هزینه سفر به برزیل چقدر است؟


هزینه تور برزیل شامل اقامت در هتل های پنج ستاره و کشتی UALL در رودخانه آمازون به ۲۳۰ میلیون تومان می رسد.

هزینه سفر به برزیل چقدر است؟هزینه سفر به برزیل چقدر است؟

فرارو: تور برزیل برای هر نفر بین ۱۳۰ تا ۲۳۰ میلیون تومان هزینه دارد و آژانس های مسافرتی آن را بین گزینه های لوکس و گران طبقه بندی می کنند. با اقامت در هتل های پنج ستاره و کشتی UALL در رودخانه آمازون، هزینه تور برزیل برای هر نفر بیش از ۲۰۰ میلیون است و ارزان ترین تور برزیل حدود ۱۳۰ میلیون تومان پیش فروش می شود. تور برزیل تنها یکی از گران ترین تورهای خارجی برای ایرانیان است و در حال حاضر تور ترکیبی اروپا شامل رم، میلان، ونیز و بارسلون، تور آسیایی، تور پرو و ​​تور آفریقای جنوبی ۱۲۰ تا ۲۰۰ به فروش می رسد. . میلیون تومان و ظرفیت قطعات چند ماهه است در حال حاضر آماده است.

تور برزیل؛ ۱۳۰-۲۳۰ میلیون تومان

تور برزیل برای هر نفر ۱۳۰-۲۳۰ میلیون تومان هزینه دارد. یکی از آژانس های مسافرتی برای تور دو هفته ای ۱۴۰۱ برزیل در مهرماه از هر مسافر حداقل ۱۷۵ میلیون تومان دریافت می کند. بلیط رفت و برگشت هواپیمایی امارات ۴۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و خدمات مسافرتی ۳ هزار و ۹۹۰ دلار که تقریباً امروز معادل ۱۲۶ میلیون تومان است. مسافران این تور در گران‌ترین هتل‌های پنج ستاره سائوپائولو، ریودوژانیرو، مانائوس و کامپوس دو گردا اقامت می‌کنند و سه شب را در یک کشتی با سرویس UALL در رودخانه آمازون تجربه می‌کنند. ناهار و شام همراه با راهنمای تور فارسی زبان و ترانسفر فرودگاهی از دیگر گزینه های تور برزیل این آژانس است و بد نیست بدانید تور برنامه ریزی شده برای مهر کاملا رزرو شده است. . آژانس دیگری هم اکنون تورهای برزیل را برای تعطیلات نوروزی می فروشد که برای هر نفر حداقل ۱۸۴ میلیون تومان هزینه بلیط هواپیما و سفر دریافت می کند و خدماتش تقریباً مشابه قبلی است. اقامت در اتاق های یک نفره در هتل های این تور هزینه نهایی را به ۲۳۰ میلیون تومان می رساند. آژانس مسافرتی دیگری تور برزیل ۱۴۰۱ را برای بهمن ماه با قیمتی کمتر برگزار می کند و در مجموع برای هر نفر ۱۳۵ میلیون تومان هزینه می گیرد. بلیط رفت و برگشت تهران – سائوپائولو ۴۸ میلیون تومان و خدمات مسافرتی دو هزار و ۸۵۰ دلار. بازدید از شهر سائوپائولو، جنگل آمازون، آبشار ایگوازو، مجسمه مسیح در ریودوژانیرو و استادیوم ماراکانا از برنامه های این تور است و مدت اقامت در برزیل ۱۲ روز است.

پرهزینه ترین سفرهای خارجی

تور ترکیبی اروپا شامل اسپانیا، ایتالیا و سوئیس با قیمت ۲۰۰ میلیون تومان یکی از گران ترین گزینه ها برای مسافران ایرانی محسوب می شود. این تور از اوایل مهر آغاز می شود و ۱۲ نفری که قبلا رزرو کرده اند به مدت ۱۶ شب در هتل های چهار ستاره بارسلون، رم، میلان و دو شب با کشتی تفریحی در ونیز اقامت خواهند داشت. یکی از آژانس های مسافرتی تور پرو پاییز امسال را به ازای هر نفر ۱۶۳ میلیون تومان می فروشد. رزرو تور آسیایی شامل سه کشور مالزی، اندونزی و سنگاپور برای هر نفر حداقل ۱۳۰ میلیون تومان هزینه دارد. این هزینه برای اقامت هر نفر در اتاق های دو تخته است و اقامت در اتاق های یک نفره هزینه گشت و گذار را نزدیک به ۱۸۵ میلیون تومان افزایش می دهد. تور ژاپن با قیمت هر نفر ۱۶۵ میلیون تومان یکی دیگر از گران ترین تورهای برون مرزی ۱۴۰۱ است. حدود چهار هزار دلار یعنی حدود ۱۲۵ میلیون تومان خدمات مسافرتی شامل ۱۱ شب اقامت در هتل های چهار ستاره توکیو، اوزاکا، ناراوی و ۵۰ میلیون تومان بلیط. از سفرهای خارجی بیش از ۱۰۰ میلیونی می توان به تور دو هفته ای آفریقای جنوبی اشاره کرد که برای هر نفر ۱۲۰ تا ۱۵۵ میلیون تومان هزینه دارد. دو شب اقامت در حیات وحش کروگر، هتل های پنج ستاره در ژوهانسبورگ و کیپ تاون و دو شب در دبی بخشی از این تور گران قیمت است.

پرهزینه ترین سفرهای خارجی
خالص

زمان اقامت

خدمات مسافرتی

هزینه

برزیل

۱۴ روز (هر نفر در یک اتاق، هتل پنج ستاره)

کشتی با خدمات UALL در رودخانه آمازون

۲۳۰ میلیون تومان

برزیل

۱۴ روز (هر نفر در دو اتاق، هتل پنج ستاره)

کشتی با خدمات UALL در رودخانه آمازون

۱۷۵ میلیون تومان

برزیل

۱۴ روز

هتل های چهار ستاره

۱۳۰ میلیون تومان

ترکیب اروپایی (بارسلونا، رم، میلان)

۱۸ روز

کشتی کروز در ونیز و هتل های چهار ستاره

۲۰۰ میلیون تومان

سفر در آسیا (مالزی، اندونزی و سنگاپور)

۱۷ روز

هتل های پنج ستاره

۱۳۰-۱۸۵ میلیون تومان

پرو

۱۴ روز

هتل های چهار ستاره

۱۶۳ میلیون تومان

ژاپن

ساعت ۲۳:۰۰

هتل های چهار ستاره

۱۶۵ میلیون تومان

آفریقای جنوبی

۱۴ روز

هتل های پنج ستاره

۱۲۰-۱۵۵ میلیون تومان