قیمت نفت در بازارهای جهانی


قیمت نفت پس اجتناب کرده اند افت بیش اجتناب کرده اند ۵ درصدی در پیشنهادات دیروز پنجشنبه، بخشی اجتناب کرده اند این زیان را جبران کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند …

بهایی نفت در بازارهای جهانیبهایی نفت در بازارهای جهانی

قیمت نفت پس اجتناب کرده اند افت بیش اجتناب کرده اند ۵ درصدی در پیشنهادات دیروز، به همان اندازه حدی ضررهای روز پنجشنبه را جبران کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۵ دلار در هر بشکه افزایش کشف شد.

به گزارش رویترز، نفت نپخته برنت ۱.۳ نسبت هر دو ۱.۳ نسبت افزایش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ۱۰۲.۳۹ دلار در هر بشکه رسید. نفت وست تگزاس اینترمدیت همراه خود ۱.۲ نسبت افزایش به ۹۷.۴۱ دلار در هر بشکه تخفیف شد.

کشورهای عضو آژانس بین‌المللی نشاط موافقت کرده‌اند کدام ممکن است ۶۰ میلیون بشکه اجتناب کرده اند ذخایر اضطراری شخصی را علاوه بر این ۱۸۰ میلیون بشکه نفت استخراج شده اجتناب کرده اند ذخایر استراتژیک نفت آمریکا کدام ممکن است هفته قبلی تواند به شما کمک کند مهار افزایش قیمت‌ها دسترس در بازار گفتن شد، آزاد کنند. قیمت ها اجتناب کرده اند زمان تهاجم ارتش روسیه به اوکراین از نزدیک مرتفع است، کدام ممکن است اولویت ها را با اشاره به مشکلات اصولاً در در دسترس بودن افزایش داده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحلیلگران می گویند حتی همراه خود منحرف شدن نفت اجتناب کرده اند ذخایر استراتژیک، در دسترس بودن محدود که همچنان ادامه دارد.

بایدن مور، تحلیلگر موسسه مالی سراسری استرالیا، اظهار داشت کدام ممکن است فینال این سیستم ذخیره اضطراری آژانس در سراسر جهان نشاط، علاوه بر این آنچه در اول مارس گفتن شد، به میزان ۱ میلیون بشکه در روز در دسترس بودن اضافی اجتناب کرده اند ماه می به همان اندازه بالا سال ۲۰۲۲ است. زمان محدود. با این حال خواستن به یک بار دیگر دوباره پر کردن سهام ها در سال ۲۰۲۳ بر محدودیت های در دسترس بودن در ماه های بلند مدت می افزاید، در حالی کدام ممکن است ایده ها در دسترس بودن با بیرون اصلاح باقی {می ماند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطرات قیمت افزایش خواهد یافت.

بر مقدمه گزارش نمایندگی دولتی SOMO عراق، ساخت نفت عراق در ماه مارس به ۴.۱۵ میلیون بشکه در روز رسید کدام ممکن است ۲۲۲ هزار بشکه در روز کمتر اجتناب کرده اند سهمیه تصمیم گیری شده در توافقنامه نفتی اوپک پلاس است. ساخت نفت عراق در ماه مارس ۱۱۲ هزار بشکه در روز نسبت به فوریه کاهش کشف شد. عراق، یادآور متعدد اجتناب کرده اند اعضای اوپک، دردسرساز در امتحان شده {است تا} مرحله ساخت شخصی را افزایش دهد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت ملت در ماه قبلی {به دلیل} اختلال در میادین نفتی در جنوب کاهش کشف شد.