پیش نمایش جلد چگونه رژیم نگیرید


کتاب بعدی من رو به اتمام است!

خوشحالم که اعلام می کنم که کتاب بعدی من بالاخره نهایی می شود و قرار است در ماه دسامبر منتشر شود. این به بزرگترین پروژه تحقیقاتی تبدیل شده است که تا به حال انجام داده ام. من عمیقاً وارد ادبیات کاهش وزن شدم و متوجه شدم که حتی سوالات “ساده” مانند اینکه آیا باید صبحانه بخورید یا از آن صرف نظر کنید ، یا اینکه بهتر است قبل یا بعد از غذا ورزش کنید ، به پروژه های تحقیقاتی بزرگ و هزار مقاله ای تبدیل شده است. اگر تیم تحقیقاتی ما که از سنگ به سنگ آسیاب می کردند ، در غربال کردن پشته ها مشکل داشت ، یک پزشک متخصص هیچ شانسی نداشت و عموم مردم کاملاً از دست می رفتند. اما این کاری است که ما در NutritionFacts.org انجام می دهیم. ما سالانه ده ها هزار مطالعه انجام می دهیم تا مجبور نباشید. مثل همیشه ، تمام عوایدی که از فروش تمام کتابهایم دریافت می کنم به امور خیریه اهدا می شود. مراقب اطلاعیه پیش سفارش به زودی باشید!

تبریک به مترجمان ما!

پس از سالها تلاش و فداکاری ، هر فیلم NutritionFacts اکنون به لطف داوطلبان شگفت انگیز ما دارای زیرنویس عبری و پرتغالی است (علاوه بر انگلیسی). جدیدترین ویدئوهای ما دارای طیف گسترده ای از زبان های موجود مانند اسپانیایی ، آلمانی و فرانسوی است ، اما ما هنوز در حال ترجمه ویدئوهای قدیمی خود هستیم. برای کمک ، لطفاً در اینجا درخواست کنید: https://nutritionfacts.org/volunteer/translators.

با الکسا اهدا کنید

در حال حاضر یک راه دیگر وجود دارد که می توانید اهدا کنید. اگر بلندگوی هوشمند الکسا دارید ، فقط بگویید “الکسا ، من می خواهم به NutritionFacts.org (یا فقط NutritionFacts) کمک مالی کنم.” این کمک مالی از طریق حساب پرداختی که با آمازون راه اندازی کرده اید پردازش می شود. این یکی از سریعترین روشهای اهداء است!

راهپیمایی برای غذای مدرسه سالم در نیویورک

Balanced ، یکی از سازمانهای مورد علاقه ما برای حمایت از تغذیه ، بر اساس شواهد ، همراه با اریک آدامز رئیس بروکلین و اتحادیه غذای مدرسه سالم شهر نیویورک در 9 ژوئن از راهپیمایی غذای سالم مدرسه در شهر نیویورک میزبانی می کنند. سیاستگذاران ، والدین ، ​​سرآشپزها ، پزشکان ، ورزشکاران و دیگران با هم ، خواستار تغذیه مبتنی بر شواهد بیشتر در مدارس سراسر شهر هستند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید ، یا به مدیر اجرایی Balanced در [email protected] با س questionsالات و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشارکت ، ایمیل بزنید.

مجله تحقیقاتی جدید

دوستان ما در The Plantrician Project از اولین مجله معتبر جهان که به انتشار تحقیقات اختصاص داده شده است ، تأکید می کنند که اثرات تغذیه و شیوه زندگی را برای دستگیری و معکوس بیماریهای مزمن مرتبط با شیوه زندگی مستند می کند. رایگان! اولین شماره از مجله بین المللی معکوس و پیشگیری از بیماری در حال حاضر منتشر شده است و شامل تحقیقات دکتر کالدول اسلستین ، دکتر نیل بارنارد و دکتر جوئل فورمن است. آن را بررسی کنید و برای دسترسی رایگان با کلیک اینجا کلیک کنید.

پرسش و پاسخ زنده 23 مه

در حال حاضر هر ماه من از تردمیل خود پرس و جو انجام می دهم ، و پنجشنبه ، 23 مه روز است

  • فیس بوک زنده: ساعت 12:15 بعد از ظهر به وقت محلی به صفحه فیس بوک ما بروید تا به صورت زنده تماشا کنید و س questionsالات خود را مطرح کنید.
  • جریان زنده YouTube: ساعت 1 بعد از ظهر به وقت محلی برای تماشای زنده و پرسیدن سوالات بیشتر به اینجا بروید!

شما هم اکنون می توانید پیوندهایی به تمام پرسش ها و پاسخ های زنده گذشته YouTube و پرسش و پاسخ فیس بوک در اینجا پیدا کنید. اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید که من یک پادکست صوتی دارم تا شما را در http://nutritionfacts.org/audio همراهی کنم.

در سلامتی ،

مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید