پیشگیری از آلزایمر با تغییر در شیوه زندگی


به جرات می توان گفت که تحقیقات بیماری آلزایمر در “وضعیت بحرانی” قرار دارد. در دو دهه گذشته ، بیش از 73000 مقاله تحقیقاتی منتشر شده است ، اما پیشرفت بالینی کمی انجام شده است. دلیل غیر ممکن بودن درمان این است که عملکردهای شناختی از دست رفته در بیماران مبتلا به آلزایمر به دلیل آسیب شبکه های عصبی کشنده است و سلول های عصبی مرده را نمی توان دوباره زنده کرد. در نتیجه ، جایگزینی با سلول های جدید مغزی – حتی اگر از نظر فنی امکان پذیر باشد ، بدون ایجاد هویت شخصی جدید انجام نمی شود. ممکن است کسی زنده بماند ، اما آیا واقعاً درمانی است اگر شخصیت آنها برای همیشه از بین برود؟

در حال توسعه داروهایی که سعی می کنند پلاک ها را از بافت مغزی تخریب شده پیشرفته پاک کنند ، به اندازه بولدوزر کردن سنگ قبرها از گورستان ها در تلاش برای بلند کردن مردگان منطقی است. حتی اگر شرکت های دارویی بفهمند چگونه می توانند پیشرفت بیماری را متوقف کنند ، بسیاری از قربانیان آلزایمر ممکن است زندگی نکنند بدون اینکه بتوانند خانواده ، دوستان یا خود را در آینه تشخیص دهند.

بنابراین ، به نظر می رسد پیشگیری از آلزایمر کلیدی است. بیماری آلزایمر ، مانند حملات قلبی یا سکته مغزی ، باید با کنترل عوامل خطر عروقی مانند فشار خون بالا و کلسترول ، کنترل آنچه که “هیپوپرفیوژن مزمن مغز” نامیده می شود ، و عدم جریان خون کافی در طول سالها قبل از شروع بیماری ، پیشگیری شود. بیماری آلزایمر. این به معنی رژیم غذایی سالم ، ورزش بدنی و ورزش ذهنی است.

در ویدئو ، پیشگیری از بیماری آلزایمر با تغییر در شیوه زندگیشما می توانید تصویری از تعداد بالقوه موارد آلزایمر را مشاهده کنید که هر سال در ایالات متحده قابل پیشگیری است اگر بتوانیم میزان دیابت را 10 یا 25 درصد کاهش دهیم ، زیرا دیابت یک عامل خطر برای آلزایمر است. فشار خون بالا ، افسردگی ، ورزش نکردن بدن ، سیگار کشیدن و ورزش نکردن مغز نیز همینطور است. در مجموع ، کاهش اندک همه این عوامل خطر می تواند به طور بالقوه از صدها هزار خانواده ویران جلوگیری کند.

اگر فاکتورهای قابل تغییر مانند رژیم غذایی به طور قطعی خطر بیماری آلزایمر را تا حدی که در این تحقیق پیشنهاد شده است تعدیل می کردند ، همه ما از پیامدهای آن خوشحال می شدیم.

مادر مادرم بر اثر آلزایمر فوت کرد. ارزش پیشگیری به هر قیمتی را دارد.

ممکن است نیمی از موارد آلزایمر فقط به این هفت عامل خطر مربوط باشد ، و این حتی رژیم را نیز شامل نمی شود ، زیرا عوامل رژیم غذایی زیادی وجود داشت که آنها را در مدل خود قرار نمی داد. رژیم غذایی چه نقشی دارد؟ این موضوع ویدئوی من است ، پیشگیری از بیماری آلزایمر با رژیم غذاییبه

تا کنون اینها برخی از فیلم هایی است که در مورد پیشگیری و درمان زوال عقل تهیه کرده ام:

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده من را در سال مرور کنید ریشه کن کردن علل اصلی مرگ، بیشتر از یک سیب در روز، از جدول تا قادر، و غذا به عنوان داروبهدیدگاهتان را بنویسید