ناپایدار به جلوی موجودیت صهیونیستی. ۴۰۰ حمله اثیری به مکان های ایرانی در جهان


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، وال استریت ژورنال آمریکایی در گزارشی همراه خود عنوان «درگیری بین درگیری همراه خود ایران» به نقل اجتناب کرده اند دارایی ها اسرائیلی اجتناب کرده اند انجام بیش اجتناب کرده اند ۴۰۰ حمله اثیری نظامی اسرائیل در سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر مناطق خبر داد. اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۷. غرب آسیا اقداماتی را علیه ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش در جهان انجام داده است.

این دارایی ها مدعی هستند کدام ممکن است اصولاً این حمله ها در سوریه را انتخاب کنید و انتخاب کنید حومه دمشق را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی نیز علیه نیازها کوچکتر در لبنان را انتخاب کنید و انتخاب کنید عراق صورت گرفته است.

بر مقدمه این گزارش، افسران اسرائیلی کمپین شخصی را «درگیری بین درگیری» همراه خود هدف دلسرد کردن ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید تضعیف بالقوه آن در حمله به اسرائیل خوانده اند.

همراه خود این جاری، تحلیلگران ارتش رژیم صهیونیستی مدعی هستند کدام ممکن است حمله ها اثیری اسرائیل در سوریه، جاه طلبی های ایران را تضعیف کرد، با این حال نبرد را به مناطق تولید دیگری توسعه داد.

این در حالی است کدام ممکن است در ماه های جدیدترین در موجود در فلسطین اشغالی در مخالفت با فلسطینی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید در خارج اجتناب کرده اند ایران شکست های مختلفی را متحمل شده است. اجتناب کرده اند جمله حمله موشکی جدیدترین به نیازها اسرائیل در اربیل.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادعا جدیدترین شخصی همراه خود ردیابی به هدف توصیه استراتژیک توطئه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرارت صهیونیست ها همراه خود شلیک موشک، اظهار داشت: تکرار هر گونه شرارت همراه خود پاسخ های سخت، قاطع را انتخاب کنید و انتخاب کنید مخرب مواجه خواهد بود. .

وال استریت ژورنال یکپارچه داد: «آمیکام نورکین» ژنرال معاصر بازنشسته اسرائیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس سابق نیروی اثیری این رژیم می گوید کدام ممکن است این کمپین ۱۰۰ نسبت موفقیت آمیز نبود. با این حال با بیرون اقدامات ما، وضعیت خواهد شد فوق العاده عقب کشیدن تر باشد.

کارمیت والنسی، محقق مؤسسه تحقیق ایمنی سراسری در اسرائیل اظهار داشت: «کارمیت والنسی به عقب‌نشینی در عمق نیروهای ایرانی اجتناب کرده اند مرزهای فلسطین اشغالی به مناطق ایمن‌تر منجر شد». این می تواند یک تکنیک کارآمد است، با این حال برای مقابله درست همراه خود ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید تهدیداتی کدام ممکن است برای اسرائیل تحمیل می تنبل کافی نیست.

تحلیلگران ارتش می گویند کدام ممکن است ایران تأثیر می گذارد در عمق ای در سوریه محافظت کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان به حزب الله سامانه های موشکی شیک ای می دهد کدام ممکن است می توانند اسرائیل را همراه خود دقت بالایی هدف قرار دهند.

وال استریت ژورنال نیز به نقل اجتناب کرده اند دارایی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحلیلگران ایرانی نوشت: اجتناب کرده اند ۲۰ هر دو ۲۵ حمله، تنها ۲ مورد نیازها را منهدم کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به روش های مختلف به این حمله ها پاسخ می دهد.

این دارایی ها ایرانی هم می گویند کدام ممکن است سپاه جاده صورتی کشیده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر حمله کنند پاسخ می دهیم. توجه در مخالفت با توجه

یکی اجتناب کرده اند مشاوران مقامات سوریه نیز اظهار داشت کدام ممکن است حمله ها اثیری اسرائیل به میزان قابل توجهی اجتناب کرده اند تأثیر می گذارد ایران در سوریه کاسته نشده است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایرانی ها حضور شخصی را {در سراسر} ملت آسانسور کرده اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تضعیف مواضع آنها فوق العاده سخت است.

بر مقدمه گزارش‌های مناسب مقامات سوریه، اگرچه جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به‌طور فاصله‌ای همراه خود استفاده اجتناب کرده اند حریم اثیری لبنان هر دو بلندی‌های جولان اشغالی به اهدافی در شرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمال غرب سوریه حمله موشکی می‌کنند، با این حال پدافند موشکی سوریه آنها را رهگیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خنثی می‌تنبل. فینال حمله عصر دیروز در بخش غربی استان حماه رخ داد.

انتهای حرف / م
این را برای صفحه اول اصرار دهید