هدف اولیه تل آویو در سفر بایدن توقف برنامه هسته ای ایران است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسرائیل تایمز، ۲ نفتالین بنت نخست وزیر اسرائیل در جمع خبرنگاران با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران گفت همیشه آویو او توانست از یک معامله بد جلوگیری کند و خواهان یک معامله بهتر در دراز مدت است.

نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه با بیان این مطلب افزود: هدف اصلی اسرائیل برای آینده این است که بایدنرئیس جمهور آمریکا در حال تدوین یک برنامه اقدام مشترک واضح با آمریکا برای تعلیق برنامه هسته ای ایران است.

دختر وی با اشاره به تاسیسات هسته ای سری رژیم صهیونیستی که بدون نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی عمل می کند، گفت: این سفر برای اسرائیل حیاتی است.

همچنین دختر وی با اشاره به گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره ایران در نشست سهامداران در ژنو در اوایل ماه جاری گفت: جهان در حال بیدار شدن با چهره واقعی ایران است.

دختر وی این اظهارات را در نشستی با خبرنگاران در دفتر خود در بیت المقدس بیان کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی، کابینه و مجلس این یک گام به انحلال نزدیکتر است و ادعا می کند که اسرائیل “موفق شده” از بازگشت آنچه که توافق بدی می دانست جلوگیری کند. اکنون هدف کوتاه مدت آن توقف غنی سازی اورانیوم ایران است.

نفتالی دختر وی گفت: «با این وجود، اسرائیل علاقه مند به یک توافق بلندمدت افزایش یافته است. وی این توافق را توافقی توصیف کرد که برای همیشه ایران را از استفاده از سلاح های هسته ای باز می دارد.

بر این اساس دخترهنگام مسافرت بایدن در این منطقه که قرار است در ۱۳ جولای آغاز شود، “رئیس جمهور ایالات متحده همچنین معماری های منطقه ای را در میان شرکت کنندگان تقویت کرد.” میانه‌روتر در منطقه “.

انتظار می رود بایدن ۱۳-۱۴ جولای همیشه آویو مسافرت رفتن. او شب را در اورشلیم و با هم می گذراند یایر لاپیدنخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی در حال مذاکره است.

«توماس نیدز» سفیر آمریکا در کشور همیشه آویو او همچنین دوشنبه گفت که «جو بایدنبا این حال رئیس جمهور آمریکا با وجود فروپاشی رژیم صهیونیستی در ماه آینده این کار را انجام می دهد همیشه آویو سفر کنید و به این شهر بیایید.

سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا نیز در این سفر حضور خواهد داشت بایدن به همیشه آویو او گفت: «ما یک رابطه استراتژیک با اسرائیل داریم که فراتر از هر دولتی است. رئیس جمهور مشتاقانه منتظر دیدار در ماه آینده است.

یک سفر مشخص را اعلام کنید بایدن به همیشه آویو ساعت ها قبل اتفاق افتاد ۲ نفتالین “نخست وزیر و” بنتیایر لاپیدوزیر خارجه رژیم صهیونیستی برکنار شدکنستدر چند روز آینده توافق کردند.