(فیلم) سرقت مسلحانه از یک ساختمان مسکونی در ورامینیس با سلاح گرم


سرقت مسلحانه از منزل مسکونی با سلاح گرم در ورامینی; به گفته راوی حدود ۳ میلیارد تومان طلا و دلار سرقت شد.

ویدئویی از سرقت مسلحانه یک ساختمان مسکونی در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

راوی می گوید: پنج نفر مسلح وارد محل سکونت ورامین شده و پس از بستن دهان ساکنان، کل خانه و هر آنچه در آن خانه بود، طلا، دلار و اشیای قیمتی که حدود ۳ میلیارد تومان بود را تخریب کردند. دزدیده شد، دزدیدند

کاربران بسیار متعجب و وحشت زده می شوند و می گویند که ساعت ده شب در تابستان که هنوز هوا روشن است و مردم در خانه بیدار هستند، چگونه دزدها برای سرقت وارد خانه شده اند، گویی سارقان دیگر مرتکب آن شده اند. سرقت، صرف نظر از مدت.

این کاربران با کمال تاسف می گویند که امنیت منطقه مسکونی چقدر پایین است که به قصد سرقت مسلحانه به شهروندان در خانه هایشان حمله می کنند و وضعیت صندوق امانی بانک مل مدتی است برای همگان مشخص شده است، با وجود اینکه مردم چگونه می توانند احساس امنیت کنند. چنین شرایطی مطمئن باشید وقتی هر روز بر تعداد سرقت ها در سراسر ایران افزوده می شود و سلامت جسمی و روحی و سرمایه شهروندان در خطر است؟!

سردار کیومرث عزیزی فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پی سرقت از منزل یکی از شهروندان ورامینی دستور ویژه ای را به کارآگاهان پلیس راه صادر و خاطرنشان کرد: از زمان وقوع این سرقت، عوامل انتظامی در آنجا حضور داشتند. ماموران اقدامات اولیه را آغاز کردند و گفتند: پلیس هرگونه تخطی از امنیت و آسایش مردم را خط قرمز خود می داند و با متخلفان قاطعانه و شدید برخورد خواهد کرد.