ماشین Rayra در اوایل تابستان ۱۴۰۲ به بازار عرضه شد


مدیرعامل ایران خودرو اعلام کرد که رایرا اوایل تابستان آینده راه اندازی می شود.

ورود خدور ری‌را به بازار در آغاز تابستان 1402ورود خدور ری‌را به بازار در آغاز تابستان 1402

مدیرعامل ایران خودرو اعلام کرد که رایرا اوایل تابستان آینده راه اندازی می شود.

مهدی خطیبی در همایش فرصت های سرمایه گذاری در ساریس مازندران از صفر ماندن تولید خودروهای ناقص و ترانزیت مستقیم محصولات خبر داد و گفت: با تکمیل و تحویل زنجیره قطعات خودروسازی، تعداد خودروهای تولید و تحویل خواهد شد. افزایش دادن. تعداد خودروهای ناقص در گروه صنعتی خودرو ایران رو به کاهش است با تلاش و حمایت کارکنان این گروه دولت به صفر رسید.

وی یکی از چالش های اصلی را تولید خودروهای معیوب و توقف آنها در پارکینگ خودرو در ایران عنوان کرد و افزود: اکنون این شرکت حتی یک خودروی معیوب نیز تولید نمی کند.

خطیبی ادامه داد: خودروهای معیوب در پارکینگ های خودروهای ایران در سال های اخیر برای صنعت کشور بحرانی محسوب می شد و عبور از این چالش باعث شد امسال حدود هفت هزار میلیارد تومان صرفه جویی کنیم و در عین حال در کیفیت صرفه جویی کنیم. تعداد خودروها ۲۵ درصد بهبود یافته است

وی با بیان اینکه امسال پروژه های زیادی در دست داریم افزود: گروه صنعتی ایران خودرو محورهای متعددی را به عنوان فعالیت های محوری تعریف کرده است که در این میان تیراژ تولید ۷۵۰ هزار دستگاه شامل ۳۷۶ هزار دستگاه از ابتدا است. ۱۰۶ هزار دستگاه خودرو بیشتر از مدت مشابه سال گذشته تولید شد.

خطیبی با اشاره به برنامه های توسعه محصول خودروی ایران گفت: محصول پروژه TF 21 خودروی کلاس B است که نمونه اولیه آن آماده ساخت است و به زودی تعدادی از آنها برای اجرای خودروهای مختلف تولید می شود. تست ها و پس از گذراندن مراحل مختلف اعتبار سنجی. سپتامبر آینده برای تولید انبوه آماده خواهد شد.

خطیبی با بیان اینکه زمان توسعه محصول را به ۱۸ ماه کاهش داده ایم، افزود: رایرا نیز طبق برنامه اوایل تابستان آینده راه اندازی می شود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به طرح های تحقیق و توسعه اشاره کرد و گفت: طرح های توسعه ای ایران خودرو حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان بودجه دارد که شاخص جدیدی در توسعه صنعت خودرو است.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از طرح ایجاد پایگاه تحقیقاتی در مازندران برای کنترل کیفیت خودروهای سایپا و ایران خودرو خبر داد و افزود: اجرای این طرح در توسعه صنعت خودرو در منطقه بسیار موثر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه افزایش تولید نیازمند سرمایه گذاری است، افزود: برای افزایش تولید در کارخانه مازندران به سرمایه گذاری به ویژه برای تولید میل لنگ، شفت سوپاپ و شیشه آفتابی نیاز داریم.

بر اساس مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه و ستاد عالی توسعه استان مازندران، همایش شناسایی و معرفی فرصت ها و اولویت های سرمایه گذاری و همایش استانی فرصت های سرمایه گذاری تا پایان سال جاری در هفت منطقه برگزار می شود. بهمن امسال. با تمرکز بر بخشداری‌ها، با هدف معرفی ظرفیت و ظرفیت اقتصادی فرمانداری در بخش‌های مختلف مورد توجه قرار گرفته است.