ورزشگاه آذرپ در غیاب سجاد و صالحی امیر افتتاح شد – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، مراسم افتتاحیه سالن ورزشی برادران شهید آذرپ امروز سه شنبه با حضور مریم کاظمی پور معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان، حمید احمدی رئیس فدراسیون ژیمناستیک، علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان برگزار شد. ورزش ها. و برای جوانان استان تهران و مجموعه ورزشی شهید شیرود میزبان تعدادی از مربیان، پیشکسوتان و ورزشکاران این رشته بود.

حمید سجاد وزیر ورزش و جوانان و رضا صالحی امیر رئیس کمیته ملی المپیک برخلاف برنامه اعلام شده به این مراسم نرسیدند.

حمید احمدی رئیس فدراسیون ژیمناستیک در مراسم افتتاحیه سالن بازسازی شده برادران شهید آذرپ بابیان اینکه ۸۵ درصد از بودجه سال گذشته را دریافت کردیم و کارهای زیادی را با آنها انجام دادیم، گفت: یکی از فعالیت های اصلی ما این بود. بازسازی ساختمان مدرسه این ورزشگاه همچنین یازده اردوی تیم ملی با شرایط متفاوت نسبت به قبل داشتیم.

وی تاکید کرد: در مجموع امسال بیش از یک میلیارد تومان برای بازسازی هزینه شد. البته این مشکل باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان شد که خوب بود.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک به هزینه های انجام شده برای اعزام ملی پوشان نیز اشاره کرد و گفت: چهارده نفر را برای مسابقات ژیمناستیک مسابقات قهرمانی آسیا به قطر اعزام کردیم که هزینه آن ۹۰۰ میلیون تومان بوده است. دو سفر ترامپولین هم داشتیم که سفر پرتغال ۵۰۰ میلیون هزینه داشت. همچنین ۷ ورزشکار ملی در دو رشته هنر و ایروبیک در بازی های کشورهای اسلامی حضور دارند که امیدواریم موفق باشند.

کاظمی پور نیز در این مراسم گفت: معتقدم ژیمناستیک، دوومیدانی و شنا اگر به وضعیت آنها رسیدگی شود و توجه ویژه شود، می تواند کمک زیادی به ورزش کشور کند. ما تلاش می کنیم تا این رشته های اصلی را با رهبری اختصاصی پیش ببریم زیرا نتایج برای همه رشته ها است.

به گفته وی این موضوع یکی از دغدغه های وزیر ورزش است چرا که تقریباً در تمامی جلسات با معاونین بر اهمیت و رسیدگی به ورزش ژیمناستیک و دوومیدانی تاکید می کند.

معاون امور بانوان وزارت ورزش تاکید کرد: در حوزه ژیمناستیک بانوان کارگروه فرهنگی و اجتماعی داریم که رشته هایی را که تمایل به فعالیت در عرصه بین المللی دارند بررسی می کند. وقتی درخواستی برای این کارگروه ارسال شود، بررسی می شود. اگر فکر می کنید در این کارگروه نیاز به ذکر رشته های ژیمناستیک است، از سوال شما استقبال می کنیم.