چه زمانی می توان حمایت های مهر را پس گرفت؟


حمایت مالی یکصد و چهلمین مرحله کمک معیشتی ابلاغی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه برای دهه…

یارانه مهر ماه کی قبل رحمد است؟یارانه مهر ماه کی قبل رحمد است؟

سازمان هدف حمایتی با انتشار این اطلاعیه اعلام کرد: حمایت مالی یکصد و چهلمین مرحله کمک معیشت که بر اساس اعشار اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی انجام می شود، به طور معمول به حساب وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی واریز می شود. سرپرست خانوار و قابل پرداخت است. امروز (چهارشنبه، ۲۰ مهرماه) ساعت ۲۴:۰۰ خارج می شود.

به گزارش ایلانا، بر این اساس اگر سرپرستان خانوار دهک اول تا سوم باشند، برای هر نفر ۴۰۰ هزار تومان و اگر دهک چهارم تا نهم باشند، برای هر نفر ۳۰۰ هزار تومان است. . به حسابشون واریز میشه..

همچنین سرپرستان خانواری که تاکنون ۱۰ میلیون کرون وام گرفته اند، اقساط این وام از مبلغ واریز شده به حساب آنها کسر می شود.

این سازمان گزارش داد در مرحله فعلی سرپرستان خانوارهایی که کمک هزینه نقدی آنها در اردیبهشت ماه متوقف شده و درخواست بررسی خود را در سامانه وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی نسبت به بررسی انجام شده توسط این وزارتخانه ثبت کرده اند. رفاه در دهم است اگر ۱-۹ باشند. در حال حاضر کمک هزینه مهرماه را طبق عدد اعشاری اعلامی به همراه معوقه کمک هزینه دریافت خواهند کرد.

ضمناً آن دسته از افرادی که تا مهرماه برای دریافت تسهیلات ثبت نام نکرده اند، در صورتی که در دهک های اول تا نهم باشند، به همراه معوقات سود، از کمک مهرماه بهره مند خواهند شد.

متقاضیان بازنگری عشر اعلام شده و افرادی که حمایت آنها از اردیبهشت ۱۴۰۱ متوقف شده است می توانند از طریق سامانه اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی به نشانی یا شماره تلفن ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ ثبت نام یا پیگیری کنند.

ثبت نام افرادی که هنوز حمایت مالی دریافت نکرده اند و یا متقاضی جدید حمایت هستند همچنان ادامه دارد. این افراد می توانند با مراجعه به سایت پنجره ملی خدمات هوشمند خانواده خود را ثبت نام کنند.

برای ثبت نام در این سامانه شماره تلفن همراه، کد کشور، کد پستی، تاریخ تولد و شماره حساب بانکی سرپرست خانوار الزامی است. .

همچنین سرپرستان می توانند برای اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود کد دستوری #۴۳۸۵۷*۴* (۴ ستاره، ۴ ستاره، ۴۳۸۵۷ حروف، کد کشور مربع) را به همراه شماره همراه خود شماره گیری کنند.