چند روز گذشته برای حمایت از کار من در NutritionFacts.org


با تشکر از سخاوت شما ، ما به هدف خود رسیدیم! بدون حمایت شما ، من نمی توانم روزهایم را در جستجوی بهترین تحقیقات انجام دهم و مستقیماً آن را به شما تحویل دهم. NutritionFacts.org از کتاب های من حق امتیاز دریافت می کند ، اما منبع مالی شماره یک که باعث پیشرفت ما می شود ، کمک های شخصی افرادی مانند شما است. عظیم متشکرم / gracias / cheers / xièxiè / dankie / merci از تمام کارکنان ما در سراسر جهان در شش کشور پراکنده شده است.

با تشکر از اشتیاق جمعی برای به اشتراک گذاشتن NutritionFacts.org توسط 3 میلیون مشترک و دنبال کننده ما ، ما امسال به طور متوسط ​​3.5 میلیون صفحه و تقریبا 2 میلیون بازدید ویدیو در ماه داشتیم. اما این در مورد اعداد نیست؛ این درباره افرادی است که ما زندگی آنها را لمس کرده ، تغییر داده یا حتی نجات داده ایم. از همه کسانی که این خدمات عمومی را امکان پذیر کرده اند صمیمانه تشکر می کنم.

لطفاً سرمایه گذاری در کار من را با کمک مالی معاف از مالیات به NutritionFacts.org در نظر بگیرید ، با استفاده از کارت اعتباری یا PayPal ، یا می توانید چک را به آدرس زیر ارسال کنید: NutritionFacts.org ، صندوق پستی 11400 ، تاکوما پارک MD 20913به

راهنمای تغذیه رایگان مبتنی بر شواهد را بارگیری کنید

همانطور که برای 2021 و تصمیمات سالم آماده می شوید ، به یاد داشته باشید که ما یک راهنمای بارگیری رایگان داریم که خلاصه ای از سیستم های Traffic Light و Daily Dozen من ، و همچنین نکات و دستور العمل های ساده است. بارگیری رایگان خود را از اینجا دریافت کنید ، یا نسخه های چاپی آن را با هزینه سفارش دهید.

3 فیلم برتر ماه

چگونه می توان نارسایی قلبی را با رژیم غذایی معکوس کردچگونه می توان نارسایی قلبی را با رژیم غذایی معکوس کرد

آیا می توان بیماری های قلبی را با غذا معکوس کرد؟ یک شماره کامل از یک مجله قلب و عروق که به تغذیه گیاهی اختصاص داده شده است ، نقش رژیم غذایی مبتنی بر شواهد را در معکوس نارسایی احتقانی قلب بررسی می کند.

FBF - عملکرد شکلات تیره و شریانفلش بک جمعه: خطر شکلات و سکته مغزی

شکلات تلخ در آزمایش عملکرد شریان در مقابل شکلات شیری قرار می گیرد.

آیا مکمل های ویتامین B12 باعث شکستگی استخوان و سرطان ریه می شود؟آیا مکمل های ویتامین B12 باعث شکستگی استخوان و سرطان ریه می شود؟

ارتباط بین B12 ، سلامت استخوان و سرطان. آزمایشات کنترل شده تصادفی دوز بالای مکمل روزانه ویتامین B12 در مورد تأثیرات بر خطر سرطان ، مرگ و طول عمر چه نشان می دهد؟

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و ارائه های زنده و سالانه من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید