خود ارسال کنید.

وی ادامه داد: دانش آموزان و مربیان پیشرو می توانند بر تولید نرم افزارهای سازمانی متمرکز شوند که موضوعات آن دانش و مهارت های سازمانی، دانش و مهارت های شناختی، مهارت های زندگی، فناوری است. آوردن های دانش عمومی به روز توسعه اپلیکیشن، پاورپوینت و محتوای الکترونیکی و فیلمسازی با موضوعاتی مانند برنامه ریزی زمان، نگفتن، نوشتن، تفکر خلاق و تصمیم گیری گیر و حل مسئله در قالب فیلم آموزشی، مستند و نمایشنامه و در محور مجری گری نوسان با مشکلات زیست محیطی آوردنآموزش و بوم شناسی، بوم گردی و فرصت های شغلی در فضای مجازی و سلبریتی های شهر و کشورم برای تولید آثار در قالب فیلم.

رئیس سازمان دانش آموزی استان گفت: اعضای شورای دانش آموزی نیز می توانستند کارهای خود را ارائه دهند محور بحث بررسی فرصت‌ها و تهدیدهای فضای مجازی، نقش دانش‌آموزان در پیشبرد گام دوم انقلاب و لزوم مشارکت دانش‌آموزی در تشکل‌های دانشجویی و مهارت‌های اجتماعی در زمینه گفتار، مسئولیت‌پذیری و ایفای نقش، مدیریت هیجان، حل مسئله و مردم فیلم های آموزشی برای افراد، فیلم های مستند، جنبش تصاویر و انیمیشن ها را به سازمان دانش آموزی منطقه یا منطقه خود ارسال کنید.

علیزاده ادامه داد: دانشجویان خبرنگار پانا کار خود را در زمینه روزنامه نگاری با موضوعات تشکل های دانش آموزی و اوقات فراغت، نقش رهبران جوان در سیستم آموزشی و فعالیت های مدرسه و اخبار جشنواره تابستانی را در قالب فیلم، عکس خبری و مجلات الکترونیکی ارائه دهید. .

وی خاطرنشان کرد: آثار برگزیده استان در کانال دانشجویان و معلمان پیشرو شادی آنلاین به نشانی [email protected] و [email protected] و آثار ملی برگزیده در کانال جشنواره آنلاین شادی بارگذاری خواهند شد. در @jashnvareha.

رئیس سازمان دانش آموزی استان افزود: برگزیدگان نهایی با رای مستقیم مخاطبان برگزیده و از برگزیدگان در مراسم اختتامیه تجلیل خواهند شد.

پایگاه های اطلاعاتی تابستانی سازمانی گامی در جهت تحقق هر دانشی است فرا گرفتن نقش اجتماعی

علیزاده در بخش دوم سخنان خود گفت: سازمان دانش آموزی کشور در راستای هر بسته تحول دانش فرا گرفتن بر اساس نقش جامعه و فرمایشات مقام معظم رهبری، اهداف سند تحولات بنیادین آموزش و پرورش و تاکید مقام معظم رهبری بر مهارت آموزی و غنی سازی اوقات فراغت در قالب پایگاه های تابستانی سازمانی در آمده است. .

وی ادامه داد: هر استان و منطقه موظف به تشکیل یک پایگاه دخترانه و یک پایگاه پسرانه فعال در یک مرکز استان با دو پایگاه تابستانی و جمعاً ۸۰ پایگاه سازمانی در استان در طول تابستان است.

رئیس سازمان دانش آموزی استان افزود: در این اردوهای تابستانی علاوه بر مهارت های عمومی، با کمک مدیران سازمانی و سرگرمی آموزش دیده. گیر در اتاق های آموزشی مهارت های سازمانی و اجتماعی ویژه ای آموزش داده می شود.