هگزگان کشف و توقیف ۱۵۳ خودروی قاچاق سوخت – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانسردار غلامرضا جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پلیس امنیت اقتصادی استان با همکاری سایر پلیس های استان طرح های پاکسازی را برای مقابله با پدیده قاچاق کالا و سوخت اجرا کرد. سایت های آلوده

وی افزود: در اجرای این طرح ها و همچنین در بازرسی و پایش ۲۴ ساعته محورهای اصلی و فرعی استان در مناطق و پاسگاه های مختلف استان و پاکسازی نقاط آلوده از قاچاق سوخت. ، ۵۸۴ به اصطلاح شوتی و ۵۶۹ دستگاه کامیون حامل کالای سنگین و سوخت شناسایی و توقیف شد.

سردار جعفری گفت: با تلاش همه جانبه نیروی انتظامی استان از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع ۳ میلیون و ۶۷۴ هزار لیتر سوخت و ۸۸۴ قاچاقچی و عناصر سوخت در محله قاچاقچیان و انبارهای سوخت کشف و دستگیر شدند. ” پرونده به مراجع قضایی معرفی شده است.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نکرده و شهدای عزیز را تقدیم نظام و انقلاب کرده است.

وی افزود: از این رو دستگاه های متولی باید نقش بهتری در مقابله ریشه ای با پدیده شوم قاچاق سوخت ایفا کنند و وظایف و مسئولیت های خود را به موقع و درست انجام دهند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: از سوی دیگر مردم خیر و قدرشناس استان نیز می توانند با مشاهده و انجام قاچاق کالا، سوخت و مواد مخدر در سطوح خرد و کلان، تلفنی پلیس را در جریان بگذارند. سیستم مرکزی ۱۱۰.” شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان در کمترین زمان ممکن برای پاکسازی منطقه.