مراقبت های پزشکی: سومین علت اصلی مرگ


یک اونس پیشگیری ارزش یک پوند درمان دارد ، اما یک پوند آنقدرها هم سنگین نیست. چرا می توانیم رژیم غذایی و شیوه زندگی خود را تغییر دهیم در حالی که می توانیم منتظر بمانیم و اجازه دهیم طب مدرن ما را اصلاح کند؟ در ویدئوی من مزایای واقعی رژیم غذایی در برابر داروها، من اشاره کردم که بیماران تمایل دارند به طور وحشیانه توانایی غربالگری سرطان و داروهای کاهنده کلسترول برای جلوگیری از بیماری را بیش از حد ارزیابی کنند. بیماران مورد بررسی گزارش می دهند که اگر به آنها در مورد میزان اندک استفاده از داروها ، مانند کاهش کلسترول ، فشار خون و رقیق شدن خون ، هر روز تا پایان عمرشان ، حقیقت گفته شود ، 90٪ گفته اند که نمی خواهند. حتی زحمت

دلیل اینکه ما باید سالم تر غذا بخوریم ، نه اینکه فقط روی یک تکنیک فیکس پزشکی حساب کنیم ، این است که ممکن است برای درمان نیز این اعتماد به نفس بیش از حد را داشته باشیم. در یک مطالعه گسترده روی بیش از 200،000 آزمایش ، محققان دریافتند که قرص ها و روش ها مطمئناً می توانند کمک کننده باشند ، اما به نظر می رسد اثرات واقعی و بسیار بزرگ با حمایت گسترده از شواهد قابل توجه در پزشکی نادر است. علاوه بر این ، مزایای زیادی برای مرگ و میر – که باعث می شود مردم به طور قابل توجهی طولانی تر زندگی کنند – تقریباً کاملاً وجود ندارد. پزشکی مدرن برای بیماریهای حاد – شکستگی استخوان ها و درمان عفونت ها – بسیار عالی است ، اما برای بیماری های مزمن ، علل اصلی مرگ و ناتوانی ما ، چیز زیادی برای ارائه نداریم. در حقیقت ، گاهی اوقات بیشتر آسیب می رسانیم تا مفید.

در من ریشه کن کردن علل اصلی مرگ من اشاره کردم که عوارض جانبی ناشی از داروهای تجویزی سالانه 100،000 آمریکایی را می کشد و مراقبت های پزشکی ششمین علت اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است. 7000 نفر دیگر بر اثر اشتباه گرفتن داروی اشتباه و 20000 مورد دیگر خطاها در بیمارستان ها جان خود را از دست می دهند. بیمارستانها مکانهای خطرناکی هستند. 99000 نفر دیگر از ما بر اثر عفونت های بیمارستانی می میریم. اما آیا واقعاً می توان پزشکان را مسئول این مرگ ها دانست؟ وقتی دستان خود را نمی شویند می توانیم.

ما از دهه 1840 می دانیم که بهترین راه برای جلوگیری از عفونت های بیمارستانی شستشوی دست است ، اما میزان رعایت در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی به ندرت از 50 exceed تجاوز می کند و پزشکان بدترین هستند ، همانطور که در فیلم من مشخص شده است. چرا پیشگیری ارزش یک تن درمان را داردبه حتی در یک بخش مراقبت های ویژه پزشکی با علامت “اقدامات احتیاطی تماس” ، که نشان دهنده یک بیمار با خطر بالا است ، کمتر از یک چهارم پزشکان دست های خود را شستشو پیدا کردند. بسیاری از پزشکان از داده های هولناک مرگ و میر ناشی از خطای پزشکی با ناباوری و نگرانی مبنی بر تضعیف اعتماد عمومی استقبال کردند. اما اگر پزشکان هنوز دستان خود را نشویند ، ما چقدر اعتماد داریم؟

ما می توانیم برای یک عمل ساده وارد عمل شویم و با عفونت تهدید کننده زندگی خارج شویم ، یا اصلا بیرون نیاییم. 12000 نفر دیگر بر اثر جراحی هایی که در وهله اول ضروری نبود جان خود را از دست می دهند. برای کسانی که نمره را حفظ می کنند ، این 225000 نفر از علل یاتروژنیک (“مربوط به مراقبت های پزشکی”) مرده اند. و این بیشتر فقط برای بیماران در بیمارستان است. در یک محیط سرپایی ، عوارض جانبی داروهای تجویزی میلیون ها نفر را به بیمارستان می فرستد و شاید 199،000 مرگ دیگر را در پی داشته باشد. این شامل همه کسانی که مجروح نشده اند نمی شود (مانند موردی که پزشکان به طور تصادفی نوک آلت مرد خود را قطع کردند. اوه)

این برآوردها در سطح پایینی قرار دارند. موسسه پزشکی تخمین زده است که مرگ ناشی از خطاهای پزشکی ممکن است تا 98000 آمریکایی را بکشد. این امر می تواند 284000 کشته برای ما ایجاد کند. حتی اگر از برآورد پایین تر استفاده کنیم ، حرفه پزشکی به این معنی است سوم علت اصلی مرگ در ایالات متحده این به بیماری های قلبی ، سرطان و سپس به من مربوط می شود.

یکی از پاسخ دهندگان اشاره کرد که گمراه کننده است که دارو را سومین علت اصلی مرگ بدانیم زیرا بسیاری از افرادی که ما می کشیم نیز بیماری قلبی یا سرطان دارند. اینطور نیست که پزشکان آنجا افراد سالم را مورد ضرب و شتم قرار دهند. فقط افرادی که از دارو استفاده می کنند در اثر خطاهای دارویی یا عوارض جانبی جان خود را از دست می دهند. شما باید در بیمارستان باشید تا با خطای بیمارستان کشته شوید.

که به آن پاسخ می دهم: دقیقابه

به همین دلیل است که شیوه زندگی بسیار مهم است. شایع ترین دلایلی که مردم از دارو و در بیمارستان استفاده می کنند بیماری هایی است که با رژیم غذایی سالم و شیوه زندگی می توان از آنها جلوگیری کرد. بهترین راه برای جلوگیری از عوارض جانبی مراقبت های پزشکی این است که در وهله اول بیمار نشوید.

برای آشنایی بیشتر با موضوع رسوایی تاریخ شستشوی دستها ، به پرسش و پاسخ من مراجعه کنید: تاریخچه شرم آور دست شوی سمل وایز و پزشکی چطور؟ این واقعا یک داستان باورنکردنی است.

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید