وضعیت چاقی ، 2020: شیوع رکودی ندارد


Trust for America’s Health به تازگی گزارش سالانه خود را در مورد چاقی در آمریکا منتشر کرده است.

گزارش کامل اینجاست.

نتایج واقعا نگران کننده است ، به ویژه به این دلیل که چاقی-و شرایطی که خطر آن را افزایش می دهد-همچنین خطر پیامدهای ضعیف کووید -19 را افزایش می دهد.

نرخ چاقی بزرگسالان ایالات متحده 42.4 درصد است ، اولین باری که نرخ ملی از مرز 40 درصد عبور کرد و شواهد بیشتری از بحران چاقی در این کشور است. میزان چاقی ملی بزرگسالان از سال 2008 تا کنون 26 درصد افزایش یافته است … میزان چاقی کودکان نیز با افزایش آخرین داده ها نشان می دهد که 19.3 درصد از جوانان آمریکایی 2 تا 19 ساله دارای چاقی هستند. در اواسط دهه 1970 ، 5.5 درصد از جوانان چاقی داشتند.

این گزارش دارای بخش خاصی در ارتباط بین ناامنی غذایی و چاقی است.

ناامنی غذایی و چاقی دارای عوامل خطر زیادی هستند (به عنوان مثال درآمد یا نژاد/قومیت) و اغلب در جمعیت ها وجود دارد. محققان مکانیسم های متعددی را در مورد چگونگی عدم امنیت غذایی به چاقی فرض کرده اند. اینها شامل محدودیت های مستقیم برای یک رژیم غذایی سالم است که ناشی از مقرون به صرفه نبودن غذا و/یا در دسترس بودن آن است. استرس و نگرانی از عدم امنیت غذایی
که سطوح بالاتری از هورمون های استرس را ایجاد می کند ، که باعث افزایش اشتها می شود. و یک واکنش فیزیولوژیکی که در آن بدن مقادیر بیشتری چربی را در پاسخ به کاهش دسترسی به غذا ذخیره می کند.

مثل همیشه ، این منبع فوق العاده ای از اطلاعات فعلی در مورد مشکل بهداشتی شایع آمریکا و آنچه در حال انجام است – و باید انجام شود – برای حل آن است.

  • اشتراک گذاری
  • توییت
  • پست الکترونیک
  • اشتراک گذاریدیدگاهتان را بنویسید