نیازهای تغذیه‌ای سگ‌های پیر و جوان و چرا آووکادو یک درمان عالی است

این احتمال وجود دارد که اگر سگ خود را فقط با وعده های غذایی متشکل از تکه های بدون چربی گوشت و باقی مانده گوشت خوک تغذیه کنید، بعداً در مسیر دچار مشکلات تغذیه ای می شود. شما به یک عزیزتان فقط چند تکه گوشت بدون چربی نمی دهید مگر اینکه آنها رژیم اتکینز را امتحان کنند. اینکه رژیم اتکینز از نظر تغذیه ای برای افراد سالم است یا خیر، مهم نیست، زیرا قطعا برای توله سگ شما مناسب نیست. شما باید رژیم غذایی بچه های کوچک خود را با هم مخلوط کنید تا او بتواند کامل ترین تجربه رشد را به یک سگ قوی و خوش تیپ داشته باشد.

سگ ها گوشتخوار هستند. با این حال، گوشت خواران نمی توانند تنها با پروتئین زندگی کنند! درست مانند هر عضو دیگری از خانواده، سگ‌ها به پروتئین همراه با کربوهیدرات‌های معمولی، ویتامین‌های سگ، مواد معدنی و چربی‌ها نیاز دارند، اما بدون پودینگ شکلاتی!

حتی اگر بتوانید استیک رژیم غذایی را برای صبحانه و شام بخرید، سگ شما در واقع سالم‌تر خواهد بود اگر گوشت ارزان‌تری بخرید، زیرا محتوای چربی بالاتری دارد.

برخلاف مردم، چربی ها به سگ ها انرژی بیشتر و پوست سالم تری می دهند. بدون منبع خوب چربی در رژیم غذایی سگ ها، پوست خشک و کت های کدر در آینده سگ ها وجود دارد.

۳ نوع اسید خاص در چربی وجود دارد که سگ ها به طور خاص به آنها نیاز دارند. لینولنیک، آراشیدونیک و لینولئیک. برخی از این اسیدها در چیزهایی مانند روغن ذرت، کره و چیز دیگری که به طرز شگفت انگیزی برای سگ شما مفید است یافت می شود: آووکادو.

آووکادو میوه است نه سبزیجات. عجیب است زیرا بیشتر سگ هایی که می شناسم به میوه اهمیت نمی دهند، اما آنها کاملا آووکادو را دوست دارند. مقداری آووکادوی له شده را به هر وعده غذایی خشک اضافه کنید تا بافتی داشته باشد و مقدار مناسبی از چربی های مغذی را نیز به آن اضافه کنید.

یک آووکادوی متوسط ​​حدود ۳۵ گرم چربی تک غیراشباع دارد. این میوه گلابی شکل کوچک، پتاسیم بیشتری نسبت به موز دارد و مقدار زیادی ویتامین E، ویتامین B و ویتامین K در آن ذخیره می شود.

فواید تغذیه ای آووکادو برای سگ ها را می توان با اسفناج و پاپای مقایسه کرد. نیمی از آووکادو تمام چیزی است که سگ برای تامین نیاز روزانه خود به پتاسیم، منیزیم و نیاسین نیاز دارد. نه به ذکر دوز سالم تیامین، ویتامین A و منگنز.

افزودن یک مکمل غذایی مانند آووکادو درخشندگی کت سگ شما را بهبود می بخشد و سلامت پوست را افزایش می دهد.

یک تخم مرغ معمولی نصف گرم چربی آووکادو دارد و تقریبا هیچ اسید لینولئیک ندارد. یک قاشق غذاخوری روغن ذرت چربی کافی دارد، اما ویتامین یا مواد معدنی برای مکمل رژیم غذایی سگ شما ندارد. بنابراین به یاد داشته باشید، کمک کرد که یک آووکادو در روز دامپزشک را دور نگه دارد!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر