نظری: می خواهیم سوپرجام را ببریم/ مبلغ قرارداد برخی بازیکنان حق آنها نیست


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارسی، محمدمهدی نظر درباره آغاز تمرین توسعه نساجی گفت: ابتدا به حمید مطهر، اعضای کادر فنی و بازیکنان جدید خوش آمد می گویم. خدا را شکر تمرینات را شروع کردیم و انگیزه خوبی برای رسیدن به فرم داریم. امیدوارم هر چه به بازی های سوپرجام و لیگ برتر نزدیک می شویم، بدنسازی مان تمام شود و به شرایط خوبی برسیم.

او گفت: نساجی علیرغم حضور در جام حذفی سال گذشته شرایط سختی را پشت سر گذاشت زیرا در ورزشگاه خانگی خود بازی نکرد و خیلی ها گفتند این قهرمانی برخلاف استانداردهای حرفه ای است. این کار را برای ما سخت کرد. خسته نباشید به سکوت الهام بخش، من می گویم او از لحاظ بدنی و تاکتیکی با ما خیلی خوب کار کرد و خدا را شکر توانستیم یک جام خیلی خوب کسب کنیم.

هافبک تیم نساجی گفت: خدای نکرده وطن قائمشهر تا قبل از شروع فصل آماده می شود. این یک امتیاز مثبت برای نساجی است، زیرا تمام انرژی ما برای تماشاگران و طرفداران نساجی است. اگر خدای ناکرده بتوانیم در سال جدید تاکتیک حمید مطهر را در زمین به کار بگیریم و نتایجی در خور شأن مردم عزیز مازندران به دست آوریم.

نظری در خصوص اولین بازی رسمی نساجی فصل جدید مقابل استقلال و سوپرجام توضیح داد: من برای استقلال بازی کردم و قهرمانی استقلال در لیگ برتر را به استقلال تبریک می گویم، همچنین بسیار خوشحالیم که با تیم بسیار بزرگی بازی می کنیم، سوپرجام. ” هر دو تیم برای کسب این جام بزرگ تلاش می کنند.

وی در خصوص اینکه نساجی خصوصی است و بازیکنان آن نزدیک به قراردادهای رایج در فوتبال ایران حقوق می گیرند، گفت: من از دوستان نزدیک رضا حدادیان هستم و باید به او بگویم خسته نمی شود. تیم داشتن در این شرایط بسیار سخت است. اما الحمدلله حدادیان تا الان همه کارها و کارهای خوب انجام داده است.

هافبک تیم نساجی گفت: فوتبالی ها حق دارند درآمد خوبی داشته باشند اما واقعا آن مبالغ حق برخی بازیکنان نیست. منصفانه نیست که ناگهان قیمت بسیار بالایی را به یک بازیکن بگوییم. بازیکنی که دو میلیاردر دارد درست نیست وقتی می گوید ۱۰ میلیارد می خواهم. امیدوارم بازیکنان به خاطر چیزی که لیاقتش را دارند دستمزد بگیرند. تیم نساجی توان خرید بازیکن ۱۰ میلیاردی را ندارد. علی حدادیان تا جایی که می تواند از نظر مالی بازیکن جذب می کند. همچنین فرصت ها و فرصت های بسیار خوبی به ما می دهد.

انتهای پیام/
آن را در صفحه اول توصیه کنید