چرا پزشکان بیشتری پیشگیری را انجام نمی دهند؟


چرا پزشکان بیشتری قلب شناسی پیشگیرانه را انجام نمی دهند؟ در دسترس بودن زمان دلیلی است که اغلب پزشکان به آن اشاره می کنند ، اما اگر کمی عمیق تر بررسی کنید ، دلیل شماره یک این تصور آنهاست که بیماران از محروم شدن از همه آشغال هایی که می خورند می ترسند. آیا می توانید تصور کنید که یک پزشک می گوید: “من می خواهم به بیماران خود بگویم سیگار را ترک کنند ، اما می دانم که آنها چقدر آن را دوست دارند”؟

اغلب تصور می شود که تغییر رژیم غذایی برای کاهش سطح کلسترول منجر به کاهش کیفیت زندگی می شود. آیا طول می کشد تا عمر بیشتری داشته باشیم یا فقط به آن ادامه می دهیم احساس کردن طولانی تر؟ برخلاف تصور عموم ، مطالعات هیچ گونه کاهش ظاهری ، بلکه بهبودی در برخی از معیارهای کیفیت زندگی و رضایت بیمار با استفاده از تغذیه درمانی در مقایسه با داروهای کلسترول بالا پیدا نکرده اند. در حالی که افرادی که از داروهای کاهنده کلسترول استفاده می کنند ، احساس متفاوتی ندارند ، مطالعات نشان داده است که افرادی که از تغییرات رژیم غذایی استفاده می کردند ، از سلامت و رضایت بهتری برخوردار بودند و به طور کلی زندگی بهتری داشتند. احساسات مثبت بیشتر و منفی بیشتر. به عنوان مثال ، در مطالعه قلب خانواده ، افرادی که از رژیم غذایی برای کاهش کلسترول استفاده می کردند ، بهبود قابل توجهی در افسردگی و همچنین کاهش خصومت تهاجمی نشان دادند.

یکی دیگر از موانع پیشگیری از بیماری های قلبی این است که پزشکان نمی دانند تغییرات رژیم غذایی چقدر می تواند مثر باشد. اهمیت رژیم غذایی برای سلامت بیماران توسط پزشکان دست کم گرفته می شود. حتی دستورالعمل های جدید کلسترول با محوریت دارو نیز تأکید می کنند که اصلاح شیوه زندگی باید پایه ای برای کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی آترواسکلروتیک باشد. با وجود این ، بیش از نیمی از پزشکان ممکن است تغییر شیوه زندگی را به طور کامل کنار بگذارند و مستقیماً به صفحه تجویز شده خود بپردازند و شک دارند که تنها با تغییر شیوه زندگی می توان به اهداف کلسترول رسید.

به گفته مدیر مطالعه معروف قلب فرامینگهام (در ویدیوی من مشخص شده است ، موانع پیشگیری از بیماریهای قلبی) ، بهترین راه برای مدیریت بیماری عروق کرونر ، کاهش کلسترول LDL بیماران و سایر ذرات ایجاد کننده تصلب شرایین است. شما می توانید با رژیم غذایی به علاوه داروها به این مهم برسید ، اما اگر بتوانید این کار را با رژیم گیاهخواری انجام دهید ، حتی بهتر عمل می کند. ” در مطالعه قلب فرامینگهام ، افرادی که در ماراتن بوستون دویدند به این هدف رسیدند که نسبت کل به کلسترول خوب خود را زیر چهار بدست آورند ، اما گیاه خواران حتی بهتر از این عمل کردند.

و اگر تمام رژیم غذایی خود را با رژیم غذایی فیبر ، سبزیجات کامل ، میوه و آجیل دنبال کنید ، می توانید 25 درصد نسبت کلسترول بد و خوب را در یک هفته و 33 درصد LDL را کاهش دهید. به این میزان کلسترول معادل دوز درمانی داروی استاتین برای کاهش کلسترول است.

دکتر اورنیش در مورد چگونگی پایداری رژیم غذایی از داروها صحبت می کند ، زیرا رعایت بیشتر بر اساس عشق به زندگی است تا ترس از مرگ. سرمقاله او را در ببینید همگرایی شواهدبه

بیشتر در مورد اینکه چگونه شیوه زندگی نه تنها ایمن تر ، ارزان تر ، بلکه موثرتر است:

بسیاری از پزشکان قدرت رژیم را آموخته اند:

اما مواردی از حرفه پزشکی وجود داشته است که به طور فعال به دنبال محدود کردن آموزش تغذیه بیشتر بوده است. سری من درباره یک صورتحساب در کالیفرنیا را ببینید:

چرا به جای استفاده از تغییر رژیم غذایی ، تا آخر عمر هر روز دارو مصرف نکنیم؟ این سوالی است که من در ویدیوی خود می پرسم فست فود: آیا می خواهید سیب زمینی سرخ کرده با آن چربی شیر بخورید؟ به علاوه ، داروها ممکن است آنطور که ما فکر می کنیم مثر نباشد. وارسی: چرا پیشگیری ارزش یک تن درمان را داردبه این نه تنها علت اصلی را درمان نمی کند ، بلکه عوارض جانبی بالقوه جدی دارو نیز وجود دارد. ببینید ، برای مثال ، مسمومیت عضلانی استاتین و داروهای کلسترول استاتین و سرطان تهاجمی پستانبهدیدگاهتان را بنویسید