قرعه کشی ایران خودرو در آبان ۱۴۰۱ چقدر است؟ + جدول


ایران خودرو ۵ محصول خود را در دومین فروش ویژه پاییزه خودرو ۱۴۰۱ عرضه کرد. تفاوت قیمت این خودروها …

لااطاری ابان ماه 1401 ایران خودرو کندی سود دارد؟  + جدوللااطاری ابان ماه 1401 ایران خودرو کندی سود دارد؟  + جدول

ایران خودرو ۵ محصول خود را در دومین فروش ویژه پاییزه خودرو ۱۴۰۱ عرضه کرد. تفاوت قیمت این خودروها در بازار آزاد به حدی است که خریدار حداقل ۹۴ میلیون تومان سود می برد.

به گزارش جیب ایران، سی و نهمین مرحله فروش اضطراری ۴ روزه ایران خودرو از دیروز پنجشنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۱ آغاز شد. در طرح اجرایی از دیروز ۴ محصول پارس سال استاندارد و سفارشی سورن پلاس ۲۰۷ دستی و اتوماتیک به قید قرعه کشی می شود.

در این طرح فروش فوق العاده مانند دفعات قبل تفاوت قیمت کارخانه با بازار آزاد خودرو به حدی است که ذینفعان زیادی در این طرح وجود دارد و احتمال فراتر رفتن از ۵ میلیون شرکت کننده دور از انتظار است.

سود چند ده میلیونی از فروش فوق العاده

ماجرا از این قرار است که قیمت بازار و کارخانه ۴ محصول عرضه شده در طرح فروش ویژه آبان ۱۴۰۱ ایران خودرو با آزاد حداقل ۹۴ میلیون تومان تفاوت دارد. با توجه به مهلت سه ماهه تحویل این ۴ خودرو، می توان گفت برندگان این دوره مانند دوره های گذشته ماهیانه بین ۳۱ تا ۶۶ میلیون تومان درآمد خواهند داشت.

قرعه کشی به سبک خرید خودرو

در این طرح فروش فوق العاده قیمت کارخانه پارس بنزین حدود ۱۶۵ میلیون تومان است. قیمت بازار آزاد این محصول حدود ۳۲۰ میلیون تومان است که بیشترین تقاضا و کمترین شانس برنده شدن این محصول و پژو ۲۰۷ دستی است.

این خودروها احتمالا در تاریخ ۱۹ یا ۲۰ آبان ماه قرعه کشی می شوند و برندگان اعلام می شوند.

* قیمت ها به میلیون تومان بیان شده است.