پنج راهپیمایی اربعین در نهاوند برگزار می شود


شهروز کیانی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در نهاوند اظهار داشت: شهرستان نهاوند اصلی ترین محور ارتباطی مرکز کشور با غرب کشور است و اکثر زائران در ایام از این شهرستان مسیر را طی می کنند. اربعین.

وی با بیان اینکه این موکب ها بر اساس هماهنگی های انجام شده در ستاد اربعین شهرستان و هماهنگی های لازم انجام شده است، افزود: برای استقبال از زائران اربعین امسال پنج موکب مردمی در این شهرستان برگزار می شود. مشارکت خیرین

معاون سیاسی امنیتی فرماندار نهاوندی با اشاره به اینکه هر موکب شامل ایستگاه استقبال، استراحتگاه و خدمات فرهنگی در قالب هیئتی است که غذا و سایر لوازم مورد نیاز زائران را تامین می کند، افزود: دو موکب از پنج موکب که در شهر. و بقیه امروز آماده خدمت رسانی به زائران هستند.

وی گفت: این موکب ها در میدان سیدالشهدا، شهر نهاوند، چهارراه دهفول، جنب آسیاب آرد، تقاطع روستای برا فرخ در جاده نهاوند – کرمانشاه و یک موکب دیگر در جاده شعبانی در محور نهاوند – بروجرد قرار دارند. .

کیانی اضافه کرد: به غیر از این پنج مورد، البته چندین خواسته مردمی دیگر برای برگزاری موکب در سطح شهرستان داریم که در ستاد اربعین شهرستان بررسی و در صورت نیاز برای آنها مجوز صادر خواهیم کرد.

وی افزود: علاوه بر موکب های استقبال در نهاوند، موکب هایی نیز با هماهنگی ستاد معظم له از این شهر به شهرهای کربلا و نجف تشکیل می شود که خدمات رفاهی را به زائران ارائه می کنند.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری نهاوندی گفت: خدمت رسانی به موکب های نهاوندی برای زائران حسینی از روز گذشته آغاز شده و تا ۷ شهریورماه یعنی دو روز پس از اربعین حسینی ادامه دارد.

انتهای پیام/۳۱۴۰/
این مقاله را به صفحه اول توصیه کنید