مدیر CDC می گوید این افراد باید شات تقویت کننده را دریافت کنند • کاپیتان سلامتیتوسط MC
۲۵ نوامبر ۲۰۲۱

تقویت کننده تقویت کننده

تصویر از Halfpoint از Shutterstock

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تصمیم گرفتند و امضای نهایی را برای هر ۱۸ سال و بالاتر در روز جمعه به امضای نهایی دادند تا اگر شش ماه از آخرین واکسن می گذرد، تقویت کننده Pfizer-BioNTech یا Moderna را دریافت کنند، که باعث شد بسیاری از آمریکایی ها دست دراز کنند و محافظت بیشتری دریافت کنند، زیرا ممکن است افزایش در زمستان در موارد وجود دارد.

کسانی که واکسن جانسون و جانسون را دریافت کردند، دو ماه پس از واکسن اولیه مجاز به دریافت دوز تقویت کننده بودند. تزریقات تقویتی به همه نشان داده است که می توانند با خیال راحت از افراد در برابر عفونت و سایر پیامدهای شدید محافظت کنند. این یک ابزار مهم بهداشت عمومی است که با شروع فصل تعطیلات، دفاع ما را در برابر ویروس تقویت می کند.

روشل والینسکی، مدیر CDC تاکید کرد، اگر بخواهیم شواهد قانع‌کننده‌ای را در نظر بگیریم، همه بزرگسالان بالای ۱۸ سال باید به دوز تقویت‌کننده کووید-۱۹ دسترسی عادلانه داشته باشند. کمیته مشورتی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری به اتفاق آرا به توصیه تقویت کننده ها در اوایل روز جمعه رای داد. این کمیته از همه افراد ۵۰ ساله و بالاتر خواست تا یک واکسن تقویت کننده دریافت کنند، اما همچنین به همه افراد از ۱۸ تا ۴۹ سال اجازه داد که یک واکسن تقویت کننده دریافت کنند.

۱۲۳ »رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر