نجات کودک ربوده شده البرز در کمتر از ۶ ساعت – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانسرهنگ محمد نادربیگی وی در این خصوص خاطرنشان کرد: یکم تیرماه به مرکز پیام پلیس استان اطلاع داده شد که کودک ۴ ساله ای به دلیل اختلاف مالی بین پدرش و فردی سابق ربوده شده و این پرونده حساس شده است. جرایم کیفری صادر شده بود.

وی افزود: تحقیقات اولیه نشان داد که این فرد گروگان او مقداری پول به پدر کودک ربوده شده بدهکار بود و در ازای پولی که به او داده بود، یک چک به او داده بود که او فرزند فرد را ربود و برای آزادی کودک درخواست چک کرد.

رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی منکر مخفیگاه شدند و با وی تماس گرفته و عواقب ثمربخشی پلیس را به وی گوشزد کردند. گروگان او کودک ربوده شده را به یکی از آشنایانش سپرد و متواری شد.

سرهنگ نادربیگی وی با اشاره به انتقال این کودک به خانواده وی خاطرنشان کرد: تلاش پلیس برای دستگیری این فرد است گروگان ادامه می دهد.

این افسر پلیس در پایان خاطرنشان کرد: پلیس اکنون به سطحی از آگاهی رسیده که حرفه ای است اکثر جنایتکاران را در کمترین زمان ممکن در هر کجا که مخفی می شوند دستگیر کرده و به دست قانون بسپارید.