چه چیزی به سگ خود غذا می دهید – موادی که مشکوک هستند

وفاداری و وفاداری یک سگ تردید ناپذیر است و باعث می شود بسیاری از افراد احساس کنند نزدیکترین همدم آنها هستند. اگر شما از آن دسته از دوستداران سگ هستید، در اینجا نکاتی وجود دارد که باید در مورد مواد مشکوک موجود در غذای سگ خود بدانید. از مواد زیر باید در غذای سگ خودداری شود:

۱. افزودنی هایی مانند اسید فسفریک و گلیسریل مونو استئارات باید تحت نظر باشند. این مواد در مقادیر زیاد به غدد فوق کلیوی سگ ها آسیب می رسانند.

۲. پیاز برای سگ مضر است. در حضور سلول های هاینز باعث از بین رفتن گلبول های قرمز می شوند. انگور و کشمش نیز توصیه نمی شود.

۳. بسیاری از سگ ها به ملاس نیشکر و شکر حساسیت دارند. برخی به دیابت مبتلا می شوند، پس مراقب آن باشید.

۴) هنوز در مورد اثرات واقعی ویتامین K یا منادیون بر روی سگ ها بحث وجود دارد. آیا سمی است یا نه؟ به گفته برخی از دامپزشکان استفاده عاقلانه از محصول بی خطر است.

۵) درست مانند انسان، اضافه کردن طعم دهنده های مصنوعی به غذای سگ توصیه نمی شود. با اجتناب از طعم دهنده های مصنوعی از سگ خود در برابر شرایط مشکل ساز آینده محافظت کنید.

شما باید از مواد مضر موجود در غذای سگ آگاه باشید و در مقابل وسوسه خوردن غذاهای مورد علاقه سگ خود بدون تحقیق در مورد آنها مقاومت کنید. برای مثال، شکلات یک نه قاطع است. قبل از خرید، برچسب روی محصولات را بخوانید و مراقب آماده سازی خود باشید. فقط از تکانه های خود برای ریختن غذا در کاسه سگ خود استفاده نکنید، از هوش خود استفاده کنید. به طول عمر سگ خود و شرکتی که می خواهید تمدید کنید فکر کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر