پیراهن های جدید ما (و فروش فلش!)


همیشه هیجان انگیز است که مردم لباس های NutritionFacts.org را بپوشند. هرکسی که با پوشیدن هر یک از وسایل ما به گفتگوهای من می آید ، مستقیماً جلوی خط امضای کتاب را می گیرد! ممکن است این موضوع چندان مهم به نظر نرسد ، اما اگر در یکی از رویدادهای سخنرانی من حضور داشته باشید ، می دانید که می تواند بیش از 4 ساعت طول بکشد. من تا زمانی که هر کتابی امضا نشود ، هر عکس گرفته شود ، به هر س answeredالی پاسخ داده نشوم ، هرگز آنجا را ترک نمی کنم. من امسال عمدتا از نوشتن مشتاق هستم ، اما هرگز کنفرانس بین المللی مراقبت های تغذیه ای مبتنی بر گیاهان (سپتامبر امسال در سن دیه گو) یا کنفرانس پزشکی شیوه زندگی (اکتبر امسال در ایندیاناپولیس) را از دست نمی دهم.

ما مفتخریم که مجموعه جدیدی از طرح های تی شرت را اعلام می کنیم (به لطف برایان الیوت ، دستیار طراحی گرافیک ما). هنگام پوشیدن چک لیست Daily Dozen هرگز فراموش نمی کنید! ما این موارد جدید را با a جشن می گیریم فروش فلشبه از امروز تا 31 جولای ، کالای جدید ما را با 15 off تخفیف از قیمت معمولی دریافت کنید. همه طرحها و رنگها را اینجا ببینید.

البته ، تمام عواید حاصل از فروشگاه صرف حفظ و پیشرفت NutritionFacts.org می شود.

بهترین انتخاب برای سبزها

سبزیجات برگ سبز تیره سالم ترین غذای روی کره زمین هستند. شواهد فزاینده نشان می دهد که ممکن است در چند نوع زیاده روی شود. اگر مقدار زیادی سبزیجات خسته کننده (مانند یک وعده در روز) مصرف می کنید ، مهم نیست که کدام نوع را انتخاب کنید. اما اگر توصیه روزانه من را برای بسته بندی ایده آل در فنجان در روز رعایت کنید ، از شما می خواهم سبزیجات کم اگزالات را انتخاب کنید ، یعنی اساساً هر سبزی دیگری به غیر از اسفناج ، چارت و سبزیجات چغندر. هر سه آن سبزها بسیار سالم هستند و من همچنان از همه آنها لذت می برم ، اما وقتی برای شخصی خود عکس می گیرم پوند در روز سهمیه برگ سبز ، من اکنون بیشتر به کلم پیچ ، کلارد ، آروگولا و بوک چوی پای می بندم (سبزی خردل و شاهی نیز به مقدار زیاد A-OK هستند). نگرانی بیش از حد اسفناج ، چغندر و سبزیجات چغندر با خطر ابتلا به سنگ کلیه ارتباط دارد. من در حال حاضر فیلم هایی در مورد پیشگیری و درمان سنگ کلیه با رژیم غذایی دارم ، اما این یک پیچ و تاب جدید است. من قصد دارم مجموعه ای از فیلم ها را در این مورد با تمام جزئیات جالب تهیه کنم ، اما فقط می خواهم به همه سر بزنم.

خوش آمدید ، لورن!

Lauren Belyeu جدیدترین عضو تیم NutritionFacts.org است – او موقعیت جدید مدیر ارتباطات دیجیتال ما را کسب کرد. ما بسیار هیجان زده هستیم که او 8 سال تجربه تبلیغات آنلاین خود را برای انقلاب تغذیه مبتنی بر شواهد به ارمغان بیاورد. او همچنین علاقه ای به تحقیقات تغذیه دارد و بسیار هیجان زده است که بتواند به عنوان بخشی از تیم NutritionFacts.org به این علاقه ها بپیوندد. او یک دوستدار فضای باز ، مسافرت و حیوان دوست است که در واقع بیشتر زندگی خود را در کیپ تاون آفریقای جنوبی گذرانده است ، اما در کره جنوبی زندگی کرده است و اکنون با نامزدش در ویرجینیای شمالی زندگی می کند. در کل وجود ما میلیون ها نفر که به آنها رسیده ایم تقریباً همه از طریق دهان به دهان بوده اند. اما دسترسی به این اطلاعات مرگ و زندگی بسیار مهم است که به تصادف واگذار نشود ، بنابراین ما واقعاً هیجان زده هستیم که ببینیم لورن می تواند به انتشار خبر خوب در مورد قدرت فوق العاده ای که در سرنوشت سلامتی و طول عمر ما دارد کمک کند. در انتهای چنگال های ما

چگونه در دانشکده پزشکی نمیریم

چه زمانی چگونه نمی میرند منتشر شد ، UWS اولین دانشکده پزشکی بود که از آن بعنوان یک کتاب درسی برای دانشجویان سال اول پزشکی خود استفاده کرد ، به لطف چشم انداز دکتر لوئیس موسکاتو ، معاون رئیس آموزش پزشکی. به من می گویند برنامه موفقیت بزرگی داشته است و آنها به تدریس خود ادامه داده اند چگونه نمی میرند در کلاسهای درس آنها بار آنها a-changin ‘هستند!

نظرسنجی مهم برای پزشکان*

آخرین شانس: اگر شما دکترای تخصصی یا حرفه ای هستید ، لطفاً اینجا را کلیک کنید و چند دقیقه وقت بگذارید تا نظرسنجی را تکمیل کنید تا به تغییر شیوه بازی در کالج پزشکی سبک زندگی آمریکایی کمک کند.

*توجه داشته باشید که نظر سنجی باید تا 29 ژوئیه تکمیل شود.

پرسش و پاسخ زنده امروز

در حال حاضر هر ماه من از تردمیل خود پرس و جو انجام می دهم ، و امروز روز است

  • فیس بوک زنده: ساعت 1 بعد از ظهر ET TODAY برای تماشای زنده و پرسیدن س pageالات به صفحه فیس بوک ما بروید.
  • جریان زنده YouTube: ساعت 2 بعد از ظهر ET TODAY برای تماشای زنده و پرسیدن سوالات بیشتر به اینجا بروید!

شما هم اکنون می توانید پیوندهایی را به YouTube و پرسش و پاسخ فیس بوک قبلی من در اینجا در NutritionFacts.org بیابید. اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید که من یک پادکست صوتی دارم تا شما را در http://nutritionfacts.org/audio همراهی کنم.

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید