ناکامی قاچاقچیان در انتقال محموله سنگین تریاک در خوسفایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی شهرستان خوسف از کشف ۸۹۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک خبر داد.

سرهنگ صادقی، امروز چهارشنبه ۲۱ مهر به رسانه‌های گروهی گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان خوسف اخباری دریافت کردند که سوداگران مرگ قصد دارند یک محموله مواد مخدر را از طریق محورهای مواصلاتی شهرستان منتقل کنند که پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، به تقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: تیم گشت زنی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هنگام گشت زنی محور سرچاه عماری – خوسف به یک خودروی سواری که در حال حرکت بود مشکوک شدند و با علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی خوسف گفت: مأموران سواری خودرو پژو را در یک عملیات ضربتی متوقف و پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از خودرو ، ۸۹۰ کیلوگرم که  حرفه ای جاساز شده بود ، کشف کردند.

صادقی افزود: مأموران در این رابطه یک خودرو پژو را توقیف و یک متهم بازداشت کردند که به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

وی یادآور شد: برخورد نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر قاطع و بدون اغماض خواهد بود و پلیس اجازه جولان و سرکشی به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.

انتهای پیام 

دیدگاهتان را بنویسید