نامه ای به ملت در مورد “شدن” میشل اوباما


کتاب جدید میشل اوباما ، شدن ، ممکن است یک فیلم پرفروش باشد ، اما ملت ای کاش او بیشتر سیاسی بود مصاحبه ای از ملت-همکار امی ویلنتز توسط ملتمشارکت در ویرایشگر جان وینر در مورد شدن من را وادار کرد این نامه را بردارم:

خوراکی سیاسی است

به عنوان یک مشترک قدیمی برای ملت و نویسنده سیاست های غذایی و کتابهای دیگر در این زمینه ، من از خواندن متن زیر در مصاحبه جان وینر با امی ویلنتز ناراحت شدم [“Michelle Obama’s Carefully Scrubbed Memoir,” online Nov. 30]:

JW: من تعجب می کنم که آیا ممکن است میشل اوباما در واقع یک شخص سیاسی نباشد. شاید چیزهایی که او بیشتر به آن اهمیت می دهد چاقی دوران کودکی و تغذیه سالم است. ما دوست داریم او بیشتر سیاسی باشد ، بیشتر یک دموکرات مترقی – اما شاید او اینطور نباشد.

AW: اما به یاد داشته باشید که برای او این مسائل – چاقی دوران کودکی و ایده “بیایید حرکت کنیم” – مسائل سیاسی هستند. مثل تزئین کاخ سفید نیست.

چاقی دوران کودکی قطعاً یک مسئله سیاسی است و برای همه ، نه فقط برای میشل اوباما. چاقی دوران کودکی به طور مستقیم با شرکت در آمریکا مرتبط است. تبعیض بر اساس نژاد یا جنسیت ؛ به نابرابری درآمد ؛ به افزایش خصوصی سازی کالاهای عمومی سابق ؛ به کاهش دستمزد ؛ به سیاست های مهاجرت ؛ عدم وجود یک سیستم بهداشتی مناسب و مهمتر از همه ، شکاف های کنونی در دیدگاه آمریکایی ها درباره اینکه جامعه ما باید چگونه باشد.

اگر “بیایید حرکت کنیم” در نگاهی غیر سیاسی به نظر می رسد ، به دلیل مخالفت شدید کسانی است که کاملاً درک کرده اند که مقابله با چاقی دوران کودکی ، در اصل ، تصاحب کل صنعت غذا در سال تریلیون دلار و هر چیز دیگری است. که از سیستم غذایی فعلی ما پشتیبانی می کند.

من همیشه برایم سeredال بوده است که آیا میشل اوباما می داند که چاقی در دوران کودکی چگونه خواهد بود یا او فکر می کند این چیزی است که به راحتی حمایت گسترده دو حزبی را به خود جلب می کند. من به دومی شک دارم و با اطمینان خاطر نمی دانم که می داند این یک دعوا است. گزارش کار گروه کاخ سفید در مورد چاقی دوران کودکی مجموعه ای از اهداف را برای “بیا حرکت کنیم” ارائه داد ، از این میان وی دو مورد را انتخاب کرد که به نظر می رسد بسیار قابل حمایت است: دسترسی به غذای سالم در جوامع کم درآمد و غذای سالم تر مدرسه. اما عقب نشینی ، به ویژه در مورد غذای مدرسه ، وحشیانه بود. به همین دلیل است که قوانین جدید مربوط به غذای مدرسه ، که به خطر افتاده و بدون بودجه بود ، یک پیروزی سیاسی به نظر می رسید.

ماریون نستله
استاد تغذیه ، مطالعات غذایی و بهداشت عمومی ، آمریتا ، در NYU

شهر نیویورک

جان وینر پاسخ می دهد

البته ماریون نستله در این مورد حق دارد. من باید چیزی شبیه به این می گفتم: “چاقی در دوران کودکی یک مسئله سیاسی است ، اما میشل اوباما اینگونه نیست که آن را در کتاب ارائه می دهد.” متأسفانه ، در فهرست دستاوردهای خود ، “بیایید حرکت کنیم” و باغ کاخ سفید پس از سفارش چین جدید برای اتاق ناهار خوری تازه دکوراسیون آمده است.

جان وینر
فرشتگان

جان وینر ، همانطور که معلوم است ، در جای خود قرار دارد. نخوانده بودم شدن در آن زمان که نامه را نوشتم اما این مبادله مرا مستقیماً به کتاب فرستاد. اوباما بر مسائل شخصی تمرکز می کند و در واقع خود را بدون دخیل در امور سیاسی نشان می دهد. اما در دوران بیایید حرکت کنیم ، او چند سخنرانی سیاسی مشخص در مورد نقش صنایع غذایی در چاقی دوران کودکی (در اینجا خلاصه ای از یکی از آنها) ارائه داد.

نوشته های پسین

  • قرار اوباما در بلو هیل. در واقع ، میشل اوباما چیز زیادی در این مورد نمی گوید شدن درباره بیایید حرکت کنیم او صفحات بیشتری را به دیدار خود با رئیس جمهور در بلو هیل اختصاص می دهد ، که به نظر من جذاب بود زیرا من آن تاریخ را مشاهده کردم. آن شب من و سیدنی مینتز و همسرش را برای شام می بردیم و آنجا بود که رزرو کرده بودیم. کارکنان ما را مستقیماً در مقابل اوباما نشاندند ، اما افسوس که ما را معرفی نکردند. نیویورکی های باحالی که هستیم ، آنها را در آرامش رها کردیم.
  • نظرات قبلی ملت در مورد حرکت کنیم: ناتیوn مدتهاست که در مورد راهپیمایی Let’s Move با شرکت های مواد غذایی انتقاد کرده است (در این مقاله نقل قول شده است).
  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید