معرفی رژیم برنج کمپنر


فرانکلین دلانو روزولت ما را از رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم عبور داد. چه کسی می داند که اگر او در چهارمین دوره ریاست جمهوری خود در اثر سکته مغزی جان خود را از دست نمی داد ، تاریخ چگونه متفاوت بود. در روزها و ماههای بعد متوجه شدیم که روزولت سالها از فشار خون شدید رنج می برد. با وجود این ، او هیچ دارویی یا درمان دیگری نداشت. دلیل عدم درمان واضح و ساده است: هیچ موردی وجود نداشت. وضعیت هنری آن زمان مرگ بود. مرگ ، ناشی از فشار خون بالا بدخیم-فشار خون خارج از کنترل-که تصور می شد هیچ درمانی برای آن وجود ندارد. اما آنها اشتباه کردند. دکتر والتر کمپنر و رژیم برنج و میوه اش وجود داشت.

پزشک ، دانشمند ، کمپنر که با بهترین ها آموزش دیده بود ، از آلمان نازی فرار کرد و مغازه ای در دوک ایجاد کرد ، جایی که درمان بیماران مبتلا به فشار خون بدخیم را با رژیم غذایی رادیکال متشکل از فقط برنج سفید و میوه شروع کرد ، با نتایج قابل توجه مطلوب: کاهش سریع خون. فشار ، بهبود سریع نارسایی کلیه ، فشار چشم ، نارسایی قلبی و سایر تظاهرات این بیماری قبلا کشنده.

او تصور کرد که اگر رژیم غذایی کم نمک به فشار خون کمک می کند ، رژیم کم پروتئین به عملکرد کلیه کمک می کند و رژیم کم چربی و کلسترول به قلب کمک می کند ، چرا آن را به نتیجه منطقی خود برسانید و بدون کلسترول بدون نمک طراحی کنید. رژیم غذایی تقریباً کربوهیدرات خالص بنابراین ، او رژیم غذایی با سدیم کمتر از رژیم های کم سدیم ، پروتئین کمتر از رژیم های کم پروتئین و کلسترول و چربی کمتر نسبت به رژیم های کم چرب دیگر طراحی کرد.

امید او این بود که فقط پیشرفت بیماری را متوقف کند. در عوض ، اتفاق معجزه آسایی رخ داد. در حدود دو سوم موارد ، این بیماری ایجاد می شود معکوس شدبه معکوس نارسایی قلبی ، معکوس آسیب چشم و معکوس نارسایی کلیه وجود داشت. در آن زمان ، این بیماری عملاً یک بیماری نهایی بود که در آن مردم فقط چند ماه فرصت داشتند زندگی کنند ، اما با رژیم برنج کمپنر ، آنها به این بیماری مبتلا شدند. بهتربه در ویدئوی من رژیم غذایی برنج Kempner: شلاق زدن ما به شکل ، شما می توانید عکس های قبل و بعد از پشت چشم افراد را ببینید. آنها شروع به تورم ، خونریزی و نشت کردند و سپس در عرض چند ماه تقریباً طبیعی بودند.

پس از درمان م effectivelyثر در طی ماه های طولانی ، بسیاری از بیماران می توانند رژیم را به رژیم غذایی متعارف گیاهی برسانند و به زندگی عادی و فعال ادامه دهند. رژیم برنج ممکن است فشار خون را کاهش دهد هم کم؛ بنابراین ، ما باید غذاهای دیگر را اضافه کنیم تا فشار به حالت عادی برسد.

سرمقاله در مجله پزشکی نیوانگلند نتایج کمپنر را “کمی معجزه آسا” توصیف کرد. از نظر عملی ، احتمالاً رژیم م effectiveثرتری برای بیماران قلبی چاق وجود ندارد. با این حال ، مشکل این است که اکثر پزشکان فاقد قدرت قانع کننده فوق العاده ای هستند که برای حفظ بیمار با چنین رژیم محدودی لازم است.

هنگامی که دکتر کالدول اسلستین نتایج مطالعه خود را نشان داد که در برخی موارد معکوس بیماری قلبی نزدیک به مرحله پایانی را با رژیم غذایی گیاهی کامل نشان می دهد ، رئیس بخش قلب و عروق کلینکولند پرسید: “چگونه می توانیم انتظار داشته باشیم که بیماران سختگیرانه عمل کنند. آیا نمی توانیم آنها را مجبور به ترک سیگار کنیم؟ ” درست مانند داروهای پنی سیلین که تا زمانی که آنها را مصرف نکنیم ، هیچ تاثیری ندارند ، رژیم های گیاهی نیز م workثر نیستند مگر اینکه ما آنها را واقعا بخوریم.

پاسخ ممکن است این باشد که پزشک باید اعتقاد غیرتمندی به رژیم غذایی داشته باشد و باید این اشتیاق را به بیماران منتقل کند. از نظر کمپپنر ، برای حفظ رژیم غذایی برنج بیمارانش ، او “هنگامی که آنها را در حال منحرف شدن می بیند ، آنها را فریاد می زند و فریاد می زند.” و او فقط به آنها ضربه نمی زد. او گاهی اوقات در حقیقت آن ها را بزن. در یک پرونده قضایی مطرح شد که در آن یک بیمار سابق از دکتر کمپنر شکایت کرد و مدعی شد که او و سایر بیماران را به معنای واقعی کلمه شلاق زده است تا آنها را تشویق به رعایت رژیم کنند.

مرا به یاد پزشک معروف دیابت در دهه 1800 ، آرنولدو کانتانی ، می اندازد ، که می دانست درمان دیابت در داروخانه نیست ، بلکه در آشپزخانه است. در صورت لزوم ، بیمار را برای شش هفته در یک اتاق حبس می کند.

خوشبختانه ، از نظر شخصیتی ، دکتر اسلستین نقطه مقابل دکتر کمپنر است. او مودب ، نرم زبان ، ملایم است و می تواند بیماران خود را بدون شلاق در مسیر خود نگه دارد. و نکته آخر اینکه اسلستین با پیروی از رژیم غذایی خود سخنرانی می کند ، در حالی که کمپنر بر اثر حمله قلبی درگذشت (هر چند در سن 94 سالگی). کار کمپنر در دورهام ادامه می یابد ، جایی که آنها رژیم آرام خود را ادامه می دهند و به سبزیجات واقعی اجازه می دهند.

یک سال قبل از مرگ روزولت ، کمپنر نتایج معجزه آسای خود را منتشر کرده بود. بسیار محتمل به نظر می رسد که اگر رژیم برنج “یک سال قبل از مرگ به رئیس جمهور روزولت داده شده بود ، ممکن بود بیماری او قبل از سکته مرگبار او کنترل شده باشد و از این رویداد مرگبار جلوگیری شود”.


برای کسانی که با کارهای دکتر اسلستین آشنا نیستند ، موارد زیر را بررسی کنید:

کمپنر از پیشگامان شیوه زندگی بود. داروی سبک زندگی چیست؟ برای مثال ببینید:

برای اطلاعات بیشتر در مورد کارهای کمپنر ، به:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را در سال 2013 تماشا کنید-2013: ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، 2014: از جدول به قادر: مبارزه با ناتوانی بیماری ها با غذا، 2015: غذا به عنوان دارو: پیشگیری و درمان خطرناک ترین بیماری ها با رژیم غذایی، و آخرین من ، 2016: چگونه نمی میریم: نقش رژیم غذایی در پیشگیری ، دستگیری و معکوس کردن 15 قاتل برتر مابهدیدگاهتان را بنویسید