مترو بدون شک مهمترین خواسته مردم از رئیس جمهور است


پیش از این حسین نوش آبادی، سخنگوی مردم پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در سفر ۱۵ خرداد رئیس جمهور به کشور در گفت و گو با خبرنگار فارسی، اظهار داشت: محدوده جنوب شرق استان تهران در حال بررسی است. اهمیت این سفر و اتفاقات مثبت و پیامدهای خوبی که در پی آن به وجود می آید از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی گفت: این سفر می تواند نقطه عطفی در بخش های مختلف موضوع مترو باشد پس از دو سال تلاش و قول وزیر به مترو و شخص رئیس جمهور امروز به آن پایان می دهد، موضوع مترو به عنوان یک پروژه تصمیم سفر رئیس جمهور اعلام می شود. در این دیدار، چرا که مهمترین خواسته مردم دیار ۱۵ خرداد بحث مترو است.

وی افزود: انتقال فاضلاب به تهران با توجه به اینکه دشت ورامینی قطب کشاورزی تهران و یکی از مناطق حاصلخیز برای غلات و محصولات استراتژیک است، یکی از مهمترین موضوعات تامین آب کشاورزی است. امیدوارم امسال تکمیل شود.

نوش آبادی گفت: مشکل دیگر بحث تامین اعتبار ساخت بیمارستان پیشوا است و تنها شهری است که بیمارستان وجود ندارد و رئیس جمهور در حال بازدید از پروژه هستند و در مجلس شورای اسلامی در بودجه تجمیع شده است. که یکی از پروژه هاست.” مهم این است که روند ساخت این پروژه با اعتبار مناسب آغاز شود.

وی با اشاره به حوزه ورزش گفت: از برنامه های سفر به شهرستان های رئیس جمهور ورامینی، پیشوا و قرچک می توان به تکمیل استادیوم ورزشی قرچک اشاره کرد که امید است با تامین اعتبار به زودی تکمیل و به بهره برداری برسد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تامین اعتبار مجتمع مسکونی سبحان با یک هزار و ۱۰۰ واحد آپارتمان در راستای طرح ملی مسکن در قرچک و همچنین بازدید رئیس جمهور از محور تهران – ورامین خبر داد. و فرودهای پیشوا و محور آن و دیدار با مردم در ورزشگاه تختی، نخبگان مردم و اقشار مختلف و پس از آن جلسه هیئت مدیره حجت الاسلام رئیسی از برنامه های سفر ۱۵ خرداد است. .

نوش آباد خاطرنشان کرد: برنامه سفر رئیس جمهور از قرچک آغاز می شود و پس از آن جلسه هیات مدیره در ورامینی برگزار می شود.

انتهای پیام/ ۶۷۰۳۷
آن را در صفحه اول توصیه کنید