وسایل جمع آوری کمک های بهاری ما را بررسی کنید


حمایت خود را از NutritionFacts.org با محصولات جدید منحصر به فرد در جمع آوری کمک های بهاری ما نشان دهید. با تی شرت و روپوش جدید ما وارد تابستان شوید و با چای سبز NutritionFacts.org از چای سبز خود لذت ببرید. آنها فقط برای مدت محدود در دسترس هستند ، بنابراین تا 9 مه اینجا را سفارش دهید.

تمام عواید حاصل از ادامه کار NutritionFacts.org است.

ما 100 میلیون بازدید داشتیم!

از اعلام اینکه ویدیوهای NutritionFacts.org در حال حاضر 100 میلیون بار مشاهده شده است ، بسیار هیجان زده هستم. ادامه مأموریت زندگی من در ارائه اطلاعات مبتنی بر شواهد به صورت رایگان باعث افتخار من است. به نمایندگی از همه ما در NutritionFacts.org ، از شما تشکر می کنم که ویدئوها را هر هفته مشاهده و به اشتراک می گذارید.

جستجوی مترجمان اسپانیایی

داوطلبان اسپانیایی مورد نیاز استتیم اسپانیایی ما به دنبال چند مترجم با تجربه برای ترجمه و ویرایش رونویسی ، پست های وبلاگ و زیرنویس های ویدئویی است. متقاضیان باید به هر دو زبان اسپانیایی و انگلیسی مسلط باشند ، با تجربه ترجمه قبلی و درک اولیه از محتوا و اصطلاحات پزشکی NutritionFacts.org. برای درخواست ، به https://nutritionfacts.org/volunteer بروید.

نمایش فیلم “چگونه نباید مرد”

برنامه اطلاع رسانیبا میزبانی نمایش رایگان «چگونه نباید بمیریم» دکتر مایکل گرگر در منطقه خود ، آخرین تغذیه مبتنی بر شواهد را با جامعه خود به اشتراک بگذارید. ما یک کیت رویداد دیجیتال رایگان ارائه می دهیم تا همه چیز را برای اطمینان از موفقیت به شما ارائه دهیم. ماه گذشته ، یک داوطلب میزبان یک نمایش در دانشگاه بریتیش کلمبیا برای بیش از 50 شرکت کننده بود. متشکرم ، مت! برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه رویدادهای ما درباره نحوه مردن (https://nutritionfacts.org/volunteer/screenings/) مراجعه کنید.

خوش اومدی استیون!

استیون جدید توسعه دهنده وب کامل ما در اینجا در NutritionFacts.org است. حوزه تخصصی او توسعه کامل است ، اما او مهارت ها و دانش مختلفی را برای تیم به ارمغان می آورد. او قبلاً به عنوان مربی شخصی کار کرده است و – در وقت آزاد خود – علاقه زیادی به بلند کردن ، اسنوبورد و سایر فعالیت های فضای باز دارد. استیون در دوست دخترش و گربه اش ، رمبو ، در آستین ، تگزاس زندگی می کند. بقیه اعضای تیم را اینجا ملاقات کنید.

پرسش و پاسخ زنده امروز

هر ماه تا همین اواخر من از تردمیلم پرس و جو به صورت زنده انجام می دادم. اکنون که پیش نویس کتاب جدیدم را به پایان رساندم ، هیجان زده ام که بگویم پرسش و پاسخ برگشت و امروز روز است

  • فیس بوک زنده: ساعت 12 شب ET TODAY برای تماشای زنده و پرسیدن س pageالات به صفحه فیس بوک ما بروید.
  • جریان زنده YouTube: ساعت 3 بعد از ظهر ET TODAY برای تماشای زنده و پرسیدن سوالات بیشتر به اینجا بروید!

شما هم اکنون می توانید پیوندهایی به تمام پرسش ها و پاسخ های زنده گذشته YouTube و پرسش و پاسخ فیس بوک در اینجا پیدا کنید. اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید که من یک پادکست صوتی دارم تا شما را در http://nutritionfacts.org/audio همراهی کنم.

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید