مجمع عمومی سالانه انجمن بولینگ و بیلیارد برگزار شد – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، این مجمع به ریاست سید محمد پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور هاشم اسکندری سرپرست برگزار شد. فدراسیون بولینگ و بیلیارد و پیمان فخری نماینده کمیته ملی بازی های المپیک زیر نظر دبیر کمیته ملی پارالمپیک “فرهادیان” مدیر کل دفتر مشترک فدراسیون های ورزشی، نمایندگان سازمان ها و نهادها به همت وزارت ورزش و جوانان به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم با بررسی فعالیت ها و برنامه های فدراسیون در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

هاشم اسکندری در ابتدای این دیدار گفت: فرا رسیدن ماه عزای امام حسین (ع) را گرامی می داریم. انجمن بولینگ و بیلیارد مفتخر است در آستانه سالگرد شهادت مدافع حرم سید هادی سلطان زاده اولین دوره سازمان لیگ بیلیارد را افتتاح کند. سال ۱۴۰۰ با دستاوردهای زیادی برای فدراسیون ما همراه بوده است. قهرمانی پرافتخار حسین وفایی در مسابقات تیراندازی مرداد در سال ۲۰۲۲-۲۰۲۲ افتخار این فدراسیون شامل دومین دوره جام جهانی و قهرمانی است تا در آغاز قرن جدید با کسب بیش از ۱۲۷ مدال در بین موفق ترین فدراسیون های ورزشی عملکرد درخشانی از خود به جای بگذاریم.

وی افزود: بهره مندی ۲۴ هیئت استان از پایگاه قهرمانی استخر فضای مناسبی را برای ورزشکاران سراسر کشور ایجاد کرده است. و اکنون در تلاش هستیم تا مدارس استعدادیابی بیلیارد را در استان ها راه اندازی کنیم. یک فدراسیون بولینگ و بیلیارد قدرتی برابر با ۵ یا ۶ فدراسیون دارد و به همین دلیل هیئت های استانی که سلاح قدرتمند ما هستند بیشتر از یک هیئت کار می کنند.

سید محمد پولادگر با تاکید بر فعالیت های چشمگیر فدراسیون بولینگ و بیلیارد تصریح کرد: قطعا این فدراسیون یک فدراسیون ویژه است که با تلاش زیاد و مدیریت معقول کمترین بودجه الگوی ورزش ایران محسوب می شود و لازم است این فدراسیون فعال باشد. باید به طور ویژه شناخته شود.

این مجمع با حضور حداکثری و شکل مدیران هیئت های ورزشی وبینار برگزار شد و در پایان گزارش بازرس و خزانه دار و همچنین تقویم سال ۱۴۰۱ فدراسیون به تصویب اعضای مجمع رسید.