مکمل های گیاهی برای حمایت از برنامه ریزی مجدد و فعال سازی DNA

همانطور که ما هر چه بیشتر به عصر انرژی جدید پیش می رویم، تسلط بر خویشتن و خودسازی در بسیاری از محافل موسوم به «جایگزین» بحث اصلی است. علیرغم این که روش های مرسوم پزشکی راه حل های ایمن و عملی درازمدت برای مشکلات قدیمی ارائه نمی دهند، مردم به طور فزاینده ای به روش های جایگزین روی می آورند. گذشته از روش‌های طبیعی طبیعی، آیورودا، هومیوپاتی و انرژی (مانند ریکی) که مدتی است در دسترس بوده‌اند، فعال‌سازی DNA به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شود، نه تنها برای حساس کردن بشر، بلکه برای خود درمانی از طریق یک حالت صوتی شمنی. نور درمانی

حتی اگر فعال‌سازی DNA شما ماهیت انرژی‌زا داشته باشد، می‌توانید با تسهیل فرآیند از طریق مکمل‌های گیاهی، همراه با سایر شیوه‌های رژیم غذایی و شیوه زندگی که به آن پایبند هستید، سود ببرید. از انبوهی از مکمل های موجود که به طور بالقوه می توانند کمک کنند، دو موردی که ارزش بررسی دارند عبارتند از ویتامین K2 و روغن کبد ماهی. این زمان خوبی است تا به شما یادآوری کنیم که اگر قصد اضافه کردن یا حذف هر گونه دارو یا محصولات بهداشتی طبیعی را به رژیم خود دارید، عاقلانه است که با یک پزشک متخصص مراقبت های بهداشتی مشورت کنید تا مطمئن شوید که انجام این کار برای شما بی خطر است.

ویتامین K2 برای کلسیم زدایی غده صنوبری شما

ویتامین K2 با یافتن رسوبات کلسیم در بدن شما در مناطقی که نباید باشد، مانند ب. در اطراف اندام های شما و در غده صنوبری شما، و سپس آنها را در مناطقی از بدن شما که باید باشند، مانند. ب. در استخوان و دندان شما. مزیت آشکار این است که با مصرف مکمل ویتامین K2، به طور طبیعی استخوان‌ها و دندان‌های قوی‌تری خواهید داشت، همراه با مزیت معنوی افزوده کمک و حمایت از کلسیم زدایی غده صنوبری. همانطور که پینه آل شما فعال تر می شود، ممکن است مزایایی مانند رویاهای واضح تر و شفاف تر، آگاهی و شهود گسترده تر و ارتباط مستقیم تر با خود برتر خود را تجربه کنید.

روغن کبد ماهی برای عملکرد سالم مغز و اعصاب

برای اینکه بدن شما عملکرد مطلوبی داشته باشد، سلامت مغز و اعصاب به دلایل زیادی بسیار مهم است. حتی اگر غده صنوبری (چشم سوم) شما مسئول تفکر شهودی است، مغز سیناپسی شما هنوز تا حد زیادی مسئول فرآیندهای فکری منطقی تر است که ما هنوز در زندگی روزمره به آنها تکیه می کنیم. روغن ماهی مدت‌هاست که به دلیل فواید آن برای سلامت مغز مورد توجه قرار گرفته است، و تحقیقات فزاینده‌ای نشان می‌دهد که روغن کبد ماهی از کیفیت بالایی برخوردار است و توسط بسیاری از متخصصان به شدت توصیه می‌شود. از آنجایی که بدن فیزیکی و اثیری شما در تمام سطوح سم زدایی می شود، همیشه ایده خوبی است که در یک زمان بالقوه ناراحت کننده، انعطاف پذیری مغز و سیستم عصبی خود را ایجاد کنید. روغن کبد ماهی ممکن است همان چیزی باشد که پزشک در سفر به سمت خوددرمانی به شما توصیه کرده است.

اگر در حال حاضر روی فعال‌سازی DNA کار می‌کنید یا در فکر ادامه فعال‌سازی بالاترین پتانسیل خود هستید… پس مکمل‌های فوق ارزش وزن خود را به طلا دارند. هر سفر فعال‌سازی DNA بسیار شخصی و فردی است، بنابراین مطمئن شوید که به بدن خود گوش دهید و اجازه دهید انرژی‌های زندگی در شما جریان یابد و مسیر تسلط شما را هدایت کند. چه سفر شما ظریف باشد یا چیزی که ممکن است بیشتر در بخش داستان های کتابفروشی محلی خود بیابید… هر لحظه را در آغوش بگیرید تا بهترین خیر و نیت درگیر را داشته باشید، و به یاد داشته باشید که نیت خالص، مثبت و نیرومندی داشته باشید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر