هزینه های خارجی Big Ag: وال استریت ژورنال توضیح می دهد


نمرات بالایی برای وال استریت ژورنال به دلیل داستان آن در مورد هزینه های خارجی ناشی از رواناب کشاورزی به رودخانه می سی سی پی.

مقاله تعاملی است. نگاهی بیاندازید.

این نشان می دهد که چگونه کشاورزی 2300 مایل رودخانه می سی سی پی از مینه سوتا تا خلیج مکزیک را آلوده می کند. از طریق یک سفر “downriver” [that] نشان می دهد که چگونه صنعت کشاورزی در یکی از بزرگترین بلایای زیست محیطی کشور نقش دارد. “

هر تابستان ، مواد مغذی از می سی سی پی به خلیج می ریزد و باعث شکوفایی جلبک هایی می شود که اکسیژن آب را از بین می برند و جان دریا را از بین می برند. بارش شدید باران در حوضه رودخانه می سی سی پی در بهار امسال منجر به رکورد بی سابقه جریان رودخانه ها شد و بارهای نیترات و فسفر را افزایش داد. در نتیجه ، دانشمندان پیش بینی می کنند “منطقه مرده” امسال 7،829 مایل مربع ، مساحتی تقریباً به اندازه ماساچوست ، و نزدیک به رکورد ثبت شده در سال 2017 باشد.

آلودگی از مینه سوتا شروع می شود و می توانید ببینید از کجا می آید.

در طول مسیر ، نیترات در آب تجمع می یابد. آیوا به تنهایی صدها هزار مورد را آزاد می کند تن هر سال نیترات به می سی سی پی وارد می شود.

هزینه های خارجی؟

  • برای جوامع در این راه ، از دست دادن آب آشامیدنی ، ساخت گیاهان برای حذف نیترات از آب ، وابستگی به آب بطری شده و هزینه های بالاتر آب در کل است.
  • برای خلیج مکزیک ، این منطقه مرده عظیمی است که از ماهیگیری و تفریح ​​جلوگیری می کند.

آیا آلاینده ها پول می دهند؟ خیر. مالیات دهندگان این کار را می کنند. به همین دلیل است که هزینه ها “خارجی” نامیده می شوند.

جای تعجب نیست که Big Ag با مقررات زیست محیطی مخالف است.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید