مشارکت افسران یگان ویژه چهارمحال و بختیاری در ساخت مسکن اقشار محروم


محمد خرمی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارسی در شهرکرد، اظهار کرد: برنامه های یگان ویژه به سمت کمک به مردم حرکت کرده است و یکی از خدمات آینده خدمات رسانی به مردم در پایانه های مرزی است.

فرمانده یگان ویژه چهارمحال و بختیاری افزود: با توجه به تعداد زائرانی که برای زیارت اربعین امسال اعزام می شوند، تامین امنیت در مرزهای کشور از ماموریت های ملی و منطقه ای یگان ویژه محسوب می شود و نیازمند کار شبانه روزی است. توسط عوامل

وی ادامه داد: با توجه به اینکه عراق ظرفیت ایجاد گیت های بیشتر برای جلوگیری از ماندگاری مردم را ندارد، کار همکاران ما بیشتر می شود و باید اقداماتی مانند جابجایی زائران، بررسی ویزا و امنیت در مرز مهران را انجام دهند.

خرمی خاطرنشان کرد: یگان ویژه در حوادث طبیعی مانند سیل اخیر در کنار مردم بوده و هست و وظیفه حفاظت از وسایل آواره مردم در زمان سیل را بر عهده داشت.

فرمانده یگان ویژه استان گفت: در حال حاضر تعدادی از عوامل ما با کمیته امداد در اردوگاه جهاد برای ساخت منازل مسکونی برای افراد مستمند مشغول هستند و آخرین خانه ساخته شده در هفته ناجا به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: در این طرح خانواده های مستضعف شناسایی و مصالح ساختمانی از طریق کمیته امداد داده می شود و خانه های جدید نیز توسط ماموران یگان ویژه ساخته می شود و از سال گذشته یک باب منزل مسکونی در سورک و ۲ باب منزل مسکونی در شهر سورک ساخته شده است. شهرکیان.

خرمی در پایان با اشاره به تداوم عملیات ناجا برای مقابله با اراذل و اوباش و سازه شکن ها گفت: در دهه اول محرم ماموران یگان ویژه به دنبال امنیت در شهرها بودند و مورد مشکوک خرابی سازه در شهرها نداشتیم. استان.”

انتهای پیام/۶۸۰۳۶
این مقاله را برای صفحه اول توصیه کنید