مژده برای وفاداری زنان ایرانی به آرمان های انقلاب


گروه خبر خوب: ما که هر روز سر ساعت به اینجا می آییم و سبدی مژده به شما می دهیم، بدانید که این روزها دلمان پر از درد است. اینطور نیست که ما از غم و اندوه هموطنان خود آگاه نباشیم. اما هدف ما در این جلسه روزانه این است که همه را به دیدن عمل، زیبایی و خوبی بیشتر دعوت کنیم. چقدر آرزو می کنیم که مرور این خوبی ها به گروه و دیدگاه خاصی محدود نشود و همه مردم ما از اتفاقات مثبت خوشحال شوند و برای رفع گرفتاری ها و ضعف ها تلاش کنند. به امید افزایش همدردی و گرد هم آوردن همه مردم ایران برای فردایی روشن.

همشهری! از وجود نازک خود دلخور نباش

گاهی اوقات ممکن است فکر کنیم که این خبر تکراری است، مشابه آن را قبلا دیده ایم. اما آیا مهربانی، گذشت و نوع دوستی تکرار می شود؟ شنیدن و خواندن چنین اخباری، حدیث بی نظیری از عشق است و مانند نوشیدن آب زلال، هر بار شیرینی خاص خود را دارد.

اهالی دلسوز اردکان دیوار مهربانی پزشکی کشیده اند تا همشهری بیمار هنگام مراجعه به داروخانه غمی جز غم بیماری نداشته باشد.
اردکانیان خوش لهجه و پرتلاش! آفرین! نیازی به دکتر نیست! رسیدهایی که خط به خط به شیشه چسبانده اید سرمایه خوب شما برای آینده است!

ما تا آخر به فروشگاه می رویم!

متأسفانه مردمی که باید خطر را احساس می کردند و این موضوع را جدی می گرفتند تا تا امروز ادامه پیدا نکند، آن روز که بخش هایی شعار «زن، زندگی، آزادی» را سر دادند، توجه کافی نکردند! امروز از این شعار به شعارهای «زن، خرید، حراج»، «زن، بازار، شادی» رسیده ایم. حتی از چند خانه فریاد «تا خون در رگ ماست/ بازار پاتوق ماست» بلند شد و بعد از صحبت‌ها این لحن طنین‌انداز می‌شد که «تا بمیریم می‌خریم/حتی اگر می‌گویی نرو». برو”. خلاصه اوضاع دیوانه کننده است. اتفاقاً در همان ابتدا عده ای چنین روزهایی را پیش بینی کردند و شعار بدیع و پرمعنای ارائه کردند: «زن، آیا زندگی دلیل است؟» جمع کن برو…» (جای خالی را خودتان با کلمه مناسب پر کنید!) اما کسی گوش نکرد.

حالا درسته که ضدانقلاب اعلام کرده که در روزهای ۲۴ و ۲۵ و ۲۶ آبان “چیزی نخر و هیچی نفروش” ولی خواهرم خانم عزیز “جهاد خریدن” حد و مرزی دارد. ! مطمئن نباشید که همسر محترمتان پولی در جیبش نمانده که نان شب بخرد!
از سوی دیگر برخی شرکت ها در این شرایط به سمت مواضع خودی آتش می زنند و کالاها و خدمات خود را تخفیف داده اند! از مانتو و روسری و غذا گرفته تا کلاس های نویسندگی و کنسرو. زنان جهادی که از قضا در حال حاضر به همین چیزها نیاز مبرم دارند! خدا بیامرزه جیب آقایان و پیشه حرفه وطن پرستیشون.

مادران مشغول کار هستند!

«مادران میدانی» همچنان کار می کنند. امروز علم جهاد توسط زنانی که در سازمان «مدار مادران انقلابی» فعالیت می کنند حفظ شده است و یکی از وظایف خود را در وسط میدان و ایستادگی برای کار انقلابی تعریف کرده اند. تباین در بالا و در شهرها و نواحی. برنامه های مختلفی در حال اجراست. کلمه کلیدی همه این اقدامات «وحدت» است. و قطب نما حرکت آنها، رفع شکاف ها و ایجاد وحدت.
برخی از افراد با فرزندان خود در پارک ها و سایر مکان های عمومی جمع می شوند و در برنامه های مادر و کودک با مادران دیگر گفتگوهای همدلانه دارند. برخی در دورهای شفاف سازی دانش و مهارت شرکت می کنند تا مسیر حرکت برایشان روشن شود. برخی به یک مدرسه دخترانه می روند و سعی می کنند گفتگوی مؤثری ایجاد کنند. برخی بسته های فرهنگی را در محلات و مجتمع های خود توزیع می کنند. خلاصه هرکسی هرجا که باشد راضی به نفرین تاریکی نیست و نور را برای خود می گیرد. اقدام این مادران یادآور فرموده امام بزرگوارمان است که فرمودند: «اگر در دوران انقلاب، وفاداری و عواطف و حضور زنان در عرصه های مختلف، در مسیر راهپیمایی ها و انتخابات، این حرکت عظیم مردمی قطعاً می توانست. به این شکل شکل نگرفته است.» آهسته حرکت کن.”

یکی از این مادران میدانی فعالیت های خود را اینگونه گزارش می کند: مقدار بودجه ام را گرفتم و به تعداد اعضای ساختمانمان بسته بندی کردم. روی بسته ها برای تسریع در صلوات صاحب الزمان (عج) نوشتم و تعظیمی هم با عبارت «لبخند می زنیم» گذاشتم.
جواب همسایه ها لبخند جذابی بود که به من زدند، از هر عقیده و گرایشی!
من و همسرم توافق کردیم که هر ماه آن را به روش دیگری تکرار کنیم.

من و فرزندانم فدای بانوی دمشق خواهیم شد

در اخبار این روزها وعده داده شده است که سفرهای زیارتی سوریه به زودی پس از وقفه از سر گرفته می شود و علاقمندان به زیارت حضرت زینب (س) به حرم این بانوی فرزانه و بزرگوار بشتابند. نام حضرت زینب سلام الله علیها ما را به یاد جمله ای می اندازد که در قصر ابن زیاد نقل کرده است. وقتی که ابن زیاد ملعون از این پیامبر پرسید: کار خدا را با برادرت چگونه دیدی؟ و یک جمله بسیار عجیب گفت: «من چیزی جز زیبایی ندیدم».
محض رضای خدا! ما را به نقطه ای از خدمتمان برسان که با قلبی آرام و مطمئن در برابر سخت ترین شرایط و تلخ ترین اتفاقات چنین جمله ای بگوییم و جز زیبایی را در کار خدا ببینیم.

خبر خوب!

و در نهایت خبر خوب خود را در قالب دلخواه (عکس، متن، ویدئو، صوت و …) بسازید و با هشتگ #خبر_خوب در شبکه های اجتماعی منتشر کنید تا خبر خوب خود را با دیگران و ما به اشتراک بگذارید. ما می توانیم اخبار شما را بازنشر کنیم. اگر به هر یک از شبکه های اجتماعی که در آن فعال هستید علاقه دارید، اخبار خود را از طریق حساب کاربری @khabar_khoub_iran یا شماره تلفن ۰۹۳۳۰۸۲۶۳۱۲ برای ما ارسال کنید. در این جشنواره فرقی نمی کند ایتا، جاه، روبیکا یا گاپی باشید یا در تلگرام، اینستاگرام، توییتر و واتس اپ. مهم است که بخشی از شادی افراد اطراف خود باشید.

منتظر خبرهای خوب شما هستیم گوش به زنگ باشید.
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید