ناتو: ما شاهد اصلاح در تکنیک روسیه برای هدف اصلی بر جنوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرق اوکراین هستیم


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، ینس استولتنبرگ دبیرکل ناتو روز یکشنبه اظهار داشت: آنچه در کیف شاهد آن هستیم خروج واقعی روسیه نیست، بلکه استقرار مجدد نیروهای روسیه است.

وی اظهار داشت: هدف توصیه غیرنظامیان در اوکراین غیرقابل قبول است، درگیری در اوکراین باید بالا یابد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوتین در کنترل بالا دادن به این درگیری است.

وی اظهار داشت: آنچه اکنون شاهد آن هستیم اصلاح در تکنیک روسیه برای هدف اصلی بر جنوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرق اوکراین است.

پیش اجتناب کرده اند این، ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین در سخنانی آموزش داده شده است بود: «{در سراسر} ملت، در شمال اوکراین، نظامی اوکراین {به آرامی} مدیریت مناطق را به کف دست می‌آورد، با این حال نیروها مجبور بودند همراه خود هشدار {در این} مناطق حرکت کنند، از نظامی روسیه مین دارد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری از کیت دشمن در گذشته اجتناب کرده اند تخلیه این مناطق خلوت بود.

روسیه در ۲۴ فوریه عملیات ارتش ویژه ای را در اوکراین تحریک کردن کرد. پوتین این عملیات را “حمایت اجتناب کرده اند افرادی که به مدت هشت سال توسط رژیم کیف قلدری را انتخاب کنید و انتخاب کنید نابود شدند” خوانده است. به آموزش داده شده است وی، برای این منظور این سیستم ریزی شده است کدام ممکن است اوکراین «خلع سلاح را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرنظامی» شود به همان اندازه همه جنایتکاران جنگی کدام ممکن است در کنترل «جنایت های خونین علیه غیرنظامیان» در قلمرو دونباس هستند، به کف دست عدالت سپرده شوند.

وزارت حفاظت روسیه علاوه بر این گفتن کرد کدام ممکن است نیروهای مسلح تنها به زیرساخت‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای ارتش اوکراین حمله می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیچ بخشی اجتناب کرده اند مردمان غیرنظامی شبح نمی‌شوند.

انتهای پیام
این را برای صفحه اول راهنمایی دهید