فواید سرکه فراتر از کاهش وزن


یک مطالعه تصادفی دوسوکور و کنترل شده با دارونما نشان داد که وزن بدن و چربی شکم با افزودن یک قاشق غذاخوری سرکه به رژیم غذایی روزانه به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. اگر اضافه وزن ندارید آیا مصرف سرکه فایده ای دارد؟ خوب ، تری گلیسیرید افراد عادی شد و برای افرادی که دوز بزرگتر دو قاشق غذاخوری در روز مصرف می کردند ، افت فشار خون مشاهده شد. اگرچه ممکن است این تاثیرات فقط به دلیل کاهش وزن باشد. غیر از مزه ، آیا فایده ای دارد طبیعی-افراد وزن دار سرکه روی سالاد خود می پاشند؟ سرکه برای کنترل قند خون چطور؟ این موضوع ویدئوی من است آیا سرکه می تواند به کنترل قند خون کمک کند؟به

اگر به افراد نصف فنجان قند غذا بدهید ، زیرا قند خون آنها افزایش می یابد ، عملکرد شریان آنها ممکن است مختل شود. هرچه قند خون بالاتر برود ، شریان ها بیشتر ضربه می خورند. هرچند دارویی وجود دارد که می تواند جذب قند را مسدود کند. با کاستن از افزایش قند خون با این دارو ، می توانید از اختلال عملکرد شریانی جلوگیری کنید. این نشان می دهد که اگر بعد از غذا افزایش قند خون نداشته باشید ، احتمالاً برای قلب شما مفید است. در حقیقت ، افزایش شدید قند خون بعد از غذا ، پیش بینی کننده مرگ و میر قلبی عروقی است. بنابراین آیا افرادی که مقدار زیادی غذاهای دارای قند بالا مانند غذاهای شیرین و غلات تصفیه شده مصرف می کنند ، بیشتر دچار سکته های قلبی و مغزی می شوند؟ آره. همچنین به نظر می رسد که آنها بیشتر به دیابت مبتلا می شوند – اما شاید افرادی که مقدار زیادی دانه سرخ کرده و نان شگفت انگیز می خورند عادات بد غذایی دیگری نیز داشته باشند؟

رژیم هایی که در آزمایشات کنترل شده تصادفی آزمایش شده و ثابت کرده اند که از دیابت جلوگیری می کنند ، رژیم هایی هستند که بر کاهش چربی اشباع شده و افزایش مصرف غذاهای گیاهی غنی از فیبر ، مانند میوه ها ، سبزیجات و غلات کامل تمرکز دارند. ، بدون در نظر گرفتن بارهای قند خون کمتر یا بیشتر. این دارو در حال آزمایش است ، اما به نظر می رسد که افزایش قند خون هنگام غذا خطر ابتلا به دیابت را کاهش داده و همچنین خطر حمله قلبی و فشار خون را کاهش می دهد. بنابراین آیا راهی برای جلوگیری از این افزایش قند خون بدون نیاز به مصرف دارو وجود دارد؟ خوب ، یک راه این است که به نصف فنجان شکر ننشینید!

بله ، این دارو می تواند پیشرفت آترواسکلروز شما را کند کند. می توانید در ویدئوی من ببینید آیا سرکه می تواند به کنترل قند خون کمک کند؟ چگونه شریان هایی که به مغز شما می روند با استفاده از دارو تا حدی کندتر تنگ می شوند تا بدون آن. اما آیا بهتر نیست رژیم غذایی داشته باشید که در واقع بیماری قلبی و دیابت را معکوس کند؟ سالم ترین رژیم غذایی برای جلوگیری از افزایش قند خون و چربی های مرتبط با غذا-اکسیداسیون و التهاب-یک رژیم غذایی است که بر روی غذاهای کامل گیاهی متمرکز شده است. اما اگر واقعاً شیرینی می خواهید چه؟ به جای پاشیدن مواد مخدر روی آن ، پخش مقداری کره بادام ممکن است به کاهش قند خون ناشی از کربوهیدرات های تصفیه شده کمک کند. یک گزینه دیگر این است که نان باگت خود را در مقداری سرکه بالزامیک فرو کنید.

“مصرف سرکه همراه غذا قبل از ظهور درمان دارویی برای کاهش قند” به عنوان یک درمان خانگی برای دیابت استفاده می شد “-یعنی قبل از ورود داروها-اما تا سال 1988 مورد آزمایش قرار نگرفت. آیا می توان از سرکه پول زیادی بدست آورد؟ خوب ، طبق گفته موسسه سرکه ، میلیون ها دلار می توان درآمد داشت! اما یک داروی دیابت مانند رزولین می تواند میلیاردها دلار جمع آوری کند – یعنی تا زمانی که با بستن کبد خود به دلیل کشته شدن تعداد زیادی از مردم از بازار خارج نشد. اگرچه شرکت دارویی هنوز مانند یک راهزن ظاهر می شود ، اما باید کمتر از یک میلیارد به خانواده های داغدار به خاطر سرپوش گذاشتن بر این خطر پرداخت کند.

اگر کره کره بادام زمینی را روی شیرینی بمالید ، هیچ مشکلی در کبد وجود ندارد و پاسخ قند خون را به نصف کاهش می دهد. به طور مشابه ، نوشیدن چهار قاشق چای خوری سرکه سیب رقیق شده در آب باعث می شود که همان سنبله تیره شود – این مزیت بیشتری نسبت به کره بادام زمینی در کاهش سطح انسولین در خون دارد. این چیزی است که ظاهراً کره بادام زمینی نمی تواند انجام دهد. اما قرار دادن کره بادام زمینی روی شیرینی بهتر از داشتن یک نان با لوکس است زیرا ماهی باعث سه برابر شدن پاسخ انسولین می شود. شراب قرمز همچنین سطح انسولین را افزایش می دهد ، هر چند نه به اندازه ماهی ، و همچنین باعث افزایش تری گلیسیرید می شود. با این حال ، شراب قرمز غیر الکلی ، همین مشکل را ایجاد نمی کند.

سرکه چطور؟ نه تنها ممکن است یک قاشق غذاخوری در روز باعث بهبود کلسترول و تری گلیسیرید در طول زمان شود ، سرکه می تواند تری گلیسیرید را در عرض یک ساعت بعد از غذا کاهش دهد و همچنین قند خون و افزایش انسولین را کاهش دهد و به طور بالقوه بهترین را در همه جهان ارائه دهد.


آیا این اطلاعات سرشار از اطلاعات بود یا چه؟ به دلیل حمایت همه مردم است که من توانستم بیش از دوازده محقق را استخدام کنم تا به من کمک کنند تا در ادبیات تحقیق کنم. من بسیار سپاسگزارم از این رو بسیاری از شما توانسته اید پتانسیل را مشاهده کرده و به NutritionFacts.org کمک کنید تا به آنچه که امروز است تبدیل شود. جلو و بالا!

کاهش چربی شکم چیست؟ ویدیوهای دیگر مجموعه من در مورد سرکه را مشاهده کنید:

گفتم دیابت معکوس؟ معکوس بیماری قلبی؟ برای نمونه ، رجوع کنید به:

به اشتراک گذاشتن اطلاعاتی که می تواند به افراد در پیشگیری و معکوس بیماریهای شایع کمک کند ، کار زندگی من است. داستان کامل سری من را بررسی کنید فیلم های معرفیبه

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید