پیکر مرحوم حجت الاسلام محمدحسین بدری در گناوه تشییع شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر، یادواره شهدای گمنام مصلی جمعه یکشنبه شب با حضور مردم قدرشناس روحانیون انقلابی و خوشنام حجت الاسلام شیخ حسین بدری در شهرستان گناوه تشییع شد.

روحانی فقید حاج شیخ محمد حسین بدری شنبه شب بر اثر سکته قلبی در منزل دار فانی را وداع گفت.

پیکر آن مرحوم پس از تشییع برای خاکسپاری به شهر مقدس قم منتقل شد.

    پیکر مرحوم حجت الاسلام محمدحسین بدری در گناوه تشییع شد.

مراسم تشییع و تدفین کشیش آن مرحوم که بامداد دوشنبه ۲۳ خرداد ماه ترخیص می شود، دوشنبه ۲۳ خرداد در مسجد بابی برگزار می شود. بهشت این کار به سمت گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) انجام می شود.

پس از رحلت معنوی این مردمی، خوشنام، جهادگر، گروه ها، جناح ها و شخصیت های مختلف این ضایعه غم انگیز را ابراز همدردی کردند.

امام جمعه گناوه به همین مناسبت گفت: حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد حسین بدری از دوستان فعال، عابد و عاشق اهل بیت درگذشت.ع) و قانونی بود و باعث تأسف و تأثر عمیق شد.

حجت الاسلام سید عبدالهادی عضویت حسینی افزود: این روحانی بصیر و انقلابی با روحیه مردمی و سبک زندگی پاک و ساده همواره محل رجوع مردم به ویژه جوانان و عاشقان اهل بیت است.ع) بود.

    پیکر مرحوم حجت الاسلام محمدحسین بدری در گناوه تشییع شد.

عبدالکریم جاجیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم نیز در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد حسین بدری را تسلیت گفت.

در پیام نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم آمده است: در اطلاعیه ای درگذشت روحانی فداکار و دلسوز حضرت حجت الاسلام و المسلمین یکی از روحانیون انقلابی و خوشنام حاج شیخ محمد حسین بدری. گناوه موجب اندوه و اندوه فراوان شد.

در ادامه این پیام آمده است: اخلاص، تواضع، سادگی، پایبندی به ارزش‌های مردم سالاری، انقلابی و نظام اسلامی از ویژگی‌های ارزشمند عبادت و بصیرت بود که ایشان را مرجع بسیاری از مردم به‌ویژه جوانان قرار داد.

    پیکر مرحوم حجت الاسلام محمدحسین بدری در گناوه تشییع شد.

نماینده محترم مردم بوشهر، گناوه و دیلم مجلس شورای اسلامی در پایان این پیام را تسلیت عرض می نماییم. و از حضرت احادیث برای آن مرحوم مغفور علو درجات و انس با اولیای الهی و برای بازماندگان صبر مسئلت دارم.