مطالعه آخر هفته: فعالان غذا در شهر نیویورک


این کتاب برای من جالب بود زیرا برخی از بازیکنان را می شناسم و خواندن آن اطلاعات زیادی در مورد سوابق و دستاوردهای آنها به من گفت. این سازمان با چندین سازمان مستقر در شهر نیویورک ، از جمله United Bronx Parents ، Park Slope Food Coop ، God Love We Deliver ، و برجسته ترین ، مرکز منابع غذایی جامعه سروکار دارد.

لانا دی پوویتز تحریکات: چگونه فعالان نیویورکی جنبشی برای عدالت غذایی را روشن کردند. انتشارات دانشگاه کارولینای شمالی ، 2019.

من برای این یکی ابهام نوشتم.

تحریکات با استفاده از تاریخ سیاسی سازمان های حمایت از غذا در شهر نیویورک توضیح می دهد که چرا چنین گروه هایی تقریباً منحصراً بر تغذیه افراد گرسنه تمرکز می کنند تا به دنبال ریشه اصلی آن گرسنگی – فقر. درسهایی که این تاریخ ارائه می دهد ، خواندن این کتاب را برای هر کسی که علاقه مند به پایان دادن به گرسنگی در آمریکا است ضروری می سازد.

و در اینجا یک پاراگراف کوتاه از مقدمه (ص 7) آمده است:

صرف نظر از ارزش مادی آن به عنوان کالایی که برای زندگی انسان ضروری است ، غذا به عنوان دریچه ای عمل می کند که از طریق آن می توانیم ارزش های اجتماعی غالب را درک کنیم. چگونه و توسط چه کسی غذا تولید می شود ، کدام غذاها از یارانه دولتی برخوردار هستند ، چه کسانی واجد شرایط دریافت کمک غذایی هستند ، چه کسانی دروازه بان ارائه این غذا می شوند-چنین ترتیبات گویای این است که چه کسانی و چه چیزهایی در اولویت هستند ، به ویژه کسانی که تصمیم گیری می کنند قدرت. از نظر تمرینی ، تاریخچه فعالیت غذایی مهم است زیرا نحوه تنظیم مجدد این اولویت ها ، نحوه کار مردم برای به چالش کشیدن یا سرنگونی موقت سلسله مراتب به ویژه طبقه و نژاد را دنبال می کند. همانطور که اغلب ، تاریخ فعالیت های غذایی چگونگی حفظ ، دفاع و حتی گسترش نابرابری ها و سلسله مراتب را روشن می کند.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید