مشاهده آخر هفته: بزرگترین مزرعه کوچک


من به ندرت فیلم های غذایی را مرور می کنم ، اما این فیلم بسیار خوبی است ، به زیبایی فیلمبرداری شده ، الهام بخش است ، در عین حال به اندازه کافی خالص است: بزرگترین مزرعه کوچک.

من این را هفته گذشته در سینماپولیس ایتاکا به همراه حدود ده نفر دیگر دیدم. باید تعداد بیشتری وجود داشت. ارزش دیدن دارد.

این فیلم درباره یک زوج جوان است (جان چستر فیلمساز ، مولی چستر آشپز حرفه ای است) ، با رویای کشاورزی به گونه ای که تنوع زیستی را ارتقا دهد. آنها هیچ چیز در مورد کشاورزی نمی دانند اما به نحوی 200 هکتار زمین خشک و خشک را در ساعتی در شمال لس آنجلس به دست می آورند.

توصیه می شود از اصول کشاورزی احیا کننده استفاده کنید ، آنها خاک را تغییر می دهند و ملک را به باغی سرسبز تبدیل می کنند که در کشتی کشتی نوح ، مرغ ، اردک و حیات وحش مهاجم بی پایان خدمت می کند.

این فیلم که توسط جان چستر تصور ، کارگردانی و فیلمبرداری فوق العاده ای شده است ، تنش چشمگیر و عمق احساسی خود را از واقعیت های اجرای این پروژه مزرعه توسعه می دهد. طبیعت در دندان و پنجه قرمز است. کویوت ها در هر فرصتی جوجه ها را می کشند. و خوک های عزیز بیمار می شوند.

در سال هفتم ، مزرعه فوق العاده زیبا ، کاملاً بازسازی ، متعادل از نظر زیست محیطی و پربار است.

این بسیار الهام بخش است ؛ کشاورزی همانطور که باید انجام شود آسان نیست ، اما ممکن است و ارزش انجام آن را دارد.

این فیلم را ببینید و خودتان تصمیم بگیرید که آیا آن را به اندازه من جذاب می بینید یا خیر.

با این اوصاف ، من با یک سوال سوزان از فیلم خارج شدم: مدل کسب و کار چه بود؟

مزرعه گران به نظر می رسد ، بسیار گران. چگونه چسترها پول لازم را برای این کار به دست آوردند و سالها قبل از اینکه بتوانند چیزی بفروشند زنده ماندند ، به ویژه اینکه 70 درصد از محصولات اولیه میوه توسط پرندگان مصرف می شد؟

این فیلم از یک سرمایه گذار نام می برد اما جزئیات آن را ارائه نمی دهد. آنها را میخواهم.

بزرگترین مانع برای جوانان برای کشاورزی هزینه زمین ، تجهیزات ، نیروی کار ، گیاهان ، حیوانات است. این زوج که هیچ پولی برای شروع کار نداشتند چگونه این مزرعه را تأمین کردند؟

سایر افرادی که مایل به انجام این نوع کشاورزی هستند باید این را بدانند.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید