مطالعه هفته با بودجه صنعت: مکمل های کلاژن


مطالعه: مکمل کلاژن هیدراتاسیون ، کشش ، زبری و تراکم پوست را بهبود می بخشد: نتایج یک مطالعه تصادفی ، کنترل شده با دارونما ، کور. مواد مغذی 2019، 11(10) ، 2494.

هدف: “هدف از این مطالعه تصادفی تصادفی ، کنترل شده با دارونما ، کور ، بررسی تأثیر مواد مغذی نوشابه ELASTEN بود.® (QUIRIS Healthcare ، Gütersloh ، آلمان) در مورد پیری پوست و سلامت پوست. “

نتیجه گیری: محصول آزمایش هیدراتاسیون ، کشش ، زبری و تراکم پوست را به میزان قابل توجهی بهبود بخشید … این اثرات مثبت به طور قابل ملاحظه ای در طول پیگیری حفظ شد.

منابع مالی: این تحقیق توسط Quiris Healthcare ، آلمان تأمین شده است.

تضاد علاقه: نویسندگان هیچ گونه تضاد منافع را اعلام نمی کنند. حامی هیچ تأثیری بر اجرا ، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها نداشت.

اظهار نظر: سرمایه گذار ، Quiris Healthcare ، “محصولات بهداشتی نوآورانه و طبیعی را توسعه داده و به فروش می رساند. تمرکز بر اثربخشی و کیفیت ویژه است. ” آنچه در مورد این مثال خاص توجه من را جلب کرد این است که چگونه نویسندگان هیچ گونه تضاد منافع را گزارش نمی کنند و می گویند که حامی هیچ تاثیری در نحوه انجام ، تجزیه و تحلیل و تفسیر این مطالعه نداشته است. بیشتر تحقیقات در مورد تأثیر بودجه صنعت نشان می دهد که اغلب در طرح مطالعه نشان داده می شود. تحقیقات همچنین نشان می دهد که محققان از تأثیر بی اطلاع هستند. در سطح ناخودآگاه رخ می دهد. من داده های پشتیبان این اظهارات را در کتابم مرور می کنم حقیقت ناخوشایند: چگونه شرکت های غذایی علم آنچه می خوریم را منحرف کردند

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید