مخمر تغذیه ای برای جلوگیری از عفونت های شایع دوران کودکی


مقدار فیبر بتا گلوکان در یک غبار از مخمر تغذیه ای در روز در یک آزمایش تصادفی ، دوسوکور و کنترل شده با دارونما برای پیشگیری از بیماریهای شایع دوران کودکی مورد آزمایش قرار می گیرد.

در سال 1989 ، مرحوم چارلز جانوی ارائه ای داد که قرار بود انقلابی کردن درک ما از سیستم ایمنی او پیشنهاد داد که ما باید برخی از خطوط دفاعی باستانی ذاتی را داشته باشیم. ما قرن ها در مورد واکسیناسیون و نحوه یادگیری بدنمان از عفونت های گذشته می دانستیم ، اما او فهمید که این کافی نیست: بدن ما باید به نوعی تکامل یافته باشد تا مهاجمان خارجی را تشخیص دهد. اولین زمان حمله آنهابه او پیشنهاد کرد که نحوه تفکیک سلولهای ایمنی ما بین خود و “غیر خود” – یعنی سلولهای خود ما در مقابل میکروبهای مهاجم – ممکن است از گیرنده های تشخیص الگو بوجود آید. ما با توانایی “تشخیص الگوهای ساختار میکروبی” متولد شده ایم. به عنوان مثال ، یک جزء منحصر به فرد از دیواره های سلولی قارچ به نام بتا گلوکان (β- گلوکان) وجود دارد که به طور طبیعی وجود دارد تحریک می کند سیستم ایمنی ما سلولهای خود ما اینطور نیستند تولید کردن ، اما عوامل بیماری زای قارچی مانند کاندیدا انجام دادن. کاندیدا یک نوع مخمر است که می تواند باعث عفونت های جدی خون شود ، بنابراین خوب است اگر سیستم ایمنی بدن ما آن را بلافاصله تشخیص دهد. البته ، شما می توانید سیستم ایمنی را با تزریق تحریک کنید کاندیدا در رگهای شما ، اما سپس شما نیز ممکن است بمیرید خوشبختانه برای ما ، مخمرهای غیر بیماری زا مانند ساکارومایسس سرویزیه، که شامل مخمر نانوا ، مخمر آبجو و مخمر تغذیه ای است ، دارند همان امضای مولکولی بتا گلوکان صنعت دارو از این “واکنش تحریک کننده قوی سیستم ایمنی” برای توسعه درمانهای ضد عفونی و ضد سرطانی جدید استفاده می کند ، اما آیا باید به رگ تزریق شود؟ اگر فقط مخمر تغذیه ای بخورید چه اتفاقی می افتد؟ من در ویدیوی خود در مورد این موضوع بحث می کنم بهترین غذا برای پیشگیری از عفونت های شایع دوران کودکیبه

دستگاه گوارش ما بزرگترین نقطه تماس ما با جهان خارج است و سطح بیشتری نسبت به ریه ها و پوست در کنار هم قرار گرفته است ، بنابراین تعجب آور نیست که بیشتر سلول های ایمنی بدن ما متمرکز شده در امتداد دیواره روده هر چند آنها فقط آنجا نمی مانند. به محض اطلاع از آنچه در روده اتفاق می افتد ، می توانند از سایر قسمت های بدن دفاع کنند. به همین دلیل است که می توانید به عنوان مثال واکسن خوراکی وبا را تزریق کرده و در نهایت سلول های ایمنی مقابله با وبا در غدد بزاقی خود داشته باشید و برای محافظت در برابر عفونت ، آنتی بادی ها را در بزاق خود پمپ کنید.

اگر مقداری مخمر تغذیه ای روی پاپ کورن بچه هایمان برای میان وعده بپاشیم ، چطور؟ آیا این می تواند به دفاع مارشال در بدن آنها کمک کند؟ بزرگسالان تمایل دارند گرفتن فقط چند سرماخوردگی در سال ، اما یک دانش آموز معمولی هر ماه در ماه می تواند دچار سرماخوردگی شود – و ما واقعاً در این مورد چه می توانیم انجام دهیم؟ طب مدرن چیزهای کمی برای سرماخوردگی های معمولی ارائه می دهد. با این وجود ، پزشکان هنوز معمولاً آنتی بیوتیک تجویز می کنند ، که می تواند بیشتر از فایده مضر باشد. “به وضوح ، نیاز به درمان م effectiveثر ، ایمن و ارزان وجود دارد …[and] β- گلوکان می تواند محلول مناسبی باشد. ” البته تا زمانی که آن را آزمایش نکنید ، نمی دانید.

بنابراین ، محققان انجام یک کارآزمایی تصادفی ، دوسوکور ، کنترل شده با دارونما و حدود نیم قاشق چای خوری مخمر تغذیه ای به ارزش بتاگلوکان در کودکانی که از عفونت های تنفسی مکرر رنج می بردند. همانطور که در 3:17 در من مشاهده می کنید ویدیو، پس از یک ماه ، آنها پیدا شد افزایش قابل توجهی در سطح لیزوزیم بزاق در مقایسه با گروه شاهد. (لیزوزیم یکی از اجزای مهم ایمنی محافظ چشم ، بینی و دهان ما است.) با این حال ، الف مطالعه پیگیری بزرگتر گزارش شده یافته های مخالف ، ظاهری رها کردن در سطح لیزوزیم بزاقی. و ، اگرچه محققان ادعا می کردند که این امر “با بهبود وضع جسمانی عمومی افراد آزمایش شده همراه بوده است” ، اما چنین داده ای ارائه نشده است. هرچند تنها دلیلی که ما به سطح لیزوزیم اهمیت می دادیم این بود که ما امیدوار بودیم که منجر به عفونت های کمتری شود ، اما هرگز چنین مطالعاتی انجام نشده بود … تا به حال.

یک کارآزمایی تصادفی ، دوسوکور ، با کنترل دارونما انجام شد انجام برای بررسی اینکه آیا بتا گلوکان فقط در یک غبارگیری از مخمر تغذیه ای در روز تعداد قسمتهای بیماریهای شایع دوران کودکی را کاهش می دهد یا خیر. “در طول دوره 12 هفته ای مطالعه ، 85 درصد از کودکان گروه دارونما یک یا چند قسمت بیماری عفونی را تجربه کردند.” اگر به 4:19 در my بروید ویدیو، این را به صورت گرافیکی نشان می دهم: هشتاد و پنج درصد بدست آورد در گروه قرص قند بیمار هستید ، اما مصرف فقط یک هشتم قاشق چایخوری مخمر تغذیه ای بتا گلوکان یا حتی یک شانزدهم قاشق چایخوری میزان بیماری را به نصف کاهش می دهد. و کسانی که بر سرماخوردگی دچار سرماخوردگی شده بودند فقط حدود سه روز رنج می بردند ، در حالی که در گروه دارونما نزدیک به 9 روز بود.

محققان به این نتیجه رسیدند که با دادن این بتا گلوکان به کودکان ، ما می توانیم “شیوع و شدت بیماریهای واگیردار را در فصل سرماخوردگی/آنفولانزا کاهش دهیم ، همچنین بخشی از بار والدین در مراقبت از کودکان بیمار را کاهش دهیم”.

همچنین مشخص شده است که مخمر تغذیه ای برای دوندگان ماراتن مفید است حفظ عملکرد سیستم ایمنی بدن در ورزشکاران با مخمر تغذیه ای– و همچنین برای سرکوب سیستم ایمنی ناشی از استرسبه در مورد فواید مخمر تغذیه ای برای سرطان؟ کلرلا و واکامه نیز ممکن است به افزایش ایمنی کمک کنند ، همانطور که در فیلم های من یاد خواهید گرفت حفظ ایمنی ورزشکار با کلرلا و چگونه با جلبک دریایی Wakame سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید، و همچنین می تواند تولید کند ، که من در آن بحث می کنم استفاده از راهرو تولید برای تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدنبه


برخی باید از مخمر تغذیه ای دوری کنند ، هر چند:

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را تماشا کنید:دیدگاهتان را بنویسید