ویتامین های کامل برای کودکان می توانند تغذیه مناسب و تقویت سیستم ایمنی را تضمین کنند

ویتامین‌ها برای کودکان می‌توانند در دنیای امروز ضروری باشند زیرا اکثر کودکان تغذیه کافی دریافت نمی‌کنند. اگر بچه دارید، می‌دانید که گرفتن درست غذا خوردن آن‌ها می‌تواند دشوار باشد و بسیاری از والدین در این نبرد شکست می‌خورند.

چه کسی به غذا دادن به فرزندان خود اهمیتی نمی دهد؟ در سال‌های گذشته، رژیم غذایی آمریکایی‌ها عمدتاً از مزارع تأمین می‌شد، جایی که غذا به اندازه کف خیابان نزدیک بود. این بدان معنی بود که غذای مصرف شده در خانه مستقیماً از باغ به میز می رسید. و در حالی که متخصصان مطمئناً موافق هستند که خوردن غذاهای کامل و تازه، از جمله میوه‌ها و سبزیجات، همراه با گوشت‌ها و غلات سالم، بهترین راه برای دریافت تغذیه مناسب است، ما دیگر به این روش غذا نمی‌خوریم.

غذای ما صدها یا حتی هزاران مایل دورتر رشد می‌کند، قبل از رسیدن چیده می‌شود، حمل می‌شود، منجمد یا کنسرو می‌شود و ارزش غذایی خود را از دست می‌دهد. بدتر از همه، اکثر آمریکایی ها غذاهای سریع یا راحت می خورند که ارزش غذایی ندارند. این امر مخصوصاً برای بچه ها صادق است، زیرا آنها تمایل به شلوغی دارند و ناگت مرغ و سیب زمینی سرخ شده را به ماهی و لوبیا سبز تازه ترجیح می دهند. ویتامین ها برای کودکان به ابزاری کاملا ضروری در مدیریت تغذیه تبدیل شده اند.

اگرچه کودکان آمریکایی معمولی امروز بسیار سنگین‌تر هستند و هر روز غذای بیشتری می‌خورند، اما فاقد بسیاری از مواد مغذی ضروری هستند. مکمل رژیم غذایی کودکان با ویتامین های با کیفیت یکی از راه های اطمینان از دریافت مواد مغذی مورد نیاز کودکان در هر روز است. Shaklee طیف عالی از ویتامین ها، مواد مغذی و سایر محصولات مراقبت از کودکان را ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که کودک شما تغذیه با کیفیت را به شیوه ای ایمن و موثر دریافت می کند.

ویتامین‌های Shaklee برای کودکان شامل Incredivites، مولتی ویتامین‌های جویدنی خوشمزه است که برای بچه‌ها دوست دارند. آنها فاقد گلوتن هستند و دارای طعم های عالی از پانچ گرمسیری، توت و انگور هستند. Incredivites حاوی یک منبع کامل روزانه از ویتامین C، تمام ویتامین های B و ویتامین D همراه با ویتامین، مواد معدنی و ویتامین K برای یک رژیم غذایی سالم و متعادل است. این ویتامین‌های کودکان همچنین ممکن است منحصربه‌فرد باشند زیرا حاوی لاکتوفرین هستند، محصولی که به طور طبیعی در شیر مادر یافت می‌شود و تصور می‌شود که باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.

یکی دیگر از محصولات ویتامین کودکان ارائه شده توسط Shaklee Mighty Smart است که یک مکمل DHA برای کودکان است. DHA یکی از اسیدهای چرب امگا ۳ است که رشد مغز را در نوزادان و کودکان تقویت می کند. نشان داده شده است که توانایی نوزادان و کودکان نوپا را برای ایجاد هماهنگی چشم و همچنین هماهنگی دست به چشم در کودکان سنین مدرسه افزایش می دهد. از آنجایی که بیشتر بچه‌ها ماهی گوشتی زیادی نمی‌خورند و روغن بذر کتان زیادی مصرف نمی‌کنند، استفاده از ویتامین‌های مخصوص بچه‌ها مانند Mighty Smart می‌تواند راهی عالی برای تقویت عملکرد مغز کودک شما باشد.

برای نوزادان، پودر مولتی ویتامین و مولتی مینرال بچه Shaklee وجود دارد که می توان آن را به راحتی به آب، غذا یا آبمیوه اضافه کرد تا نوزادان و کودکان خردسال از حمایت کامل تغذیه ای در قالب ویتامین های کودکان برخوردار شوند. این منبع کافی از ویتامین C، ۸ ویتامین B، ویتامین A و مقدار ویتامین D توصیه شده توسط انجمن کودکان آمریکا را فراهم می کند.

*این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو ارزیابی نشده است. این محصولات برای تشخیص، درمان، درمان یا پیشگیری از هر بیماری در نظر گرفته نشده اند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر