نسخه آمریکایی: ترامپ در ماه های آینده نامزدی ریاست جمهوری خود را اعلام خواهد کرد


به گزارش گروه بین الملل فارس، روزنامه «نیویورک پست» بامداد یکشنبه به نقل از منابع آگاه گزارش داد که «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا ممکن است در ماه های آینده اعلام کند که قصد دارد در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۱ شرکت کند. سال ۲۰۲۴.

اواسط ژوئن بود که CNN به نقل از منابع خود گزارش داد که ترامپ در حال بررسی اعلام نامزدی خود برای ریاست جمهوری قبل از انتخابات میان دوره ای کنگره در نوامبر ۲۰۲۲ است.

به گزارش وب سایت «رایانانیوز»، این منبع می گوید که ترامپ در حال بررسی ورود زودهنگام به انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ است و ممکن است این اتفاق حتی قبل از انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا نیز رخ دهد.

مجله نیویورک با بیان اینکه اطرافیان این سیاستمدار آمریکایی در حال آماده شدن برای شروع مبارزات انتخاباتی هستند، نوشت: «ترامپ ممکن است قبل از نوامبر اعلام کند که کاندیداتوری می کند».

انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا قرار است در نوامبر سال جاری برگزار شود. رای دهندگان آمریکایی همه اعضای مجلس نمایندگان و برخی از سناتورها را انتخاب می کنند. انتخابات بعدی ریاست جمهوری آمریکا در سال ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد.

ترامپ تاکنون به طور مستقیم به سوالات درباره تصمیم خود برای نامزدی پاسخ نداده است، اما این احتمال را رد نکرده است.

پیش از این، نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌داد که در رقابتی فرضی برای انتخابات ریاست‌جمهوری آینده، دونالد ترامپ در مقابل ۳۹ درصدی جو بایدن از حمایت ۴۴ درصدی برخوردار خواهد شد. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید