محکومیت یک میلیاردی برای عرضه خارج ازشبکه روغن درتعزیرات حکومتی استان آذربایجان‌غربی


به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی، حسین نجف‌زاده مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان‌غربی اظهار داشت: بازرسین اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشنویه به همراه مامورین اداره اطلاعات آن شهرستان در پی کسب اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر جمع‌آوری  روغن نباتی در یک باب انباری به محل عزیمت و در بازرسی از آن مقدار(۸۳۶ عدد روغن۵/۴کیلو،۸۶۸ عدد روغن۱۶ کیلو و۷۸۰ عدد روغن  پنج کیلو) راکشف و ضبط کرده و موضوع را طی گزارشی برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی شهرستان اشنویه ارسال کنند.

نجف زاده تصریح کرد: متهم توسط شعبه هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات صنفی تعزیرات حکومتی شهرستان اشنویه احضار و در اظهارات خود اعلام داشته روغن‌ها را از کارخانه خرید نکرده  بلکه به صورت آزاد تهیه کرده است.

نجف‌زاده اضافه کرد: شعبه با عنایت به دفاعیات غیرمستدل و غیر موجه متهم و اینکه روغن‌های مکشوفه را نه از طریق سامانه تجاری بلکه از دلالان به قیمت بالاتر از قیمت درج شده بر روی کالا خریداری کرده تا پس از مدتی به قیمتی بالاتر از نرخ مصوب و به صورت قطره چکانی به فروش برساند.

وی اذعان کرد: تخلف احتکار را به نامبرده محرز تشخیص و مشارالیه را علاوه برالزام به عرضه کالا درشبکه قانونی بپرداخت یک میلیارد و یکصد میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.

این مقام مسوول در خاتمه ازشهروندان درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف مربوط به بخش کالا و خدمات موضوع را از طریق سامانه اینترنتی  www,tazirat135.ir ویا تلفن ۱۳۵ سازمان تعزیرات حکومتی ویا ازطریق تلفن ۱۲۴ سازمان صنعت،معدن وتجارت استان گزارش کنند.

انتهای پیام/ 
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید