نحوه واکنش پزشکان به نامگذاری به عنوان قاتل برجسته


در ویدئوی من چرا پیشگیری ارزش یک تن درمان را دارد، من مقاله ای را تهیه کردم که همه مرگ و میرهای ناشی از مراقبت های پزشکی در این کشور ، از جمله صد هزار مرگ ناشی از عوارض جانبی داروها ، همه مرگ و میرهای ناشی از خطاها و غیره را جمع بندی می کرد. نویسنده مقاله به این نتیجه رسید که سومین علت اصلی مرگ و میر در آمریکا سیستم پزشکی آمریکایی است.

واکنش جامعه پزشکی به این افشاگری چگونه بود؟ به هر حال ، این مقاله در یکی از معتبرترین مجلات پزشکی ، the مجله انجمن پزشکی آمریکا، و توسط یکی از معتبرترین پزشکان ما ، باربارا استارفیلد ، تألیف شده است ، که به معنای واقعی کلمه کتاب مراقبت های اولیه را نوشته است. هنگامی که در مصاحبه ای از او س whatال شد که چه پاسخی دارد ، استارفیلد پاسخ داد که مراقبت های اولیه او به طور گسترده مورد استقبال قرار گرفته است ، اما یافته های او در مورد اینکه چگونه مراقبت های بهداشتی مضر و بی اثر می تواند تقریباً مورد توجه قرار نگیرد.

این الهام بخش یادآوری “دیستوپی تاریک جورج اورول” است 1984، جایی که حقایق ناخوشایند توسط “حفره حافظه” بلعیده می شوند ، گویی هرگز وجود نداشته اند. ” گزارش پس از گزارش منتشر شده است ، و پاسخ سکوت کریه کننده ای در عمل و کلام بوده است ، حتی در بحث علنی در مورد این مشکل ناکام مانده و منجر به مرگ هزاران نفر دیگر شده است. ما نمی توانیم فقط گزارش ها را منتشر کنیم ، بلکه باید کاری انجام دهیم.

همانطور که در ویدیوی خود بحث کردم نحوه واکنش پزشکان به نامگذاری به عنوان قاتل برجسته، اولین گزارش در سال 1978 منتشر شد و نشان می داد که سالانه حدود 120،000 مرگ در بیمارستان قابل پیشگیری است. پاسخ؟ سکوت تا 16 سال دیگر تا یادآوری شدید دیگری منتشر شد. اگر 120،000 را در آن 16 سال ضرب کنیم ، 1.9 میلیون مرگ قابل پیشگیری می گیریم ، که تقریباً در مورد آن سکوت کامل پزشک وجود داشت. هیچ تلاش قابل توجهی برای کاهش تعداد این مرگ و میرها وجود نداشت. م Instituteسسه پزشکی (IOM) سپس مطالعه مهم خود را در سال 1999 منتشر کرد و ادعا کرد که 600000 بیمار دیگر در آن مدت زمانی که ارائه دهندگان می توانستند اقدام کنند ، فوت کردند.

بالاخره بعضی چیزها تغییر کرد. محدودیت ساعت کاری برای کارآموزان پزشکی تعیین شد. کارآموزان و ساکنان دیگر نمی توانند بیش از 80 ساعت در هفته ، حداقل روی کاغذ کار کنند و شیفت ها بیش از 30 ساعت طول نمی کشد. شاید این یک گام بزرگ به نظر نرسد ، اما وقتی کارآموزی خود را آغاز کردم ، هر سه روز ، 117 ساعت ساعت کار ، 36 شیفت کار می کردم.

هنگامی که کارآموزان و ساکنان مجبور می شوند شب را بکشند ، آنها 36 errors خطاهای پزشکی جدی تر ، پنج برابر خطاهای تشخیصی و دو برابر بیشتر “خطاهای توجه” مرتکب می شوند. این چندان بد به نظر نمی رسد ، تا زمانی که متوجه شوید این به معنی چیزهایی مانند تکان دادن سر در حین عمل است.

قرار است بیمار در حین جراحی خواب باشد نه جراح.

عملکرد به اندازه سطح الکل خون دچار اختلال می شود که رانندگی با خودرو را غیرقانونی می کند – اما این کارآموزان و ساکنان کار زیاد هنوز می توانند جراحی انجام دهند. جای تعجب نیست که مرگ و میر بیماران 300 درصد بیشتر بوده است. ساکنان خود را خوش شانس می دانند اگر آموزش ببینند و کسی را نکشند. نه اینکه خانواده هرگز متوجه شوند. به استثناهای نادر ، پزشکان در مورد اقدامات خود پاسخگو نیستند.

گزارش IOM سکوت را شکست و وعده های گسترده ای را برای تغییر ایجاد کرد ، اما آنها این کار را کردند نه این گونه عمل می کند که گویی آنها واقعاً یافته های خود را باور کرده اند. اگر ما واقعاً معتقد بودیم که روزانه حداقل 120 نفر در حال مرگ بر اثر مرگ قابل پیشگیری در بیمارستان ها هستند ، خطی را در شن و ماسه ترسیم می کنیم. اگر هر روز یک هواپیمای مسافربری سقوط می کرد ، ما انتظار داشتیم که FAA وارد عمل شده و کاری انجام دهد. موسسه پزشکی می تواند با اصرار از پزشکان و بیمارستانها بخواهد که حداقل حداقل یک سری اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند-به عنوان مثال ، داروهای بارکد ، بنابراین هیچ گونه اختلاطی وجود ندارد ، مانند حتی برای یک بسته تیک تاک در خواربارفروشی آنها به جای نوشتن یک گزارش دیگر ، می توانند به صراحت به همکاران خود هشدار دهند که علناً کسانی را که در برابر اجرای این حداقل شیوه ها مقاومت می کنند ، مورد تحریم قرار خواهند داد و خواستار نوعی تحریم شدید خواهند شد.

در عوض ، ما سکوت می کنیم. اما نه برای باربارا استارفیلد ، که متأسفانه دیگر در بین ما نیست. از قضا ، او ممکن است در اثر یکی از عوارض جانبی دارویی که به شدت ما را در مورد آن هشدار داده است ، فوت کرده باشد. او را روی آسپرین و پلاویکس رقیق کننده خون قرار دادند تا استنت لازم را در شریان کرونری خود قرار دهد تا از گرفتگی جلوگیری شود. او به متخصص قلب خود گفت که بیشتر کبود شده و خونریزی طولانی تری دارد ، اما این عوارض جانبی خطراتی هستند که امیدوارید از مزایای آن بیشتر نباشد. ظاهراً استارفیلد هنگام شنا به سر او ضربه زد و در مغز او خونریزی کرد.

س questionال برای من این نیست که آیا او باید مدت طولانی از دو داروی رقیق کننده خون استفاده می کرد یا حتی باید استنت را وارد می کرد. در عوض ، من س questionال می کنم که آیا او می تواند به طور کامل از بیماری قلبی اجتناب کند یا خیر ، که در زنان 96٪ قابل اجتناب است.

قاتل شماره یک زنان تقریباً هرگز اتفاق نمی افتد.


برای کسانی که درباره دوره من در آموزش پزشکی کنجکاو هستند ، می توانید انواع خاطرات من را بخوانید ، نارسایی قلبی: خاطرات دانشجوی سال سوم پزشکی.

فقط درمان دارویی نیست که می تواند مضر باشد. حتی تشخیص پزشکی نیز می تواند خطرناک باشد ، همانطور که در ویدیوی خود بحث کردم خطر سرطان در اثر اشعه سی تی اسکنبه

و همانطور که (سرانجام) در حال مشاهده برخی تغییرات در پروتکل های آموزشی هستیم ، زمان ، آنها با ظهور زمینه پزشکی شیوه زندگی تغییر می کنند ، همانطور که در چندین ویدیو ارائه می دهم ، از جمله:

من به تازگی چند فیلم تهیه کرده ام تا مردم را از نزدیک ببینند که چرا معتقدم مسئولیت سلامتی خودمان برای ما بسیار مهم است. همه آنها را می توانید در نسخه جدید ما ببینید ویدئوهای مقدماتی صفحه

من هیجان زده هستم که بخشی از این انقلاب در پزشکی باشم. لطفاً با حمایت از سازمان غیرانتفاعی 501c3 که NutritionFacts.org را با اهدای کمک مالی قابل تخفیف زنده نگه می دارد ، به من بپیوندید. خیلی ممنون که به من کمک کردید تا به دیگران کمک کنم.

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید