وقتی احساس بیماری می کنید چه می کنید؟


وقتی احساس بیماری می کنید چه می کنید؟

وقتی بیمار هستید، به راحتی وحشت می کنید و احساس می کنید نمی دانید چه کاری انجام دهید. بنابراین، اگر شروع به احساس ناخوشی یا نگرانی در مورد سلامتی خود کرده‌اید، در اینجا برخی از بهترین اقداماتی که باید انجام دهید برای اطمینان از اینکه به زودی به سلامت کامل باز می‌گردید، آورده شده است.

خودمراقبتی اولین قدمی است که بسیاری از افراد هنگام احساس بیماری برمی‌دارند، اگرچه مراقبت از خود در صورت بروز علائم بد ممکن است دشوار باشد. با این حال، بقیه از فعالیت های معمول شما، رژیم غذایی سالم داشته باشیدگرم نگه داشتن و نوشیدن آب فراوان اغلب می تواند بدن شما را در موقعیت خوبی قرار دهد تا در کوتاه ترین زمان خود را بهبود بخشد. حتی اگر شرایط جدی‌تری دارید و نیاز به درمان اضافی دارید، این شیوه‌های خودمراقبتی همچنان می‌توانند برای کمک به بهبودی مفید باشند.

با این حال، اگر علائم شما جدی‌تر هستند یا آن‌طور که انتظار داشتید واضح نیستند، بسته به نوع بیماری، باید سعی کنید از طریق تلفن یا حضوری با پزشک خود وقت ملاقات بگیرید. این گزینه بسیار بهتری نسبت به جستجوی اینترنتی است، که اغلب می‌تواند منجر به نگرانی در مورد علائم غیرضروری شود یا پیدا کردن اطلاعات اشتباه. ممکن است پزشک شما بتواند بهترین درمان ها را برای شما توصیه کند و مطمئن شود که شما تشخیص داده می شود. اگر نمی خواهید با پزشک خود قرار ملاقات بگذارید، باید به دنبال خطوط کمک پزشکی باشید که به شما امکان می دهد بدون ترک خانه با یک متخصص در مورد علائم خود صحبت کنید.

هنگامی که احساس بیماری می کنید، چندین درمان خانگی ممکن است بتواند در کمترین زمان ممکن شما را به سلامت کامل بازگرداند. به عنوان مثال، اگر سرماخوردگی دارید، عصاره‌های زنجبیل، سیر و عسل ممکن است به شما کمک کنند حتی اگر علائم شما را به طور کامل از بین نبرند. شرایط بسیاری وجود دارد که درمان‌های خانگی می‌توانند کمک کنند، از جمله آکنه، سردرد، درد پریود، آنفولانزا، آلرژی و انواع مختلف آرتریت.

  • زمان مصرف دارو را بدانید

با این حال، مهم است که بدانید چه زمانی باید داروهای خانگی را کنار بگذارید و به جای آن داروها را انتخاب کنید، که برخی از آنها ممکن است طبیعی تر از آنچه پزشک شما تجویز می کند باشد. اگر وضعیت شما در حال بهبود یا بدتر نشدن است، یا اگر علائم شما متوسط ​​هستند، باید دارو مصرف کنید. برای یافتن بهترین دارو برای بیماری خود، باید به گزینه های موجود از شیمیدان های آنلاین نگاه کنید، مانند chemistclick.co.ukکه طیف گسترده ای از داروها را ارائه می دهد، از جمله داروهایی که ریزش مو، آکنه، تب یونجه و رفلاکس اسید را درمان می کنند.

یک بیماری حتی اگر فقط یک بیماری خفیف باشد، می تواند احساس بدبختی زیادی در شما ایجاد کند، و به راحتی می توانید برای خود متاسف باشید و از علائم آن وحشت کنید. این راهنما می تواند به شما کمک کند مراقبت های مورد نیاز خود را دریافت کرده و در کمترین زمان احساس بهتری داشته باشید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر