چرا مجموعه ویتامین مراقبت از پوست را ایجاد کردید؟


من خوشحالم که پروژه اشتیاق خود را که امروز راه اندازی شد با شما به اشتراک می گذارم … JSHealth Vitamins Skin!

این فقط یک راه دیگر برای استفاده از ویتامین ها است …

مجموعه ویتامین‌های پوست JSHealth گسترش طبیعی کاری است که ما به بهترین نحو انجام می‌دهیم – راه دیگری برای تجربه قدرت ویتامین‌ها به شما نشان می‌دهد. اشتیاق ما به اینکه ویتامین‌ها چگونه از ما حمایت می‌کنند، باعث شد که در علم استفاده از ویتامین‌ها به صورت موضعی برای سلامت پوست و حمایت از پیری غوطه‌ور شوم. من را منفجر کرد! تنها در آن زمان احساس کردم که زمان آن فرا رسیده است که خط جدیدی از محصولات را ایجاد کنم که قهرمان ویتامین ها هستند. محدوده ویتامین JSHealth Skin واقعاً یک توسعه طبیعی از ویتامین های JSHealth است – راه دیگری را برای دوست داشتن و استفاده از ویتامین ها به شما نشان می دهد.

این یک سفر ۲.۵ ساله بود …

مراقبت از پوست ما در طول ۲.۵ سال گذشته با متخصصان پوست برجسته و با استفاده از همان مواد شگفت‌انگیز و پخته شده علمی که ویتامین‌های ما به آن‌ها شناخته شده‌اند، همراه با انبوهی از مواد طبیعی تولید شده است. استفاده از مراقبت از پوست آسان است و در عین حال بسیار مؤثر است. من این محدوده را برای خودم، تیمم و جامعه محبوبم ایجاد کردم تا پوست شما را به ارتفاعات جدیدی برسانم.

پر کردن شکاف بین طبیعی و موثر…

من همیشه از مراقبت از پوست طبیعی استفاده کرده‌ام، و وقتی وارد سی سالگی شدم، متوجه شدم که پوستم واقعاً به حمایت بیشتری نیاز دارد. من نتوانستم محصولات طبیعی پیدا کنم اما آنها نیز موثر هستند. همچنین، در طول دهه گذشته، یکی از رایج‌ترین سؤالاتی که از شما، انجمن ارزشمند JSHealth من دریافت کرده‌ام، در مورد برند مراقبت از پوست طبیعی من بوده است که به نظرم مؤثر بوده است. راستش من برندی نداشتم که پیشنهادش کنم.

باید بگویم بعد از این همه سال جستجو برای “یکی” در مورد رژیم مراقبت از پوست من، بالاخره آن را پیدا کردم – خوب، ایجاد شده این است – و یک تغییر دهنده بازی است! من واقعاً این محدوده را برای خودم، تیم محبوبم و جامعه ام توسعه دادم.

ساده، ناب و قدرتمند….

من معتقدم مراقبت از پوست باید خالص و قدرتمند باشد و در عین حال استفاده و درک آن آسان باشد. سیستم ۴ مرحله ای ما برای انواع پوست ایجاد شده است تا مجموعه ای از ویتامین ها، مواد مغذی و گیاهی موثر و با پشتوانه علمی را تنها با ۴ محصول به پوست شما برساند (پاک کننده متعادل کننده ویتامین، سرم ویتامین پروکلاژن، روغن ویتامین روشن کننده، پروبیوتیک، مرطوب کننده ویتامینه) صبح و شب استفاده شود. توصیه می‌کنم برای بهترین نتایج، گام‌های متخصص ما را دنبال کنید. با این حال، هر یک از این محصولات مراقبت از پوست به تنهایی به تنهایی کار می کنند. استفاده از این سیستم بهترین پوست من را تا کنون به من داده است. من نمی توانم صبر کنم تا آن را امتحان کنم!

ویتامین های پوست JSHEALTH را کشف کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر