مجیدی می تواند در استقلال بماند/ عده ای می خواهند حاشیه ایجاد کنند – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانحسین فرزامی درباره جدایی فرهاد مجید از استقلال به خبرنگار مهری گفت: استقلال با اقتدار بیشتری راهی قهرمانی می شود اما سرمربی جوان آبی پوشان همه چیز را به هم ریخت و حالا مدیران باشگاه به دنبال جانشینی برای مجید هستند تا او هر چه زودتر آرامش را به استقلال بازگرداند. و این تیم فصل آینده کار خود را انجام خواهد داد. شروع کنید.

یکی از اعضای سابق هیئت مدیره باشگاه استقلالی ها گفت: با توجه به حمایت هایی که در این فصل از مجید صورت گرفت و نیاز به ادامه کار، او می تواند یک فصل دیگر در استقلال بماند و دوباره تیم را به دست آورد. با رفتن مجیدی همه دستیارانش رفتند و الان برای مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره سخت است.

فرزامی ادامه داد: سرمربی استقلال باید هر چه سریعتر مشخص شود. هواداران حق دارند نگران باشند. با دانشی که در زمینه طوفان فکری وجود دارد، مطمئن هستیم که او در اینجا هم موفق خواهد بود، اما باید مورد حمایت هیئت مدیره نیز قرار گیرد ضمن اینکه هواداران نیز باید به انتخاب مدیران باشگاه اعتماد کنند. اینکه جواد نکونام یا استراماچونی یا قلعه نویی بیاید قطعا هدف موفقیت باشگاه است. پس وقت را از دست ندهید و در اسرع وقت با رزومه خود بهترین را انتخاب کنید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: از هواداران استقلال می خواهم چند روز آرامش خود را حفظ کنند. به مطالبی که در فضای مجازی می گویند توجه نکنید. برخی با این حرفه ها سعی می کنند استقلال خود را به حاشیه برانند. بنابراین باید منتظر خبر رسمی باشگاه باشیم تا انشالله بهترین گزینه را انتخاب کنیم تا در آینده شاهد موفقیت های استقلال باشیم.