پنت هاوس آنجلیس به قیمت هالیوود


گزارش ها حاکی از آن است که با وجود اینکه تعداد زیادی از مردم به دنبال اجاره هستند، برخی واحدها در شمال و غرب پایتخت با ارقام نجومی معامله می کنند.

گزارش ها حاکی از آن است که با وجود اینکه تعداد زیادی از مردم به دنبال اجاره هستند، برخی واحدها در شمال و غرب پایتخت با ارقام نجومی معامله می کنند.

سازه های خاص، کار مداوم یک معمار جوان و خلاق. کف سازی ۳ هزار متر زمین; ساختمان مدرن.
۲۰۰ متر تراس را می توان در چهار جهت قرار داد.
دستگاه K برای آسانسور.
– پارکینگ شنی استخر چهار فصل کرتین وال با تمام متریال ایتالیایی.
منظره ای با گیاهان کمیاب.
اتاق سینمای دالبی برای هفت نفر با صندلی های کلاس تجاری.
روف گاردن مردمی با مبلمان فندی.
کابینت و در و پنجره غیر آمریکایی با مخزن حرارتی آلمانی و سرامیک و کاشی Lamos Mexico. شیرآلات مد آمریکایی. لوستر لامپارت یورو، تشویق آشپزخانه جکوزی و …
سازه های منحصر به فرد تا سطح یک هتل هفت ستاره فوق العاده مجلل.
قیمت فروش؛ ۲۳۱ میلیارد تومان

صورت مالی؛ مجوز بازدید از پنت هاوس

خاص برای افراد خاص همه آنها نمی گذرند. دیدار آنها آداب خاص خود را دارد. برای بازدید از پنت ابتدا باید یک گزارش مالی ارائه دهید. صفرهای پولی متعدد و بزرگ امکان دسترسی به این پنت هاوس ها را فراهم می کند. شرط لازم برای اطلاع عنایتی به مشاوران املاک تهران. عنایتی به «شهروند» می گوید: «اگر اینطور نیست، همه دوست دارند آن شورت را ببینند. پس به بهانه اجاره و خرید می رود».

موقعیت جغرافیایی، مساحت، سال ساخت، امکانات و مصالح، قیمت ها توسط روف گاردن مخصوص و طراح و سازنده پنت هاوس تعیین می شود. “همه این عوامل به قیمت ها مربوط می شود.”

فضاهای مشترک، استخر بزرگ، سونا و جکوزی، اتاق بیلیارد، لابی و تراس خصوصی. لابی های سقف بلند مجلل و یک کافه آرام برای جلسات و جلسات کاری. عوامل دیگری که سعی در گرم کردن بازار برای افزایش قیمت پنت هاوس دارند.

پنت هاوس؛ ساخت و سازهای نمای شیشه ای از سقف تا کف با طراحی داخلی برای راحتی بیشتر. سازه های چند صد ساله از نظر طراحی مدرن شده اند تا مشتریانی را که در رقابت های لوکس رقابت می کنند، جذب کنند. «وام مسکن و اجاره پنت هاوس چندان پرطرفدار نیست. “بیشتر این پنتاها برای فروش هستند.”

همچنین آداب و رسومی برای گرو گذاشتن و اجاره دادن مکان های این رویاها وجود دارد. وام مسکن پنتا بر اساس قیمت هر متر مربع ساختمان محاسبه می شود. هزینه پنت هاوس ۲ متری در دل فرشته در دل سال حدود ۵۰۰ میلیارد تومان است. یعنی هر متر مربع حدود ۳۸۰ میلیون تومان. مالک یک ثلث قیمت هر متر مربع را ضرب می کند و آن را مبنای محاسبه رهن قرار می دهد. در واقع پنت هاوس ۱۳۰۰ متری ۱۶۶ میلیارد گوجه فرنگی رهن می شود».

لوکس؛ از استخر پشت بام گرفته تا شیرهای طلایی

پنت هاوس ها زمانی محدود به کمک کنندگان و الهه بودند. چند سالی از آن روز می گذرد اما پنت هاوس ها شهرک غرب و سعادت آباد و … را پیدا کرده اند. لینا برگشت و دیگر نقاط شهر شروع به اوج شدن کردند. تجمل به عامل متمایز تبدیل شد.

نمونه هایی از این عوامل عبارتند از: استخر روی پشت بام یا تراس، سونای خشک یا بخار، یا هر دو، و جکوزی. به گفته هاشم، مشاور املاک مستقر در تهران، برخی از این پنت هاوس ها دارای آسانسور مجزا برای حمل خودرو به واحد هستند. آسانسور اختصاصی از پارکینگ مستقیم تا واحد بدون توقف نیز یکی از انواع این خانه‌ها است. دستگیره و شیر آب طلایی. سیستم سرمایش و گرمایش جدید از کف یا دهانه های تهویه. همچنین آشپزخانه مبله، سیستم آتش نشانی (ردیاب و آبپاش)، سیستم صوتی، زمین ورزشی و زمین گلف نیز وجود دارد.

انتخاب طرح پنت هاوس گاهی به عهده مشتری گذاشته می شود. فرصتی برای برجسته شدن در بازار رقابتی. پنت هاوس خام با توجه به سلیقه و هزینه مالک به مشتری نشان داده می شود. این یکی از انتخاب هایی است که امروزه تقاضای زیادی دارد.»

پنت هاوس خام برای رنگ آمیزی و طراحی بنا به سلیقه مشتری ارائه می شود. گاهی از گل مورد علاقه مشتری در طراحی گل نیز استفاده می شود. “پنتا به سلیقه شما طراحی و تزیین شده است. این گزینه به مشتری اجازه می دهد تا به خانه رویایی خود دست یابد.”

رونق همیشگی وام مسکن و فروش لوکس

پنت هاوس ۲ هزار متری ۵۰۰ میلیارد تومان. بنابراین اگر دلار را ۳ هزار تومان قرار دهیم، می شود حدود ۱۵ میلیون دلار! یک پنت ۲۵۰ میلیارد تومانی با قیمت ۳ هزار تومان حدود ۷ میلیون دلار قیمت دارد.

صفرهای متعددی که دیگر اندازه نجومی هم ندارند و باید به درستی از آنها استفاده کرد. به گفته مظفر مشاور املاک در تهران، بازار اجاره داغ است. او که سال هاست در این منطقه بوده به «شهروند» می گوید: بازار اجاره پنت هاوس ها و ویلاهای گران قیمت همچنان داغ است.

پنت هاوس های بزرگ و بسیار مجلل که اغلب فصل ها را نمی بینند. ساکنانی که ترک کرده اند و اندکی در خانه های مجلل خود زندگی می کنند. بیشتر تجار ایرانی هستند. شهروندانی که به اروپا، آمریکا و حتی امارات می آیند». صفرها در دل آنها ترس ایجاد نمی کنند.

بیشتر مشتریان ویلاها و پنت هاوس های مجلل همین افراد هستند».

شهروندانی که می خواهند برای مدت کوتاهی در ایران بمانند نباید از زندگی مجلل خود دور باشند. «این خانه‌ها بیشتر ماه خالی است. رهن و اجاره تعداد زیادی از این خانه های لوکس برای مستاجران این خانه ها رقم قابل توجهی نیست.

اجاره بها، حومه تهران را خانه بهتری کرده است. برخی به امید کاهش اجاره بها به مناطق کم درآمد پناه برده اند. «وام مسکن و فروش پنت هاوس و ویلاهای مجلل هرگز رونق نخواهد گرفت. این بازار همیشه داغ است و مشتریان خود را دارد.»

بسیاری از خانه های لوکس خالی هستند.» مظفری می گوید: صاحبان این املاک وضع مالی بسیار خوبی دارند و تقاضای اجاره ملک خود را ندارند. اما برای فرار از مالیات و … هر از گاهی املاک خود را برای اجاره آگهی می کنند!

سود دلار و سکه پنت هاوس

آمار معاملات آبان ۱۴۰۰ تهران نشان می دهد که نجوم تنها ۲.۸ درصد از معاملات را به خود اختصاص داده است. درصد اختصاص یافته به بیش از ۳ میلیارد تومان واحد. خانه هایی که حدود ۴ میلیون تن در هر متر مربع قیمت دارند، ۳.۸ درصد از کل معاملات را تشکیل می دهند.

بر اساس زیرساخت ها، سهم خانه های با متراژ بیش از ۲ متر تنها ۲.۱ درصد از قراردادها است. یکی از مشاوران املاک تهران بر این باور است که فروش خانه های لوکس و پنت هاوس کاری سخت و نه چندان آسان است. چند درصد از شهروندان می توانند چنین خانه هایی بخرند؟ خانه هایی که میلیاردها قیمت دارند.

معیار خاصی برای قیمت گذاری این خانه ها وجود ندارد.» تهران، مشاور املاک مستقر در تهران، رونق پنت هاوس ها و خانه های لوکس را به یک دهه نسبت می دهد. « نقدینگی بازار سفته بازی و بازار دلار و سکه در آن زمان برای خرید خانه های لوکس استفاده می شد. سرمایه گذاری زیادی در بازار امن مسکن صورت گرفت.

حروف و علائم تجاری قیمت را تعیین می کنند

P m پنت هاوس شهرک غرب
قیمت: ۱.۵ میلیارد تومان
قیمت هر متر مربع : ۲ میلیون تومان
۴ ساله، ۴ خواب با دو راهرو بزرگ و مهمان.
نمای ابدی ۳۶۰ ۲ درجه از تپه.
موقعیت مکانی بدون ترافیک و آب و هوای منحصر به فرد.
نزدیک به مراکز خرید بزرگ، دسترسی عالی به بزرگراه های همت، حکیمی، اتوبان، آزادگان و هاهر

قیمت برخی از آنها کمی با سایر نقاط شهر متفاوت است. قیمت ها از ۲ تا ۶ میلیون متر شروع می شود. منصوری به «شهروند» گفت: در تعیین قیمت عوامل متعددی وجود دارد. «از محل و نوع ساخت ملک و مصالح به کار رفته در واحد گرفته تا ارتفاع ساختمان». به گفته این مشاور املاک، اکثر این واحدها دارای امکانات ویژه هستند. بسته به برجی که در آن هستند، قیمت‌هایشان متفاوت است.»

تولیدکنندگان نیز بر قیمت ها تأثیر می گذارند. بسته به اینکه چه کسی کدام برج را ساخته است، قیمت واحدها متفاوت است. به گفته سازندگان، پنت هاوس های شیک و مجلل در شمال شهر نیز نامگذاری شده است. «تولیدکنندگان زیادی وجود دارد. اما توسعه دهندگانی که پروژه های خاصی ساخته اند، به ناچار قیمت های بالاتری را تعیین خواهند کرد. پنت هاوس های لوکس اغلب متعلق به همان سازندگان هستند.

به گفته منصور، حروفی مانند «منصورزاده»، «ابریشمچی»، «اکبری» و «جهانیان» از برندهای مطرح در صنعت برج هستند.

* شهروند